18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
3m 2012-05-29, 23:42
@Suddenly Psychotic
Nie hipokryci, tylko chcą nas, Polaków, chronić przed tą bandą niewyżytych goryli
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-05-29, 23:51
na dzień niepodległości przyjechały 3 autobusy z niemcami i zrobili pogrom warszawski...
co dopiero będzie gdy przyjedzie kilka tysięcy anglików?
Zgłoś
Avatar
grandl 2012-05-30, 0:23 1
Suddenly Psychotic napisał/a:

Angielscy kibice rozpierdalają radiowóz Niemców a Angielskie media wypisują że nie powinien nikt jechać do Polski na Euro!!! Pierdoleni hipokryci !!!



Jeśli oni robią takie burdy i się nas boją to pomyśl jaką jesteśmy potęgą!
Zgłoś
Avatar
fdM 2012-05-30, 0:42 1
solteck napisał/a:

na dzień niepodległości przyjechały 3 autobusy z niemcami i zrobili pogrom warszawski...
co dopiero będzie gdy przyjedzie kilka tysięcy anglików?



Jaki znowu pogrom !? Przecież oni pewnie do tej pory dziękują Bogu, że ich tak szybko policja zawinęła... Gdyby spotkali się z grupą z Marszu (a to był pierwszy kibicowski garnitur) to wróciliby w najlepszym wypadku całkowicie połamani. Udało im się złapać kilka przypadkowych osób i na tym koniec.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-30, 9:41
iHadToGo napisał/a:

I gdzie teraz wasze kibicowska jedność?
Jesteście bandą hipokrytów, z jednej strony plujecie się, że funkcjonariusz ma dużo do gadania, a z drugiej strony teraz jesteście oburzeni co robią kibice w Anglii. Boli dupka, że pokazali was może od tej złej strony i teraz zamiast się cieszyć, jak ukazali wasze "ZAJEBISTE" wyczyny, hejtujecie angielskich kibiców. No nie mam pytań. Jednak stereotyp łysego kibica który ledwo skończył zawodówkę się potwierdza.



Osz kurwa...

Tu nie chodzi o wytykanie "złych" czynów Anglikom tylko o pokazanie ich hipokryzji. No, ale oczywiście dla takich debili jak Ty jest do doskonała okazja do nasrania do swojego gniazda i potępiania Polaków, a gloryfikowania angielskich mediów, które narzekają bezpodstawnie na polskich kiboli.
Zgłoś
Avatar
hozuf 2012-05-30, 10:38
Jakby to było w Polsce, dawno w ruch poszła by bron gładkolufowa gaz i białe pały...
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-05-30, 12:00 1
A czemu policja do nich nie strzelała? Przecież pierdolcom kibolom należało się? Zabijać takich skurwysynów to za mało.
Zgłoś
Avatar
mathox 2012-05-30, 13:17
Co się dziwicie przecież wszyscy wiedzą, że w niemczech jest najgorsza policja na świecie.
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2012-05-30, 14:05
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:



Osz kurwa...

Tu nie chodzi o wytykanie "złych" czynów Anglikom tylko o pokazanie ich hipokryzji. No, ale oczywiście dla takich debili jak Ty jest do doskonała okazja do nasrania do swojego gniazda i potępiania Polaków, a gloryfikowania angielskich mediów, które narzekają bezpodstawnie na polskich kiboli.



Bezpodstawnie? NO kurwa .
Może, rzeczywiście na tamtym filmiku angolów są bzdury, ale powiem ci, że kibice święci nie są. Więc, w pewnych momentach wole nasrać na swoje gniazdo, niż żeby mi te gniazdo rozjebano.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-30, 16:30
iHadToGo napisał/a:



Bezpodstawnie? NO kurwa .
Może, rzeczywiście na tamtym filmiku angolów są bzdury, ale powiem ci, że kibice święci nie są. Więc, w pewnych momentach wole nasrać na swoje gniazdo, niż żeby mi te gniazdo rozjebano.



No dobra, może źle użyłem tego słowa. Chodziło mi o to, że pokazują polskich kiboli, a sami święci nie są. Nikt nie jest święty A zapewniam Cię, że "prowokatorzy" też się znajdują nie wśród kibiców
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-05-30, 23:29
chciałem wrzucić do tematu, jak się dziewczyny na trybunach napierdalały, ale nie wiem pod jakimi tagami szukać... ehhhh

Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-05-31, 0:19 1
P@N K@C, o ten temat chodziło? sadistic.pl/na-trybunach-vt114489.htm
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-05-31, 13:42
wieczorami mam problem z myśleniem: szukałem stadion, trybuna, kibic, kibice, walka, kobieta, kobiety
Zgłoś