18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Paradoksy Bliźniąt Syjamskich
U................y • 2014-03-14, 16:31
Siema sadole mam pytanie czy bliźnięta syjamskie gdy wchodzą do tramwaju płacą za jeden bilet czy za dwa bilety ?, albo gdy pracują w call center to czy dostają jedną wypłatę czy dwie wypłaty ? Tak samo gdy znokautujemy jedną głowę to czy druga pozostaje w pełni świadoma ?

Zgłoś
Avatar
rafic100 2014-03-15, 23:15 2
a jak macasz cycki , to która macasz ?
Zgłoś
Avatar
qhasz 2014-03-15, 23:18
ruchał by tą po lewej
Zgłoś
Avatar
tantrumJJ 2014-03-15, 23:26 3

Zgłoś
Avatar
aveRAGE 2014-03-15, 23:39
@Unfriendly Umiesz pisać po polsku czy nie umiesz? Przed znakiem zapytania stawia się spację czy nie? Po znaku zapytania stawa się przecinek czy nie? Chodziłeś w szkole na język polski czy żeś spierdalał? Ssiesz czarne kutasy czy wolisz arabskie? Nie szanujesz polskiego języka to spierdalaj na zagraniczny portal, barani łbie.
Zgłoś
Avatar
U................y 2014-03-15, 23:54
aveRAGE napisał/a:

@Unfriendly Umiesz pisać po polsku czy nie umiesz? Przed znakiem zapytania stawia się spację czy nie? Po znaku zapytania stawa się przecinek czy nie? Chodziłeś w szkole na język polski czy żeś spierdalał? Ssiesz czarne kutasy czy wolisz arabskie? Nie szanujesz polskiego języka to spierdalaj na zagraniczny portal, barani łbie.



Chyba masz jakiś kutasiany fetysz, tyle o nich gadasz że chyba masz chęć na jakąś czarną pałkę czy tam kozojebna...

Jak już chcesz tak mocno wiedzieć w szkole miałem niemiecki i angielski, polskiego w domu sie nauczyłem...

polski robaku
Zgłoś
Avatar
Kemys 2014-03-16, 0:08 2
Unfriendly,
Jak widać jednak nie najlepiej... A za nazwanie swojego rodaka "polski robaku" chuj Ci w dupe.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2014-03-16, 0:14
Macie link do wiadomego filmiku z nimi w roli głównej ?
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2014-03-16, 0:49
Kemys napisał/a:

Unfriendly,
Jak widać jednak nie najlepiej... A za nazwanie swojego rodaka "polski robaku" chuj Ci w dupe.



Jak tak to się wszyscy wyzywają, jak tak to za wyzywanie chuj w dupala.
Chorągiewki, chorągiewki

PS. Jak możesz życzyć rodakowi takich niefajnych akcji?
Zgłoś
Avatar
jbone 2014-03-16, 9:14
dajcie jakieś nagie fotki takich bliźniąt
Zgłoś
Avatar
pietraas 2014-03-16, 10:01
Ciekawe czy dzielą się np. podczas picia alkoholu, że jedna pije a druga rzyga
Zgłoś
Avatar
florek9179 2014-03-16, 10:04
Dla tych co kojarzą z Doty albo Warcrafta 3 ^^

Zgłoś
Avatar
j................9 2014-03-16, 10:09
Pewnie córki trzygłowego rycerza z Monty Pythona
Zgłoś
Avatar
t................t 2014-03-16, 11:56
A co, jeśli jedna jest leworęczna, a druga praworęczna?
Albo jedna ma astmę, a druga nie. Poza tym, zawsze byłem ciekaw, co by było, gdyby jedna miała chłopaka, a druga nie. Pewnie podczas stosunku musiałaby zamykać oczy. Jeszcze jedno, czy istnieje możliwość, że jedna śpi, a druga nie, albo czy jedna może być senna, a druga nie.

Taki mindfuck, że ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
blizzarder 2014-03-16, 21:20
Czesc z was zadaje calkiem powazne i ciekawe pytania. Ja zastanawiam sie co by bylo gdyby jedna z nich chciala popelnic samobojstwo. Ja chyba wolalbym nie zyc niz zyc w ten sposob. Co sie w takiej sytuacji dzieje? Jedna strzela sobie w glowe, a druga chodzi z martwa siostra czy tez umiera na skutek wykrwawienia? A co z kontrola drugiej czesci ciala, gdyby nawet lekarzom udalo sie zatamowac krwotok. Gdyby jedna przyjela duza ilosc srodkow nasennych i popila alkoholem albo zwyczajnie przyjela trucizne, oczywiste jest, ze obie by umarly. Wyobrazcie sobie, ze nigdy nie moga isc spac wtedy kiedy chca. Jedna chce posiedziec 20 minut dluzej przy kompie, druga chce spac i trzeba isc na kompromis. Wydaje mi sie, ze to nie jest temat na sadistica. Smiac sie mozna z czarnuchow czy arabow, ale to jest autentyczna ludzka tragedia.
Zgłoś
Avatar
s................r 2014-03-16, 23:19
Seks z takim czymś musi być przynajmniej w pierwszej dziesiątce najdziwniejszych rzeczy do zrobienia we wszechświecie. Założe się, że nie mogą odpędzić się od propozycji od nawiększych pojebów na tej planecie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie