18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
miczel99 2012-07-25, 22:19 1
Zgłoś
Avatar
levy17 2012-07-25, 23:03 2
three_jr napisał/a:

oni maja od chuja czasu to se trenują. ja zapierdalam do roboty po 10h dziennie i nie mam już siły na bieganie.



Skoncz pierdolic bo sam jestem na wozku, zapierdalam na 2 etaty do tego gram w rugby w jednej z lepszych druzyn w polsce i uprawiam rowniez inne sporty. Pozdro dla chlopakow z Baliana i Jokers'ow, widzimy sie na turnieju

Ps. Nie wiem skad sie wzielo ze kulawy to nic nie robi tylko rencinke bierze i sobie zyje na luzie. Skonczcie ludzie z tymi stereotypami...
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-07-25, 23:14
"Meet the Superhumans"
Zajebiste hasło!
Zgłoś
Avatar
Salceson 2012-07-25, 23:55
program satyryczny?
Zgłoś
Avatar
furion 2012-07-26, 0:04 1
Zajebiści z nich ludzie ogólnie. Studiuje ficjoterapie i akurat mam zajęcia z pływakami. Co oni sami po sobie cisną i się z tego śmieją. Duży dystans mają do siebie, a zarazem trenują jak zawodowcy. Ale ze sportu niepełosprawnych polecam MURDERBAL albo jak kto woli rugby na wózkach. Jak ktoś mówi że paraolimpiada nie jest widowiskowa polecam pooglądać pare filmików z rugby zajebista jadka

sory za błędy ale pisałem na szybko i jestem śpiący
Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2012-07-26, 1:35
Jak już zostało tutaj napisane: paraolimpiada jest nawet ciekawsze od zwykłej olimpiady. Żal, że gówniane TV nie pokazuje już relacji z tych zawodów... wolałbym zobaczyć jak ludzie pokonują swoje słabości niżeli 10000 raz biegających murzynów z Afryki...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-07-26, 11:39
Codziennie na basenie widzę niepełnosprawnych ludzi i właśnie dzięki nim mam coraz większą motywację do dbania o swoje zdrowie. Szacunek!
Zgłoś
Avatar
quarenas 2012-07-26, 14:10 1
piwo za 3 ostatnie tagi , od rana się mobilizowałem na rower, po tym filmiku wychodzę bez pierdolenia
i filmik ląduje w ulubionych, a mam tam tylko kilka perełek
Zgłoś
Avatar
three_jr 2012-07-26, 14:23
@pin nie mówię, że sie nie da tylko, że sie nie chce jak zjebany po tyrce jestem. Czytaj ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
Eternal^^ 2012-07-26, 21:18
quarenas napisał/a:

piwo za 3 ostatnie tagi , od rana się mobilizowałem na rower, po tym filmiku wychodzę bez pierdolenia
i filmik ląduje w ulubionych, a mam tam tylko kilka perełek



Miło że komuś pomogły tagi
Zgłoś
Avatar
Luksus40percent 2012-07-27, 1:55
Wielki szacunek dla ludzi którzy podnoszą się po utracie sprawności walczą i nie poddają się!
Kiedy oglądam takie filmiki jestem dumny że jestem człowiekiem i nawet wydaje mi się wtedy że na świecie nie pozostało samo skurwysyństwo!
Zgłoś