18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Parkowanie Uniacza
l................e • 2013-07-29, 0:40
No ma dziadek skilla


No oczywiście - Polska
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-07-29, 20:25
poskramiacz napisał/a:

No i masz, trafiłem z tym pizdusiem



Nie, nie trafiłeś Nagranie, nie jest moje
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2013-07-29, 21:03
Niech sobie lepiej w automacie kupi autko,
Zgłoś
Avatar
orzech83 2013-07-29, 22:21 2
że tego tu jeszcze nikt nie wstawił, aż dziw
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-07-29, 23:40
quartz75 napisał/a:

Też będziesz kiedyś stary, głuchy i otępiały. Zamiast wysiąść i dziadkowi pomóc to filmujesz. Inna sprawa, że przepisy mamy zjebane. Nie wiem, nie mi to oceniać ale powiedzmy powyżej 65 roku powinny być przymusowe, darmowe testy co rok. Bo niestety mało jest u nas takich, co potrafią sobie powiedzieć: już nie, już nie daję rady, auto sprzedać, czas na darmowe autobusy. Z drugiej strony mam u siebie na osiedlu takiego gówniarza, może góra 25 lat. Oczywiście na początek Mondeo w kombi. Jeszcze się ciulowi nigdy nie udało w miarę równolegle zaparkować tą kolubryną a jeździ tym z rok jak nie więcej.


Oj pan pierdolisz... ford mondeo dobry samochód. Chociaż w sumie chujowy... ale klimatyzację ma.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-07-30, 2:29
Przynam szczerze że się zaskoczyłem
Film oryginalne wyciekł na youtube 29 stycznia 2011r. To pokrywa się z zimą czyli w tym okresie miała miejsca akcja.
Sprawdzając teraz czy na dziś dzień to uno ma OC, czyli dalej jeździ, wyszedł wynik pozytywny. uniacz ciągle się trzyma, a myślałem, że dziadek już dawno zakatował.. Może lekko ogarniać strach, że teraz ten dziadek jest prawie 3 lata starszy i ciągle jeździ po ulicach.
Cytat:


"Czy pojazd o numerze rejestracyjnym WFS8782 posiadał ubezpieczenie OC w ruchu krajowym na dzień 2013-07-30?"

Pojazd o podanym numerze rejestracyjnym posiadał w podanym dniu następujące ubezpieczenie OC w ruchu krajowym:

polisa: WPM0980753 dla pojazdu: FIAT UNO 45 MR`90
wystawiona przez: HDI ASEKURACJA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A.
zakład odpowiedzialny: TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI WARTA S.A.
adres: Chmielna 85 nr lok. 87, 00-805 Warszawa

Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2013-07-30, 15:20
Typowe dla dziadków 4 tysiące i ruszanie na pół sprzęgle.
Zgłoś
Avatar
Pisior 2013-07-30, 19:18
Koles zrobi takie dwa kursy a tu cały zbiornik paliwa poszedł sie... xD
Zgłoś