18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Niewiele horrorów trzyma mnie w napięciu. Tutaj niestety było ono dosłownie sinusoidalne od momentów które miałem ochotę przewinąć do momentu kiedy wgapiałem się w monitor jak głupi.

"Młoda para podejrzewa, że ich dom jest nawiedzony przez jakąś złowrogą istotę. Organizują więc monitoring, aby uchwycić dowody na to, co się dzieje, kiedy śpią. Ich nagrania z monitoringu oraz amatorskich filmów wideo zostały zmontowane w 99-minutowy, pełnometrażowy film fabularny. Okazuje się, że część materiału filmowego jest wręcz niewiarygodna, a interpretacja przedstawionych wydarzeń pozostawiona jest widzowi."

Zgłoś
Avatar
Wilq94 2010-06-12, 12:47
Oglądałem i muszę powiedzieć, że to jeden z najlepszych horrorów jakie widziałem.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-06-17, 0:30
Wilq94 mało w życiu widział,ale jak nigdy - zgodzę się z nim - bardzo dobry horror, polecam!!!!
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-06-17, 5:04
byłam na tym w kinie na przedpremierze, gdzie kilka scen było inaczej nakręconych. w napięciu mnie szczególnie ten film nie trzymał, ale jest ciekawie zrobiony [a nie podobały mi się dotąd filmy typu rec. - który już był totalną chujnią].
nawet dawał radę - do zakończenia. z tym, że zakończenia są co najmniej 3 różne. widziałam dwa i oba były słabe.
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-07-16, 0:56
Film ciekawy, ale momentami przynudzał, przerywnikami w nudzie były sceny w nocy i to dopiero od połowy filmu zaczęło się dziać coś ciekawszego niż tylko trzaskające drzwi (Dlaczego oni kurwa spali z otwartymi drzwiami??)
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2010-07-16, 9:39
Właśnie wypalam pytkę z tym filmem. Wieczorem siądę z browarem i zobaczymy czy mnie ruszy
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-10-15, 1:25
To jest zły film... 2 noce nie moglem spac
Zgłoś
Avatar
silesiaster 2010-10-15, 15:16 6
nic specjalnego - splyneło jak po kaczce
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2010-10-15, 15:44
silesiaster napisał/a:

nic specjalnego - splyneło jak po kaczce


W życiu nie wypierdoliłem się tak bardzo na recenzjach jak w tym przypadku
Jedyne napięcie jakie mnie trzymało to tylko to, że po 40 minutach musiałem pójść się wysrać i zapalić...
Obok Piły 2-6 najgorszy film wszech czasów.
Zgłoś
Avatar
Lord of Suffering 2010-10-15, 18:36 8
Zgłoś
Avatar
j................3 2010-10-15, 20:52
gdyby odjąć narzekanie tego paszczywoła że jest nagrywana i łażenie bez sensu to film by zajął 15 minut
Zgłoś
Avatar
Manian 2011-01-02, 12:08
najnudniejszy film jaki kiedykolwiek widziałem
Zgłoś
Avatar
vinyl_lady 2011-01-02, 13:36
obejrzałam obydwie części.
Pierwszą w domu ze znajomą i trochę trzymał w napięciu, ale druga cześć obejrzałam w kinie - sam śmiech.
ludzie boją się maszyny do czyszczenia basenu?
lewitujące dziecko.
Zgłoś
Avatar
R................g 2011-01-02, 20:12
ten film ( 1 i 2 część) to samo dno
Zgłoś
Avatar
Hooltay 2011-01-02, 22:31
Na żadnym filmie tak się nie wynudziłam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie