18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Paradoks kebaba
eNse • 2013-08-30, 12:06
Paradoks Kebaba?

Kupując kebaba, osiedlasz araba.
Nie kupując kebaba, skazujesz osiedlonego już araba na bezrobocie, a może i zasiłek z twoich podatków.
Zgłoś
Avatar
makronom 2013-08-31, 9:11
Kupując zapiekankę skrobiesz muzułmankę.
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-08-31, 9:17
Kupując prosiaka osiedlasz Polaka.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-08-31, 9:38
Dlatego nie kupuję kebaba od turasów
Zgłoś
Avatar
Sledziu_w 2013-08-31, 9:41 4
Nie mam nic przeciwko legalnie PRACUJĄCYM imigrantom. Reszta niech wraca do siebie.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-08-31, 9:44 3
pan_użytkownik napisał/a:

W moim miasteczku jest kebab prowadzony przez Arabów, podobno Egipcjan. Mówią po Polsku coraz lepiej, robią dobre kebaby, są życzliwi i czasami tam chodzę. Połowa mojej rodziny pracuje poza granicami kraju, więc nie będę nikogo za uczciwą pracę dyskryminował. Ale jeśli któryś z nich zażyczy sobie meczet, albo będzie demonstrował swoje wyznanie - pierwszy pobiegnę ukamienować.



Dobrze gada, polać mu
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2013-08-31, 10:02
Ja mam Zajebisty Pomysł Z Kumplem chcieliśmy na Bliskim wschodzie otworzyć sieci Taką Jak Macdonalds z Kozim Mięskiem smażonym Na smalcu )
Zgłoś
Avatar
tommy710 2013-08-31, 11:32
Kebaby głównie prowadzą Turcy, a to nie jest to samo co Arabowie. Jak coś piszesz to przynajmniej sprawdź na Wikipedii żebyś głupot nie pisał.
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-08-31, 12:22
U mnie w Amricie zasuswają turasy a w okolicach moje zamieszkania, kebaby robią o zgrozo wietnamczycy
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2013-08-31, 16:41
pan_użytkownik napisał/a:

W moim miasteczku jest kebab prowadzony przez Arabów, podobno Egipcjan. Mówią po Polsku coraz lepiej, robią dobre kebaby, są życzliwi i czasami tam chodzę. Połowa mojej rodziny pracuje poza granicami kraju, więc nie będę nikogo za uczciwą pracę dyskryminował. Ale jeśli któryś z nich zażyczy sobie meczet, albo będzie demonstrował swoje wyznanie - pierwszy pobiegnę ukamienować.



Jesteś z Dolnego Sląska ?

Bo albo jest ich więcej albo mieszkamy w tym samym miasteczku
Też są życzliwi i mówią po Polsku i są z Egiptu.

Ps. mam fajne kamienie
Zgłoś
Avatar
pan_lektor 2013-08-31, 18:05
Kakutniaczek napisał/a:



Jesteś z Dolnego Sląska ?

Bo albo jest ich więcej albo mieszkamy w tym samym miasteczku
Też są życzliwi i mówią po Polsku i są z Egiptu.

Ps. mam fajne kamienie



Aktualnie świętokrzyskie, od października Silesia.
Jakby nie patrzeć, taka sama plaga jak Polacy - jesteśmy wszędzie, mamy polskie sklepy, msze w kościołach po polsku itd. Tylko różnica między kościołem anglikańskim, a katolickim nie jest taka znacząca, więc nie razi jak w wypadku nabożeństw islamskich. Ogólne różnice w kulturze też mniejsze, więc ich po prostu bardziej widać. Nie zmienia to mojego stanowiska, że obcokrajowiec powinien nim pozostać, nawet jeśli to Czech na Słowacji.
Zgłoś
Avatar
zjadbymkebaba 2013-08-31, 18:51
a ja bym sobie zjadł takiego kebaba, a gdyby mi nie smakował, to bym mu jebnął kebabowi pierdolonemu
Zgłoś
Avatar
G................a 2013-09-01, 9:39 1
W Świętokrzyskim a konkretnie w Skarżysku jest również kebab prowadzony przez Turków. Robią najlepszy kebab jaki jadłem, też są mili i uprzejmi i zapierdalają na chleb 24h/dobę 7 dni w tygodniu, więc również mam wyjebane na ich kolor skóry dopóki uczciwie pracują i nie są jebanymi leserami, którzy siedzą na zasiłku z moich podatków. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-09-01, 12:17
Żaden paradoks ,gdy ludzie przestana żreć to świństwo(mało kto widział z czego to naprawdę jest robione),to taki arab nie ściągnie do Polski swoich dzieci,wujków,babć czy innego pomiotu kozy i wielbłąda.
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-09-04, 14:16
pan_użytkownik napisał/a:

Mówią po Polsku coraz lepiej,


I niedługo zasieją w koleżankach a Toje miasteczko z czasem będzie...
Zgłoś