18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
chorym 2024-04-30, 15:42 92
Znając baby pewnie utonęły bo zamiast się odpiąć to dalej darły mordę pod wodą
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-04-30, 16:07 12
przeżyły, a film jest już dosyc stary (wg reddita ma co najmniej 3 lata)
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-04-30, 17:46 4
Bezmyślne cipy. Ha ha, zaraz utonę, ale śmieszne...
Zgłoś
Avatar
Mef5992 2024-04-30, 18:05 11
Baronessa napisał/a:

Bezmyślne cipy. Ha ha, zaraz utonę, ale śmieszne...



Bezmyślne bo co.Oprocz oceniania jestes w stanie eudukqc coś wiecej
Zgłoś
Avatar
Banowanyzanic 2024-04-30, 18:35 7
Ja bardziej od utonięcia bałbym się tego że to ocean i raczej do góry już bym się nie wzbił, a chuj wie co pływa podemną

Na na na nanananananaana
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-04-30, 19:24 10
Pływałem na tym, i też gość tak zwalniał żeby nóżki zamoczyć, ale znajoma miała lepiej- zabrakło w lodzi paliwa, spadochron z nią opadł, i nakrył ją szmatą. Miała dużo szczęścia, że jakoś się wyplątała. Oczywiście kamizelka pomogła.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-01, 2:08 1
Mnie to nie śmieszy.

Niektórzy wiedzą, ocb.
Zgłoś
Avatar
Kkkfff 2024-05-01, 19:16 2
Baronessa napisał/a:

Bezmyślne cipy. Ha ha, zaraz utonę, ale śmieszne...



Widać że jesteś kompletnym kretynem, ta atrakcja polega na tym że lecisz za motorówka, później ona zwalnia spadochron opada tak że ludzie dotykają nogami tafli wody a później znów się unoszą, tutaj coś się odwalilo ale na pewne wina nie jest po stronie dziewczyn
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-05-02, 20:30 1
chorym napisał/a:

Znając baby pewnie utonęły bo zamiast się odpiąć to dalej darły mordę pod wodą



prędzej byś się zesrał niż pod takim napływem wody odpiął ten karabińczyk to raz a dwa niczym dotarło by do ciebie co się odjebało miałbyś już drogi oddechowe pełne morskiej wody, tak jak już ktoś napisał one się nie spodziewały że zatoną, miały tylko nogami posmyrać tafli wody dlatego się tak darły
Zgłoś
Avatar
outline 2024-05-02, 23:51
CZego to kurwa wiecznie drze ryja przy każdej okazji. Kurwa je mać
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-05-03, 16:48
Cymesowy napisał/a:

prędzej byś się zesrał niż pod takim napływem wody odpiął ten karabińczyk to raz a dwa niczym dotarło by do ciebie co się odjebało miałbyś już drogi oddechowe pełne morskiej wody, tak jak już ktoś napisał one się nie spodziewały że zatoną, miały tylko nogami posmyrać tafli wody dlatego się tak darły



Jak mi kupisz bilet na wakacje i taką atrakcje to Ci zademonstruję że się da
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-03, 17:50
^ Jak się spodziewasz i jesteś przygotowany na takie zdarzenie, oczywiście rozepniesz. Jeśli zaś wpadniesz do wody nie myśląc o tym, w panice nie ma szansy byś to rozpiął.
Zgłoś