18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
PISIOREK 2022-10-17, 13:56 3
Nic dziwnego nie widzę. Był taki niemrawy i bez energii to go podładowali i tyle.
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2022-10-17, 14:00 18
najlepsze jest to że on to zrobił specjalnie zobaczył że jest blisko a to se dotknie
Zgłoś
Avatar
banerr 2022-10-17, 14:29 2
Bo to słoń na baterie.
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2022-10-17, 14:42 1
Jeszcze troche i słonie bedą na święta sobie bednarki same montowały na dupie
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-10-17, 15:22 1
Plug-in hybrid.
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2022-10-17, 16:07 1
oglądałem dokument kiedyś o indyjskich słoniach i byłem zaskoczony, bo okazuje się że słonie w indiach traktowane są bardzo dobrze, dla nich słoń to coś jak dla naszego rolnika jakiś drogi traktor, ich życie jest więcej warte niż człowieka, taki słoń ma dużo lepsze życie niż w europejskim cyrku
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2022-10-17, 16:13
Słonia to musiało dobrze trzepnąć bo ma bardzo małą różnice potencjałów w porównaniu do człowieka
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2022-10-17, 16:34 6
Marcinqqq napisał/a:

oglądałem dokument kiedyś o indyjskich słoniach i byłem zaskoczony, bo okazuje się że słonie w indiach traktowane są bardzo dobrze, dla nich słoń to coś jak dla naszego rolnika jakiś drogi traktor, ich życie jest więcej warte niż człowieka, taki słoń ma dużo lepsze życie niż w europejskim cyrku



Życie lepsze niż w gułagu zwierzęcym - a to jak tak to git ..... Do czasu aż słoń nie chce podnosić po raz setny beli drewna i dostaje motywacji paralizatorem.
Słonie w przeciwności do bydła mają bardzo wysoki poziom inteligencji emocjonalnej - więc jebać ciapaków i każdego co zabiera słonie z naturalnego środowiska
Zgłoś
Avatar
Janko 2022-10-17, 17:47
Pewnie słonika popieściło po jajkach
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2022-10-17, 18:11 6
Marcinqqq napisał/a:

oglądałem dokument kiedyś o indyjskich słoniach i byłem zaskoczony, bo okazuje się że słonie w indiach traktowane są bardzo dobrze, dla nich słoń to coś jak dla naszego rolnika jakiś drogi traktor, ich życie jest więcej warte niż człowieka, taki słoń ma dużo lepsze życie niż w europejskim cyrku


To chyba Cejrowskiego oglądałeś, bo tylko on takie głupoty wygaduje. Słonie są zniewalane, łamie się ich psychikę. Masz internet to chyba powinieneś bez problemu znaleźć o tym informacje.
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2022-10-17, 18:16
Pfciuki napisał/a:

To chyba Cejrowskiego oglądałeś, bo tylko on takie głupoty wygaduje. Słonie są zniewalane, łamie się ich psychikę. Masz internet to chyba powinieneś bez problemu znaleźć o tym informacje.



Chyba twoją psychikę złamali.Nie wszędzie jest na świecie cyrk
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2022-10-17, 18:23 2
BarmanInternetu napisał/a:

Chyba twoją psychikę złamali.Nie wszędzie jest na świecie cyrk



Kolejny internetowy behawiorysta. Jak wytrenujesz jakiekolwiek zwierzę i cokolwiek się dowiesz na temat pracy z nimi to możemy wrócić do rozmowy.
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2022-10-17, 18:57
ja pierdolę, upy, słonie te które pracują, nie są zniewalane, tylko rodzą się tak samo jak wasze pieski i kotki, czy konie na wsi, skończcie pierdolić głupoty
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2022-10-17, 19:11
Kurczę, nie wiedziałem, że tak szybko słonia się ładuje.
Zgłoś