18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Zachlaj_Von_Burbon 2014-06-05, 12:42
ładnie zapchlonego skurwiela skatował
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-06-05, 13:35 1
Gharotief napisał/a:

Idiota na filmiku, biednego psa tak skrzywdzil, bezmyslny, specjalnie psa skatowal.



Tak kurwa, stateczniki jebaniec ma i w powietrzu podczas bezwładności nakierował się na psa który wbiegł mu pod nogi.

Ja pierdole, ludzie, gdzie oni Was hodują.

Zgłoś
Avatar
Porky 2014-06-05, 14:13 14
@dram09

Wiedziałem, że jakiś debil się znajdzie taki jak Ty
Zgłoś
Avatar
cashpoint 2014-06-05, 14:14
niby nie zrobił tego specjalnie ale nie mogę słuchać tego pisku bo od razu przypomina mi się jak bedąc małym brzdącem jakaś panna przejechała mi psa z którym byłem na spacerze,szmata złamała mu 3 łapy,tłumaczyła się tym,że "zagapiłam się",na szczęśćie psiak żyje i ma się dobrze choć jest już starym dziadkiem ot taka historyja
Zgłoś
Avatar
pablo264 2014-06-05, 14:19
bardziej by mi się podobało jakby jakiś czarnuch mu tam na czterech łapach wbiegł no ale pies wykazał się szczególną głupotą więc zasłużył
Zgłoś
Avatar
Thorradin 2014-06-05, 15:37
Ale z was chuje, jak by zaraz po tym podpalił jakiegoś kota to byście mu kurwa medal dali

Jak by kota podpalil to byście mu kurwa medal dali Obrońcy praw psów
Zgłoś
Avatar
Senegha12 2014-06-05, 16:13 1
Wiecie, będę z wami szczery (ale pewnie macie wyjebane na to i pewnie ktoś też napiszę, że ma wyjebane, żeby mu jakieś kolejne lamusy dały piwka).

O ile zabicie człowieka (obojętnie której rasy) mnie nie tknie, bo jesteśmy tą głupią plagą na Ziemi, którą powinna dawno rozjebać jakaś super atomowa bomba, działająca tylko na ludzi. Ale kurwa jak ktoś mi tknie psa/dowolne inne zwierzę to ja po prostu mogę taką osobę zajebać kamieniem. Bo psy też nie do końca są świadome tak jak człowiek. A my jesteśmy godną plagą do rozjebania. Dziękuje, Cya, idioci dający piwo.
Zgłoś
Avatar
K................s 2014-06-05, 16:36
@up
Mam wyjebane na to co piszesz. - mission acomplished
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-06-05, 16:51
Piski w slow modzie upiorne jak skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-06-05, 16:57 4
Senegha12, to idź się zabij i przestań być plagą naszej Ziemi
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2014-06-05, 18:22 1
@up chciałem to napisać
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2014-06-05, 20:42
ale śmiszna piszczałka
Zgłoś
Avatar
to_tylko_on 2014-06-05, 20:57
Nic temu psu nie jest, nie panikujcie.
Zgłoś
Avatar
Psych0lka 2014-06-05, 21:09
Legon napisał/a:


zamknij dupe bo smierdzi taka rada ktora przyda ci sie w zyciu , poza tym jestem mily wiec ci wytlumacze czyja wina , oczywiscie ze wlasciciela, gdzie smycz ? wiecej powinnas domyslec sie sama, pod warunkiem ze nie jestes ograniczona, dam Ci przyklad , jakby pies szedl obok wlasciciela i nie zapierdalal to by ziomeczek nie skakal



Słuchaj (czytaj), przychlaście, wyraźne jest napisane, że nie mam nic do "bohatera" filmiku, bo widać, że chłopak nie zauważył psiaka. Postarzać o co mi chodziło nie będę, bo jak nie jesteś ograniczony, to przeczytasz wszystkie komentarze i się dowiesz czyje bachory chciałabym zrównać z ziemią.
Jeśli chodzi o słownictwo, to to było pieszczotliwe określenie. Czytaj ze zrozumieniem na przyszłość, to taka rada, która przyda Ci się w życiu.
Zgłoś
Avatar
zip0 2014-06-05, 22:47
Lewa przednia łapa chrup. A wyglądało na czaszkę. Cóż...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie