18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
maniek2501 2015-03-20, 1:00 2
@Sayagin666 najpierw poczytaj a potem pierdol głupoty człowiek nie pochodzi od małpy, mamy wspólnych przodków. nie chce mi sie tego Tobie opisywać bo i tak pewnie nie zrozumiesz ale poszukaj troche informacji i poczytaj, to łatwe masz internet. Zakładając że ziemia ma 9 miliardów lat (zapewne ma mniej) prawdopodobnie nie było wtedy jeszcze księżyca, najpopularniejsza teoria o powstaniu księżyca mówi że księżyc powstał po zderzeniu ziemi z inną planetą.
Zgłoś
Avatar
B................L 2015-03-20, 12:12
Ja pierdole kolejny debil opłacony przez rząd aby mówił, że na Ziemi nie ma kosmitów.
Otóż są, byli i będą, rządzą nami, byli naszymi "bogami" i teraz kierują losami całego świata.
Wystarczy się odrobinę zainteresować tematem
Zgłoś
Avatar
KOLABORACJONISTA 2015-03-20, 13:12
prtnprtcl napisał/a:

KOLABORACJONISTA uważasz tak bo co? Bo tak Cie w szkole nauczyli?
Są ludzie, którzy szukają informacji na własną rękę, zostają ciekawi tak jak zresztą typ na końcu video wszystkim dobrze radził.

W szkole nie uczą astrofizyki poza wzorami na przyciąganie grawitacyjne i dylatację czasu, wiec Twoja obelga jest "inwalidą". To, że nie potrafisz sceptycznie(realistycznie) podejść do wyssanych z palca przez Amerykańców z rojeniami popartymi zmanipulowanymi faktami kwalifikuje Cię tylko do tej samej kategorii osób, co są absolutnie* pewne, że Bóg/Allah/w/e istnieje, w smoleńsku był zamach, a światem rządzą iluminaci. Jesteś doskonałym obiektem do manipulacji.
To zamiast się napinać, jak to się jest oświeconym, bo się gugla jakieś hasła, powiedz mi chociaż, z czym w moim poście i dlaczego się nie zgadzasz?

*Niepodważalną 100% pewną prawdą w widzianej przez nas rzeczywistości jest tylko matematyka. Albo jesteś czegoś pewien, albo nie. To nie ma być wojenka religijna, tylko przykład.
BurbonPL napisał/a:

Ja pierdole kolejny debil opłacony przez rząd aby mówił, że na Ziemi nie ma kosmitów.
Otóż są, byli i będą, rządzą nami, byli naszymi "bogami" i teraz kierują losami całego świata.
Wystarczy się odrobinę zainteresować tematem

Nie?
Zgłoś
Avatar
ironik 2015-03-20, 15:49
Dla tych, co wierzą w to, że przywieźli nas kosmici, polecam Lucjana Znicza - zobaczcie ile już lat mają jego publikacje, a nadal w sumie niewiele się zmieniło.
Nie żebym w to wszystko wierzył, ale czytało się przyjemnie
Zgłoś
Avatar
Tiquer 2015-03-21, 15:51 1
Klarkson napisał/a:

Biliardy gwiazd w miliardach galaktyk, wszechświat, który jest tak wielki, że ja pierdolę i nadal się rozszerza, tryliard lat świetlnych odległości, a nadal są idioci, którzy myślą, że jesteśmy sami. No do kurwy nędzy... Przecież jest tyle planet, tyle kurwa tego wszystkiego, że nie ma bata, musi coś, ktoś być. Cokolwiek. To tak jakby wejść do centrum handlowego, w którym jest kwadryliard sklepów i myśleć, że nie znajdziemy tam koszulki, którą nosimy. No chyba, że zrobiliśmy na niej wzór z własnego gówna.


Wszechświat się rozszerza, ale to nie ma związku z tym, że jest coraz więcej galaktyk, a druga sprawa jes taka, że nie ma tryliarda lat świetlnych odległości… średnica wszechświata to niecałe 100 mld lat świetlnych. Pozdrawiam!
Zgłoś