18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Parkowanie...
l................w • 2011-10-05, 21:39
Fota nie jest sadystyczna ale tekst jest wyjebany xD Gościu zastawił drzwi od głównego wejścia na uczelnie... ;]

Zgłoś
Avatar
RmX 2011-10-06, 0:02
Karnego kutasa trzeba było narysować markerem niezmazywalnym na przedniej szybie.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-10-06, 6:53 9
Tylko ja mam problemy ze zrozumieniem logiki tego zdania?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-10-06, 8:11
Dostał prawo jazdy na kursie tańca
Zgłoś
Avatar
Deprechamurowana 2011-10-06, 9:16
Robster napisał/a:

Tylko ja mam problemy ze zrozumieniem logiki tego zdania?

Mam to samo
Zgłoś
Avatar
pawlikos4 2011-10-06, 10:30
tobie kury szczac prowadzac , a nie samochód parkowac
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-10-06, 10:47 38
to zdanie nie ma być logiczne bo to przerobiony cytat, ale skąd możecie wiedzieć...

,,Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić.'' Marszałek Polski Józef Piłsudski
11 listopada 1918, po przyjeździe z Magdeburga do Warszawy do współpracowników z rządu Ignacego Daszyńskiego powołanego kilka dni wcześniej.
Zgłoś
Avatar
W................k 2011-10-06, 12:05
Oszczerca jaki ty oświecony i wykształcony...jaaaaa wikipedię całą zjadłeś? Czy czytujesz zamiast gazety rano?
Zgłoś
Avatar
Vincent Vega 2011-10-06, 12:11
WujekHenryk nie czepiaj się, to w ramach ciekawostki dla gimbusów, żeby zamiast "xD" coś wiedzieli.
Zgłoś
Avatar
W................k 2011-10-06, 12:18
ale gimbus zawsze pozostanie gumbusem...nawet jak sie zestarzeje, porobi dzieci, zasadzi drzewo...zawsze zostane pieprzonym gimbomanem.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-10-06, 13:17
zastawione wejscie i bedny student po prawej nie moze wejsc
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-10-06, 14:03 6
WujekHenryk napisał/a:

Oszczerca jaki ty oświecony i wykształcony...jaaaaa wikipedię całą zjadłeś? Czy czytujesz zamiast gazety rano?



co żal ci dupę ściska? żeby znaleźć ten cytat trzeba wiedzieć czego szukać.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-10-06, 14:10 1
Oszczerca napisał/a:

to zdanie nie ma być logiczne bo to przerobiony cytat, ale skąd możecie wiedzieć...

,,Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić.'' Marszałek Polski Józef Piłsudski
11 listopada 1918, po przyjeździe z Magdeburga do Warszawy do współpracowników z rządu Ignacego Daszyńskiego powołanego kilka dni wcześniej.



No dokładnie, skąd? Toż to 80% społeczeństwa po studiach humanistycznych lub zarządzaniu, a ja przygłup jeden, ignorant skończony książek nie czytam, historią się nie interesuję, tylko funkcje aproksymuję, całki wyliczam i inne pierdoły niepotrzebne wyczyniam. Wybacz mi @Oszczerca bom nie wiedział co czynię.
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-10-06, 14:13
Robster napisał/a:



No dokładnie, skąd? Toż to 80% społeczeństwa po studiach humanistycznych lub zarządzaniu, a ja przygłup jeden, ignorant skończony książek nie czytam, historią się nie interesuję, tylko funkcje aproksymuję, całki wyliczam i inne pierdoły niepotrzebne wyczyniam. Wybacz mi @Oszczerca bom nie wiedział co czynię.



to akurat było skierowane do troli i gimbusów, a oni nie wiedzą.( patrz komentarze nad moim).
Zgłoś
Avatar
nanab 2011-10-06, 16:14
@Oszczerca czyli twierdzisz że Piłsudski był kretynem i nie potrafił się wysłowić?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie