18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Cantakawah 2024-08-17, 15:23 1
baronturbina napisał/a:

Brodaty banderowiec dobrze po polsku mówi! Ich strategia podpierdalania Polakom miejsc działa. Dzisiaj miejsce parkingowe a jutro na cmentarzu.



Ty jesteś jebnięty naturalnie czy to jakoś nabyte czy jak ?

[ Dodano: 2024-08-17, 15:24 ]
argen64 napisał/a:

Pacjenci w samochodach o kolorze alaska metalik, są jak klienci baru bez krawatu



Bez krawata.
Zgłoś
Avatar
paclawek 2024-08-17, 15:40 1
Po wyjściu z auta gazik na pizde ostudziłby emocje brodatego lapsa.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-17, 15:49
Cantakawah napisał/a:

Ty jesteś jebnięty naturalnie czy to jakoś nabyte czy jak ?
Bez krawata.


Kolejny żydokomunistyczny ukraiński lewak! Też jesteś za tą unią? Nie widzisz co to robi z Polską? Napewno jesz wafelki Rosjan z Lewiatana! Masz ciesz się tą swoją banderą! Ustaw sobie ją na tapetę!

Zgłoś
Avatar
Spuoch10 2024-08-17, 18:25
A pied był gościa ? I miejsc w Łodzi?
Zgłoś
Avatar
Bladziochreturn 2024-08-17, 18:43 1
Typowe polaczki. Jeden zastawil przejazd i kaze wyjechac, a drugi kmiot postawil kloca gdzie chcial, bo mu wolno. Kiedy kupilem miejsce postojowe w garazu, to pierwsze co na nim zastalem to czyjegos gruza. Smiec widac nie uznaje prawa wlasnoaci. Kilka tygodni temu bylem na wakacjach, wykupilem miejsce w garazu i co. Kolejny smiec i tu sie znalazl zastawiajac mi miejsce. Potem trac czas, szukaj i pros, aby kurwa odjechala.
Zgłoś
Avatar
GrzechotnikWroc 2024-08-17, 19:42 1
Cantakawah napisał/a:

Ty jesteś jebnięty naturalnie czy to jakoś nabyte czy jak ?
Bez krawata.



"Krawata" czy "krawatu"? Obie formy są jednakowo poprawne, podobnie jak fileta i filetu, przystanka i przystanku czy prysznica i prysznicu. W dopełniaczu liczby pojedynczej rzeczowników rodzaju męskiego występują tylko dwie końcówki: -a, -u (z wyjątkiem rzeczowników typu poeta, wojewoda).
Zgłoś
Avatar
100imiQtas 2024-08-17, 19:56
Ten okular to taki Psikutas bez S
Zgłoś
Avatar
Cantakawah 2024-08-17, 20:06
GrzechotnikWroc napisał/a:

"Krawata" czy "krawatu"? Obie formy są jednakowo poprawne, podobnie jak fileta i filetu, przystanka i przystanku czy prysznica i prysznicu. W dopełniaczu liczby pojedynczej rzeczowników rodzaju męskiego występują tylko dwie końcówki: -a, -u (z wyjątkiem rzeczowników typu poeta, wojewoda).



Dziękuję panie psorze .

[ Dodano 2024-08-17, 20:07 ]
baronturbina napisał/a:

Kolejny żydokomunistyczny ukraiński lewak! Też jesteś za tą unią? Nie widzisz co to robi z Polską? Napewno jesz wafelki Rosjan z Lewiatana! Masz ciesz się tą swoją banderą! Ustaw sobie ją na tapetę!



Idę na dwór.
Zgłoś
Avatar
htp 2024-08-17, 20:15
GrzechotnikWroc napisał/a:

"Krawata" czy "krawatu"? Obie formy są jednakowo poprawne, podobnie jak fileta i filetu, przystanka i przystanku czy prysznica i prysznicu. W dopełniaczu liczby pojedynczej rzeczowników rodzaju męskiego występują tylko dwie końcówki: -a, -u (z wyjątkiem rzeczowników typu poeta, wojewoda).



Zapomniałeś o misiu, misia, misiowi. Co mu oczko wypadło.
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-08-17, 20:30
smc napisał/a:

O, pierwszy rurkowiec okularnik pizdeusz z włosami na policzkach.



z włosami na policzkach, ci pewnie nie rosną a jak rosną to takie kur.. 2 cienkie białe kikuty hahaha pewnie masz tyle testosteronu co mała dziewczynka xD
Zgłoś
Avatar
WHITE91NOISE 2024-08-17, 21:05
Jak bym pedałowi zajebał to z tych okularów miał by soczewki.
Zgłoś
Avatar
Asterot 2024-08-17, 21:48
Czym wy to nagrywacie? Zmulsadolem? Nie leci.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-08-17, 21:49
typ z broda to ukrainiec, potwierdzone na recepcji info
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-08-17, 21:56
Gosc powinnien mu wyjebać lepe na ryj za same sapy, a dziś jakieś pedalskie zgłaszanie na recepcje.
Zgłoś
Avatar
kamilja 2024-08-17, 21:57 1
Dobra, dobra, dobra - ja to zgłoszę. Dobra, dobra, dobra - ja to zgłoszę. Dobra, dobra, dobra - ja to zgłoszę. Dobra, dobra, dobra - ja to zgłoszę. Dobra, dobra, dobra - ja to zgłoszę. Dobra ...
Na miejscu tego czarnego narobiłbym w pory ze strachu przed ostrą interwencją słowną pani cipalindy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie