18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
htp 2024-08-17, 10:51 2
baronturbina napisał/a:

Kolejny nieświadomy! Idź sobie do lasu i zobacz Ukraińców udających grzybiarzy. Rozsiewają grzybnie maślaka ukraińskiego po to aby polskie maślaki zostały wyparte. W ten sposób banderowcy zawładną polskimi stołami gdy podczas imprez Polacy będą chcieli zjeść maślaka do wódki.



Nie zrozumie tego, co piszesz. Obca mu znajomość sarkazmu, jak i ortografii.
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-08-17, 10:52
O co chodzi w tym opisie?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-17, 10:54 3
Kriski napisał/a:

Tak, tak. Skonsultuj się z lekarzem lub miejscowym szamanem.


Problem taki że Ukraińcy też udają lekarzy. Otwierają praktyki w starych kioskach ruchu i oszukują ludzi czekających na autobus. Wtedy wiadomo powodu do frustracji największe a bandera to wykorzystuje i programują Polaków przeciw wielkiej silnej Rosji.

[ Dodano 2024-08-17, 10:55 ]
htp napisał/a:

Nie zrozumie tego, co piszesz. Obca mu znajomość sarkazmu, jak i ortografii.


Nie ukrywam że może tak być.
Zgłoś
Avatar
htp 2024-08-17, 11:01 1
baronturbina napisał/a:

Problem taki że Ukraińcy też udają lekarzy. Otwierają praktyki w starych kioskach ruchu i oszukują ludzi czekających na autobus. Wtedy wiadomo powodu do frustracji największe a bandera to wykorzystuje i programują Polaków przeciw wielkiej silnej Rosji.
Nie ukrywam że może tak być.



Ukraińcy ukradli ci przecinek przed "że"
Zgłoś
Avatar
Novik 2024-08-17, 11:12
Typowa kłótnia na każdym portalu
Zgłoś
Avatar
argen64 2024-08-17, 11:29 2
Pacjenci w samochodach o kolorze alaska metalik, są jak klienci baru bez krawatu
Zgłoś
Avatar
killua 2024-08-17, 11:31 8
co do chuya wafla znaczy po polsku zajechać komuś parking? ja rozumiem ze sporo ludzi zza wschodniej granicy ale moglibyscie tez do k.. tłumaczyc na polski.
Zgłoś
Avatar
kreska90 2024-08-17, 12:56
Hahaha, śmieszny typ, podszedł do gościa i krzyczy żeby się odsuną, i jeszcze to "kto tak do mnie mówi?", Dobry jest, ciepłe piwo dla niego!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-17, 13:04
htp napisał/a:

Ukraińcy ukradli ci przecinek przed "że"


Właśnie tak było, Ukraińcy przerabiają słowniki t9 w telefonach komórkowych i nie ma słowa „że”
Zgłoś
Avatar
Dragonix 2024-08-17, 13:39
smc napisał/a:

Skądże znowu. Ale miał erekcję z każdym słowem "wypierdalaj".
To takie pokolenie, które nie wie, czy chce być drwalem, czy informatykiem. Tak trochę walczy jak w grach komputerowych, ale po pierwszym strzale w ryj płacze.



Pokolenie dobrobytu w którym się rzuca słowa na wiatr myśląc że nic to nie znaczy jak sobie kogoś poobraża, tacy ludzie nie zbierali jeszcze zębów z podłogi ,myślą że jak powiedzą spierdalaj to ma każdy się zastosować
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2024-08-17, 13:42
I dlatego zawsze mam motylka w kieszeni jeden ruch i okularnika by nie bylo
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-08-17, 14:18
Ten gość w okularach. Do tego z Zabrza. Co trzepał sobie na klatce schodowej. Jak dzieci widział.
Zgłoś
Avatar
ByGryzzli 2024-08-17, 14:25 1
Qrwa chciałbym mieć takie problemy....
Zgłoś
Avatar
shiters 2024-08-17, 14:38 1
nikt nie zwrocil uwagi, ale to jest pierwsza samica ktora nie drze pizdy i jest opanowana. niezle
Zgłoś
Avatar
killua 2024-08-17, 14:46 6
Sayoko napisał/a:

I dlatego zawsze mam motylka w kieszeni jeden ruch i okularnika by nie bylo



świetna sprawa. iść do wiezienia na 25 lat(choć kara grzywny też mozliwa u nas) bo gosc sie jakis do ciebie o parking opluł. mózg na poziomie osiedlowego patusa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie