18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Witam

Dzisiaj po południu, jadąc koleją wąskotorowa z Bytomia nad zalew Nakło-Chechło ( dla zainteresowanych : gkw.pl/index.htm ) byłem świadkiem wyjątkowej manifestacji ludzkiej głupoty.

Koleś najprawdopodobniej zmęczony żmudnym poszukiwaniem miejsc parkingowych, albo skąpy wydać parę zł za płatny parking (których jest kilka dookoła zalewu) postanowił zaparkować w "wolnym" wg. niego miejscu (chociaż raczej to pierwsze, bo było tam dzisiaj wyjątkowo dużo ludzi/aut).

Dodam że koleś wyglądał na 30> lat i twierdził że : "myślałem że tędy pociąg nie jeździ"





Rezultat tego to 30 min spóźnienia, zanim policja namierzyła typa, 500 zł mandatu + prawdopodobnie sprawa w sądzie za starty kolei.

BTW. Mój pierwszy post.
BTW2. Materiał (zdjęcia) własny
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2013-07-29, 0:09
"Rezultat tego to 30 min spóźnienia, zanim policja namierzyła typa"

Oczywiście karny kutas dla typa co tak zaparkował, ale żeby tracić tyle czasu na szukanie typa, zamiast zebrać kilku chłopa i po prostu przestawić to auto?
Zgłoś
Avatar
villamos 2013-07-29, 0:16
wodzu11 napisał/a:

Witam

Dodam że koleś wyglądał na 30> lat i twierdził że : "myślałem że tędy pociąg nie jeździ"



Ehe, myślał...
Zgłoś
Avatar
d................t 2013-07-29, 0:37 1
nayaret napisał/a:

deliriumpermanent - ten madry uzytkownik zna sie zaiste na motoryzacji, otóż mazdy te maja wszystkie pomalowane bebny na czerwono, przypadek ?



Tak sobie z czystej, kurwa, ciekawości - na szkopskim mobile.de przejrzałem jakieś 200 ogłoszeń 323F 1.5 (bo mocniejsze mają tarcze, zdaje się)- 5 drzwiowych - rocznikowo 94-98 - i jakoś nie widziałem czerwonych bębnów.

A zresztą, chuj, nawet jeśli nie mam racji (bo wszyscy, wystawiający auta ma mobile ze wstydu przemalowali bębny na czarno) i na rynek szły "czerwonobębnowe" mazdy 323, i jeśli ktoś fabrycznie wymyślił, żeby tylny bębnowy hamulec w aucie o "sportowym" wyglądzie" w drugiej połowie lat 90 podkreślać czerwonym kolorem, to jedna wielka wieś i śmiech na sali

Jak już podkreśliłem - mogę się mylić, ale jeśli według Ciebie "znanie" się na motoryzacji zaczyna się od nabijania się z przechujowego pomysłu na malowanie tylnych bębnów - to gratuluję samozadowolenia.
Bo tylny, wieśniacko pomalowany bęben - niezależnie - czy custom, czy fabryczny, to według mnie śmiech, nie motoryzacja.
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2013-07-29, 0:39
W sumie to jeb się od poloneza bo takowego poszukuję z
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2013-07-29, 1:06 1
W życiu bym się nie spodziewał, że kolejka, na której pracuję, trafi na sadistica..!

Samochód zaparkował na czynnym torze, na oznakowanym przejeździe, na czynnej drodze. Szczyt kurwa geniuszu.

Kolejka kursuje sezonowo, obecnie dwa kursy w sobotę i niedzielę - stowarzyszenie co roku stara się pozyskiwać środki i remontować kolejne wagony do składów letnich, by jak najwięcej ludzi mogło dojechać nad zalew. Uwierzcie mi, pociągi jeżdżą pełne na każdym kursie

Dla ciekawych, jak widoczna na zdjęciach lokomotywa typu Lxd2 mogłaby sobie poradzić z samochodem stojącym na przejeździe podczas normalnego biegu (pociąg na przejeździe ma pierwszeństwo niezależnie od rozstawu torów) odsyłam na jutjuba: 'Industriada 2013 - lokomotywa vs Uno' (nie chce mi się pierdolić z uploaderem)

Pozdrawia wolontariusz SGKW
Zgłoś
Avatar
Szalej 2013-07-29, 1:07
Kurwa sam bym sie zastanowił czy by tam nie postawic faktycznie tory wydaja sie byc nieuzywane ALE zauwazył bym ze niema rdzy na nich wiec pewnie bym odpuscił a i krzaczorów niema
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-29, 6:58
A gdzie jest znak G3?
Zgłoś
Avatar
fryc88 2013-07-29, 8:45
@deliriumpermanent
Tylne bębny pomalowane na czerwono/różowo/jakkolwiek inaczej nie oznaczają wiochy, tylko podejście właściciela do samochodu. Nie wiem czy kiedykolwiek widziałeś chociaż bębny po zdjęciu koła, a nie tylko przez alusy w cudzych autach, ale mając zakonserwowane bębny czymkolwiek, nawet farbą miniową lub czymś innym, daje po 1 lepszy efekt wizualny niż rude, gnijące bębny (wtedy padłby komentarz "patrz jakie ma chujowe, zgniłe bębny"), a w razie wymiany/naprawy czegoś wiesz czego możesz się spodziewać.

P.S. To autko byłoby szybciej PRZENIEŚĆ na drugą stronę ulicy niż szukać właściciela...
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-07-29, 15:21
@uzbek od poloneza to Ty się odpierdol, dobrze?
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-07-29, 17:15
Najśmieszniejsze są "straty kolei" tylko, że jak się te kurwy codziennie spóźniają to pasażerom nie płacą.
Zgłoś
Avatar
Cergo 2013-07-29, 19:19
Powinien zapłacić za wszystkie straty PKP
Zgłoś
Avatar
takija 2013-07-30, 0:10
deliriumpermanent napisał/a:



Tak sobie z czystej, kurwa, ciekawości - na szkopskim mobile.de przejrzałem jakieś 200 ogłoszeń 323F 1.5 (bo mocniejsze mają tarcze, zdaje się)- 5 drzwiowych - rocznikowo 94-98 - i jakoś nie widziałem czerwonych bębnów.

A zresztą, chuj, nawet jeśli nie mam racji (bo wszyscy, wystawiający auta ma mobile ze wstydu przemalowali bębny na czarno) i na rynek szły "czerwonobębnowe" mazdy 323, i jeśli ktoś fabrycznie wymyślił, żeby tylny bębnowy hamulec w aucie o "sportowym" wyglądzie" w drugiej połowie lat 90 podkreślać czerwonym kolorem, to jedna wielka wieś i śmiech na sali

Jak już podkreśliłem - mogę się mylić, ale jeśli według Ciebie "znanie" się na motoryzacji zaczyna się od nabijania się z przechujowego pomysłu na malowanie tylnych bębnów - to gratuluję samozadowolenia.
Bo tylny, wieśniacko pomalowany bęben - niezależnie - czy custom, czy fabryczny, to według mnie śmiech, nie motoryzacja.



Do tego auta nie wstawisz belki....technicznie nie wykonalne. Chyba że "drut, mig, spaw" Lepsze czerwone bębny niż rdza gdzie spojrzysz Osobiście bębny malowałem na czarno, jednak potem wymieniłem belkę na taką z tarczami...z tym że u mnie taka możliwość była. Mazda 323f z tego rocznika nie posiada tylnej belki. Co nie zmienia faktu że przy wiekszym nakładzie pieniedzy założenie tarcz na tył jest wykonalne.
Zgłoś