18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Parkowanie w Opolu
karollapucha • 2012-09-16, 22:34
Idąc przez miasto natknąłem się na coś takiego. Mało sadystyczne ale mam nadzieję że właściciel samochodu wchodzi czasem na tą stronę i zobaczy że więcej osób wie jakim jest debilem.
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2012-09-17, 18:06
Nie wiem w czym problem. Przede wszystkim obydwa samochody są typowo emeryckie, więc za szybą mogą być plakietki. Skoda może być z Poznania, ale może też być w leasingu. A na koniec dodam, ze stanął bardzo ekonomicznie, bo miejsce jest wielkości x1,5 normalnego miejsca parkingowego i obok wjedzie jeszcze trzeci inwalida.
Zgłoś
Avatar
street_swc 2012-09-17, 18:14
a pierdolcie się wszyscy !! Ci kierowcy stworzyli śmiertelne zagrożenie dla całego świata. Powinni teraz pójść do więzienia, żeby np. członkowie mafii pruszkowskiej mogli sobie spokojnie chodzić po ulicach.
Zgłoś
Avatar
szymekk5 2012-09-17, 18:20
Inwalida umysłowy...
Zgłoś
Avatar
Najlepszy_na_świecie 2012-09-17, 18:27
Brak mi na Was słów. Tak, wypierdziele go z auta pod drzwiami, przy okazji zablokuję ruch, potem niech sobie czeka pół godziny aż znajdę miejsce i tam wrócę. A potem to samo w odwrotnej kolejności. On też ma pracę i nie ma całego dnia!

To po co do jasnej cholery te miejsca są?

Żeby się przyglądać jacy wszyscy cudowni, bo zostawiają puste?

Opamiętajcie się! Po co setki takich miejsc skoro nie można z nich korzystać?
Zgłoś
Avatar
se7en 2012-09-17, 18:27 1
widać że POjeb
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-09-17, 18:40
1. Mogło być tak, że obydwa samochody są emerytów i chcieli zrobić miejsce dla trzeciego (choć wątpię, gdyż to Polska).
2. Masz pozwolenie właścicieli na upublicznianie numeru rejestracyjnego pojazdów?
3. Tak Poznań i Warszawa to jedno gówno, same chamy i prostactwo.
Zgłoś
Avatar
alanbdf 2012-09-17, 18:43
zrobiłeś mi zdjęcie... teraz jestem skończony..
Zgłoś
Avatar
dzejosB 2012-09-17, 18:48
Miałam nadzieję, że się nie wyda...
Zgłoś
Avatar
B................s 2012-09-17, 19:06
skoda zaparkowana tyłem na dwóch miejscach dla niepełnosprawnych to za dużo frajerstwa jak dla mnie
Zgłoś
Avatar
tomsson 2012-09-17, 19:08 7
Widzialem dzisiaj w Opolu jakiegos downa co zaparkował skodą na miejscu dla niepełnosprawnych wyszedl zrobic zdjecie i odjechal. Wszystko z tobia jest w porzadku?
Zgłoś
Avatar
VanGreeg 2012-09-17, 19:12
To w Opolu mają internet?!
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-09-17, 19:24
Nie rozumiem. Idiota może jest ten kto projektował te miejsca skoro na dwóch miejscach mieszczą się 3 albo 4 samochody... Rozum,iem że niepełnosprawny potrzebuje czasem więcej miejsca do wysiadania, ale nie kurwa trzy metry z każdej strony...
Zgłoś
Avatar
Nerd 2012-09-17, 19:34
W końcu kierowca Skody niepełnosprawny, więc co się dziwić,że nie trafił do koperty?
Zgłoś
Avatar
ButcheredAtBirth 2012-09-17, 19:45
Czytając niektóre komentarze aż chciałoby się złamać kilka nóg i rąk, po czym niech sobie cwaniaki wysiadają z auta mając po bokach 20 cm do parkującego obok Oczywiście wielkiego steryda tylko czekającego aż przypadkiem jego piękna bmka zostanie zarysowana, aby móc połamać sprawcy kolejne kości
Zgłoś
Avatar
R................g 2012-09-17, 19:46 3
nanab napisał/a:

Nie rozumiem. Idiota może jest ten kto projektował te miejsca skoro na dwóch miejscach mieszczą się 3 albo 4 samochody... Rozum,iem że niepełnosprawny potrzebuje czasem więcej miejsca do wysiadania, ale nie kurwa trzy metry z każdej strony...



Jest tu kilku idiotów, ale na pewno projektant nim nie był. Miejsca dla inwalidów mają mieć szerokość 3,60m wg przepisów. Zwykłe miejsca mają 2,30-2,50m. Dlaczego taka różnica? No to wyobraź sobie, że musisz przenieść się z fotelu kierowcy na wózek inwalidzki (nawet z pomocą) i musisz to zrobić zwykłym miejscu. Auto załóżmy ma 1,60m szerokości. Ile Ci zostaje zakładając, że stoisz na środku? 45 cm z każdej strony. I weź tu kurwa wsiądź na wózek inwalidzki. Właśnie dlatego miejsca dla inwalidów są takie szerokie. I bingo Sherlocku, bo na 1 miejscu inwalidzkim zmieszczą się 2 samochody, tylko kurwa po co, skoro każdemu zdrowemu nie zaszkodzi się przejść choćby 50m do drzwi marketu...

Miejcie trochę wyobraźni ludzie, Sadistic zajebisty portal, ale hejtowanie wszystkiego bez sekundy zastanowienia to debilizm w najczystszej postaci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie