18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
E................n 2012-08-03, 12:04 3
fantomasik napisał/a:



Jak już tak chcesz błyszczeć elokwencją wypowiedzi, to najpierw zastanów się czego stolica jest Warszawa;)



Warszawa jest stolicą goroli co to do roboty nie chodzą. Dowodem jest to, że znajduje się tam Sejm i Senat.

Stolica Polski jest w sercach Polaków a nie w Warszawie. Poza tym pizdeczko powiedzenie "Stolica województwa jest prawidłowe". Tak samo jak "Stolicą województwa Śląskiego są Katowice".

Pytanie następne - z czego utrzymuje się Warszawka? Podpowiem- z wungla.
Zgłoś
Avatar
p-dau 2012-08-03, 12:10
Tu "AutorzeFilmiku"
Parkowanie po warszawsku - oznacza tu "specyficzny" sposób parkowania, nie skąd ten samochód jest. Rejestrację WPZ znam od dawna, od urodzenia ( no dobra, wcześniej było WPO).
Dziękuję za takie zainteresowanie, kocham Was :* <3
Zgłoś
Avatar
qbeen 2012-08-03, 12:20 5
Dziadek ma i tak wystarczająco przejebane bo musi tico jeździć więc dajcie mu spokój.
Zgłoś
Avatar
AleUrwaU 2012-08-05, 22:35
Sprzegło spalone |
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-08-05, 22:37
Dobra kto mi powie co to jest "gorol"?
Żebym kurwa nie mógł zrozumieć, co mówi do mnie inny Polak...
Zgłoś
Avatar
beniek 2012-08-05, 22:43
Ale dziadostwo
Zgłoś
Avatar
Fire998 2012-08-05, 22:46
Te pieprzone dziadostwo powinno przechodzić dodatkowe szkolenia na wzrok, i umiejętności z zakresu wiedzy na temat ruchu drogowego.

PS. P-dau nie jest autorem filmiku
Zgłoś
Avatar
Nakwasowany 2012-08-05, 22:58 1
jeśli chodzi o warszaffke to podobno najwięksi buracy to nie ci rodowici tylko ci co tam przyjechali pracować z innego miasta, ewenualnie dojeżdżają do roboty z jakiejś wsi
Zgłoś
Avatar
Daniel1550 2012-08-05, 23:13
Wpz to są moje okolice i to wcale nie warszawa ;d tylko Przasnysz
Zgłoś
Avatar
dk2626 2012-08-05, 23:28 1
Swoją drogą to wszystkie wozidła typu cinquocento, seicento czy takie tico to muszą mieć wytrzymałe sprzęgła Nieźle dziadek ruszał
Zgłoś
Avatar
avox 2012-08-05, 23:45
@up
dlatego słychać tak wysokie obroty bo w tico bardzo głośne ssanie automatyczne jest, nawet bez gazu taki dźwięk.
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2012-08-06, 0:15 1
Echelon napisał/a:



Warszawa jest stolicą goroli co to do roboty nie chodzą. Dowodem jest to, że znajduje się tam Sejm i Senat.

Stolica Polski jest w sercach Polaków a nie w Warszawie. Poza tym pizdeczko powiedzenie "Stolica województwa jest prawidłowe". Tak samo jak "Stolicą województwa Śląskiego są Katowice".

Pytanie następne - z czego utrzymuje się Warszawka? Podpowiem- z wungla.



Popierdzieliły mi się przyciski i dostałeś ode mnie piwo.
Ciesz się, bo wypowiedź jest na dzieciaczka, któremu ciężko pracująca mamusia opowiada, że ci w wielkim mieście, Warszawie to nieroby.
A powiem Ci, że byś chuju mieszkał pod Warszawą to też byś jak pies tu jeździł żeby swój biedny domeczek utrzymać.
Także przestać pierdolić jaki Ty ślązak jesteś, bo ze ślazakiem chuja masz wspólnego.
Zapierdalasz pewnie za 1500 miesięcznie jako ciec w wypizdowie, żresz czerstwy chleb i taki wielki zahartowany Ślązak.
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-08-06, 1:09
Lepiej jakby pierdolnął na środku skrzyżowania?
Zgłoś
Avatar
dawidv249 2012-08-06, 9:37
co wy chcecie od goscia, miał droge z pierwszenstwem przejazdu
Zgłoś
Avatar
kofko 2012-08-06, 12:21
1:33 zmarnowane z zycia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie