18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:18
Avatar
E................n 2012-08-03, 10:23 26
Osoby jeżdżące na Warszawskich blachach, najczęściej są źle postrzegani na drodze. A czemu? Bo na to zasługują - jeżdżą jak bufony. To samo mogę powiedzieć o Krakowskich blachach (ale tak źle nie jest).

Z resztą każdy wie, że większa część Warszawiaków spina dupy chociaż nie ma czym. Jebać goroli!
Zgłoś
Avatar
liana 2012-08-03, 10:27 13
Warszawa,typowe buraczane miasto,buraczani mieszkańcy.
Zgłoś
Avatar
sdfgs 2012-08-03, 10:27 5
Te rejestracje to po co komu? wpz to nie warszawska
Zgłoś
Avatar
Natural 2012-08-03, 10:31 55
wpz to Przasnysz ale ślunzaki jak zwykle każda rejestracja co ma W z przodu to warszawiaki...
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-08-03, 10:31 12
Gwoli ścisłości jest to woj. mazowieckie Przasnysz. Autorze filmiku, zanim coś głupiego pierdolniesz i zechcesz pocisnąć kogoś na podstawie tablicy rejestracyjnej...sprawdź najpierw z jakiego miasta,gminy ona jest;] Korzystanie z "wujka google" nie boli;)
Zgłoś
Avatar
synmackazklanu 2012-08-03, 10:31 3
e tam stary dziadzia sobie zaparkowała a jakaś ciota ma kamerke i szuka afery bo się nudzi w swoim marnym życiu, społeczniak pierdolony. piwko dla dziadzi ma wyjebane na policje i zakazy a nikomu tym parkowaniem nie zaszkodził.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-03, 10:34
jakby ktoś zajebał w te tico to części tego auta rozleciałyby się po całym świecie
Zgłoś
Avatar
E................n 2012-08-03, 10:57 5
fantomasik napisał/a:

Gwoli ścisłości jest to woj. mazowieckie Przasnysz. Autorze filmiku, zanim coś głupiego pierdolniesz i zechcesz pocisnąć kogoś na podstawie tablicy rejestracyjnej...sprawdź najpierw z jakiego miasta,gminy ona jest;] Korzystanie z "wujka google" nie boli;)

|

Z tego co mi wiadomo, to stolicą województwa mazowieckiego jest Warszawa. Więc bij na frytki chuju brzydki.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-08-03, 11:14 14
Echelon napisał/a:

|

Z tego co mi wiadomo, to stolicą województwa mazowieckiego jest Warszawa. Więc bij na frytki chuju brzydki.



Jak już tak chcesz błyszczeć elokwencją wypowiedzi, to najpierw zastanów się czego stolica jest Warszawa;) Bo z tego co mi wiadomo jest stolicą Polski i siedzibą władz województwa. Dwa Przasnysz to nie Warszawa;] Ale w Polsce utarło się że jak ktoś ma Z,W,G czy jakąś inną literę na początku rejestracji to jest kurwa z tego miasta:| Kij w to, że spore grono z tych ludzi najczęściej wjeżdżając do dużego miasta bądź "stolicy" województwa zostawia na obrzeżach tegoż miasta auto i w ogóle się nim nie porusza... Więc...chuj Ci w chuj byle nie mój:]
Zgłoś
Avatar
primex 2012-08-03, 11:25 1
Widać, że to jakiś klasyczny placek w kapeluszu, bo nawet ruszyć normalnie nie potrafi tylko gaz w podłogę i na półsprzęgle.
Zgłoś
Avatar
Xun 2012-08-03, 11:27 1
WPZ-Przasnysz a gwoli ścisłości ulica Żwirki i Wigury koło cmentarza. Gość jest mistrzem.
Zgłoś
Avatar
AdmirałFloty 2012-08-03, 11:28 1
Jeżeli dziadek posiada uprawnienia osoby niepełnosprawnej lub tylko taką plakietkę to może sobie tam parkowaća ty nic na to nie możesz zrobić. Nawet straż miejska mu nie z holuje gabloty...
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-08-03, 11:28 24
liana napisał/a:

Warszawa,typowe buraczane miasto,buraczani mieszkańcy.



mam propozycję... niech całe bydło, które zjechało się z Polski do Warszawy wyjedzie i wtedy zobaczymy czy też będzie tak buracko.
Prawda jest taka, że nazjeżdżało się chamstwo z całej Polski nabrali aut na krechę (przez co mają warszawskie blachy) dalej jeżdżą jak idioci i czepiają się warszawiaków.
Prawda jest taka, że zazwyczaj to wszystko wygląda tak.. zajechał Radomiak Lubliniakowi.. nawrzucali sobie a potem każdy stwierdził, że ten drugi to był warszawiak.

Powiem, krótko wypierdalać z Wa-wy, a jak tu siedzicie i się nie podoba to zamknąć japy bo i tak podatki płacicie na swoich wypizdowach.
Zgłoś
Avatar
Deidara88 2012-08-03, 11:42
Warszawiok czy nie to i tak je..ny gorol.Daremnie jeździ.Tacy ludzie powinni po co najmniej 50tce mieć często przeprowadzane badania w celu ustalenia czy jeszcze może prowadzić.U mnie typek dobrze jeździł ale to że dobrze jeżdził nie miało nic do tego bo zasłabł za kółkiem i pier....noł czołowe matka z dwójką dzieci zginęła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie