18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
Folur 2021-11-22, 21:38 3
ale debil, zachciało się cudować, przeparkowywać to ma
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2021-11-22, 21:57 2
Głupia pi z d a. As usuall
Zgłoś
Avatar
Radbug 2021-11-22, 22:21 35
I teraz zastanawiasz się kto jest większym debilem, czy osoba kierująca czy zostawiająca auto na parkingu bez zaciągniętego ręcznego albo przynajmniej biegu.
Zgłoś
Avatar
Tratarara 2021-11-22, 22:37 3
Ja pierdole, jebana głupia pizda bez wyobraźni, pakować takie i rozpalać piece w aushwitz.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-11-22, 22:49
I znowu mężczyzna za kierownicą Tak, jak w 75% przypadków.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2021-11-22, 23:03 16
Justynka99 napisał/a:

I znowu mężczyzna za kierownicą Tak, jak w 75% przypadków.



Pierdolenie. Większość takich akcji robią baby co wyssały prawko z fiuta egzaminatora. Faceci za to częściej rozpierdalają się na drzewach, bo po 15 próbie zdania prawka lubią popisywać się przed kumplami/dupami jak debile. Niektórzy też maja nawroty w średnim wieku jak dorobią się w końcu samochodu za kilkdziesiąt cebulionów.
Zgłoś
Avatar
garota 2021-11-22, 23:34 5
Tratarara napisał/a:

Ja pierdole, jebana głupia pizda bez wyobraźni, pakować takie i rozpalać piece w aushwitz.



Czyli co? Wszystkie babki do pieca? No bez przesady i tak pedalstwa już jest za wiele.
Zgłoś
Avatar
R................N 2021-11-23, 9:44
Justynka99 napisał/a:

I znowu mężczyzna za kierownicą Tak, jak w 75% przypadków.



Chciałabyś , nie ma szans... większość kobiet odpierdziela takie cuda wianki, stan umysłu
Zgłoś
Avatar
ernim1 2021-11-23, 13:23 2
Przecież widać, że baba jak chuj.

Zgłoś
Avatar
Antitheist 2021-11-23, 17:18
URAGE napisał/a:

Pierdolenie. Większość takich akcji robią baby co wyssały prawko z fiuta egzaminatora. Faceci za to częściej rozpierdalają się na drzewach, bo po 15 próbie zdania prawka lubią popisywać się przed kumplami/dupami jak debile. Niektórzy też maja nawroty w średnim wieku jak dorobią się w końcu samochodu za kilkdziesiąt cebulionów.



Mogę się mylić, ale po wielu tego typu filmach zauważyłem pewną analogię - najczęściej nissan micra czy smart = najczęściej nieumiejętność parkowania i stłuczki, bo kiepskie umiejętności, a mocniejsze auta i przeświadczenie że już się umie dobrze jeździć [nie tylko młodzi posiadacze bawar] = zbyt duża pewność siebie i rozkurwianie się o drzewa/innych delikwentów z prędkością znacznie wyższą niż dopuszczalna.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2021-11-23, 22:01
Ten no... tak bez ręcznego i biegu to kurwa miszcz !
Zgłoś
Avatar
szoszon1983 2021-11-24, 0:25 1
Radbug napisał/a:

I teraz zastanawiasz się kto jest większym debilem, czy osoba kierująca czy zostawiająca auto na parkingu bez zaciągniętego ręcznego albo przynajmniej biegu.



zostawiasz na P jak masz automat, a przy uderzeniu ta blokada w skrzyni niestety puszcza.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2021-11-24, 3:40
Radbug napisał/a:

I teraz zastanawiasz się kto jest większym debilem, czy osoba kierująca czy zostawiająca auto na parkingu bez zaciągniętego ręcznego albo przynajmniej biegu.



Po co jej reczny lub bieg jak auto bylo z gorki oparte o kraweznik.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-11-24, 6:20 2
Radbug napisał/a:

I teraz zastanawiasz się kto jest większym debilem, czy osoba kierująca czy zostawiająca auto na parkingu bez zaciągniętego ręcznego albo przynajmniej biegu.



Jeśli to był automat, to takie uderzenie mogło uszkodzić skrzynię (jakiś bolec czy sworzeń).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie