18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Witam

Dzisiaj po południu, jadąc koleją wąskotorowa z Bytomia nad zalew Nakło-Chechło ( dla zainteresowanych : gkw.pl/index.htm ) byłem świadkiem wyjątkowej manifestacji ludzkiej głupoty.

Koleś najprawdopodobniej zmęczony żmudnym poszukiwaniem miejsc parkingowych, albo skąpy wydać parę zł za płatny parking (których jest kilka dookoła zalewu) postanowił zaparkować w "wolnym" wg. niego miejscu (chociaż raczej to pierwsze, bo było tam dzisiaj wyjątkowo dużo ludzi/aut).

Dodam że koleś wyglądał na 30> lat i twierdził że : "myślałem że tędy pociąg nie jeździ"





Rezultat tego to 30 min spóźnienia, zanim policja namierzyła typa, 500 zł mandatu + prawdopodobnie sprawa w sądzie za starty kolei.

BTW. Mój pierwszy post.
BTW2. Materiał (zdjęcia) własny
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2013-07-28, 22:30 2
zarówno tory jak i pociąg wyglądają na bardzo nieużywane
Zgłoś
Avatar
wodzu11 2013-07-28, 22:34
Cytat:

Jeśli wyglądał na mniej niż 30 lat, to "wyglądał na < 30 lat"



W sumie ok, ale znowu z drugiej strony by było : " ale jak to ? wiek i jakieś serduszka <3 ?? o co chodzi z tym wiekiem ? nie rozumiem "

Cytat:

PS: Przecież w 5 by go spokojnie przesunęli.
złapaliby w kilku i odsunęli ten samochodzik



W sumie nie dziwie się nim ze go nie ruszali, ja bym go nie dotykał bo :

1. i tak nie było gdzie go przestawić bez np. zagradzania drogi.

2. odpadnie mu zderzak, koło, jakaś inna cześć ( to raczej nie wyglądało na "nowe" autko) i później właściciel będzie miał pretensje ;/

EDIT

Cytat:

Kurwa, przecież całe PKP przynosi straty i są dopłaty od Państwa. Więc za co ta sprawa w sądzie?



To nie kurwa PKP tylko "prywatna firma", podałem w temacie link wiec
Zgłoś
Avatar
Jo 2013-07-28, 22:41
wodzu11 napisał/a:



W sumie ok, ale znowu z drugiej strony by było : " ale jak to ? wiek i jakieś serduszka <3 ?? o co chodzi z tym wiekiem ? nie rozumiem "

Kod:
złapaliby w kilku i odsunęli ten samochodzik


W sumie nie dziwie się nim ze go nie ruszali, ja bym go nie dotykał bo :

1. i tak nie było gdzie go przestawić bez np. zagradzania drogi.

2. odpadnie mu zderzak, koło, jakaś inna cześć ( to raczej nie wyglądało na "nowe" autko) i później właściciel będzie miał pretensje ;/

EDIT

To nie kurwa PKP tylko "prywatna firma", podałem w temacie link wiec



Mniejsza o to, ważne, że mandat dostał. Szkoda było z 2 złote na parking to teraz go to znacznie drożej wyszło. A co do torów to szybciej bym się tam UFO spodziewał, niż tego, że jakikolwiek pociąg tamtędy jeździ. Chociaż, to Polska, więc czemu tu się dziwić?
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-07-28, 22:41
tyle typów stało przy samochodzie, to mogli go zepchnąć w las w pizdu i problem byłby rozwiązany "od ręki"
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-07-28, 22:41
sadystycznie... jak zawsze.

Tak, tak, sam nie wrzuciłem jeszcze ani jednego tematu, więc mam siedzieć cicho.
Zgłoś
Avatar
wodzu11 2013-07-28, 22:44 1
KondziuSzczecin napisał/a:

sadystycznie... jak zawsze.

Tak, tak, sam nie wrzuciłem jeszcze ani jednego tematu, więc mam siedzieć cicho.



Absurdy dnia codziennego
Zgłoś
Avatar
mlody0708 2013-07-28, 22:45 1
Faper Noster napisał/a:


Przy takim zapisie - owszem.
Prawidłowy zapis wygląda tak:
Jeśli wyglądał na mniej niż 30 lat, to "wyglądał na < 30 lat"
Jeśli wyglądał na więcej niż 30 lat, to "wyglądał na > 30 lat"
Jeśli wyglądał na 30 lat lub mniej, to "wyglądał na <= 30 lat"
Jeśli wyglądał na 30 lat lub więcej, to "wyglądał na >= 30 lat"
Jeśli wyglądał na dużo mniej niż 30 lat, to "wyglądał na << 30 lat"
Jeśli wyglądał na dużo więcej niż 30 lat, to "wyglądał na >> 30 lat"
Jeśli wyglądał na inną liczbę lat niż 30, to "wyglądał na <> 30 lat"



mi by sie nie chciało tyle pisać...
Zgłoś
Avatar
minetek 2013-07-28, 22:54 2
deliriumpermanent napisał/a:

Tylne bębny pomalowane na czerwono... ............



pewnie kupił farbę żeby pomalować zacisku z przodu... i mu zostało więc... postanowił opierdolić i z tyłu... szkoda żeby sie zmarnowała... "młode" laski pewnie sikają po łydkach na widok takich czerwonych bębnach...
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-07-28, 22:58 5
uzbek23 napisał/a:

A ty Jasieq co? Każdy ma auto na jakie go stać, sam pewnie jezdzisz pozyczonym polonezem



auta nawet chłopie nie mam
Zgłoś
Avatar
Cysiek91 2013-07-28, 23:12 1
Wszyscy mandat kurwa powinni dostać bo kilkanaście metrów od torów nie wolno parkować.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-07-28, 23:18
Z GKW jest taki problem, że co roku są ogromne debaty czy ta kolejka w ogóle, kurwa, pojedzie. Na ciulstwa w tym kraju pieniądze znajdą się zawsze, ale jak trzeba zrobić coś porządnego to dyskutują o tym niesamowicie. I tego następstwem są właśnie pordzewiałe i zapiaszczone szyny oraz brak świadomości u ludzi, że ta kolejka jeszcze jeździ.

A za wjazd nad Chechło też bym nie zapłacił. Kasują za wjazd nie małą sumkę, która idzie chyba tylko do kieszeni Rady Miasta, bo w pobliżu tego jeziora nie ma żadnych inwestycji od dobrych kilku lat. Droga jaka była rozpierdolona tak nadal jest, jak nie było tam kibli tam nadal nie ma. Na śląsku wzorem do naśladowania powinny być Tychy, które zajebiście zajęły się Paprocanami - stoją tam toalety(czyściutkie, a ludzi w chuj się tam przewija), zrobili plac zabaw i park wodny dla dzieci i można tam wziąć prysznic(bo j. paprocańskie jest dość muliste), a wszystko to... ZA DARMO.
Zgłoś
Avatar
szklanka 2013-07-28, 23:41
o kurwa ile hejtu, ale fajnie sie czyta haha
Zgłoś
Avatar
nayaret 2013-07-28, 23:43
deliriumpermanent - ten madry uzytkownik zna sie zaiste na motoryzacji, otóż mazdy te maja wszystkie pomalowane bebny na czerwono, przypadek ?
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-07-29, 0:05
A ten przejazd to oznakowany był? U mnie nawet na drogach leśnych jest w pizdu znaków jak na pasie startowym na lotnisku.
I jak już mandaty rozdawać to także tym obok, bo tak blisko parkować przejazdu to nie wolno.
Zgłoś
Avatar
starskrim^ 2013-07-29, 0:07
Jechałem nią w piątek.
(who cares)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie