18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Parkowanie w Opolu
karollapucha • 2012-09-16, 22:34
Idąc przez miasto natknąłem się na coś takiego. Mało sadystyczne ale mam nadzieję że właściciel samochodu wchodzi czasem na tą stronę i zobaczy że więcej osób wie jakim jest debilem.
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2012-09-17, 20:48
Może to było dwoje niepełnosprawnych. Pomyślałeś o tym?
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2012-09-17, 20:49 1
adiemus36 napisał/a:

Ja pierdole, czepiacie się kaleków teraz ? To chyba logiczne, że inwalida może mieć problemy z poprawnym zaparkowaniem samochodu.

Co za ludzie.



Jak kurwa zaparkować nie potrafi to także nie umie jeździć tak jak reszta czyli stwarza zagrożenie i nie powinien jeździć -.- Miejsca są by niepełnosprawni mieli bliżej do sklepu/poradni/szpitala itp. A te większe miejsca nie wiem po kiego chuja bo jak nie potrafi się zmieścić w standardowym to nie powinien w ogóle jeździć.
Zgłoś
Avatar
TheColt 2012-09-17, 20:53
Ale o co kurwa chodzi? Kierowca z pewnością jest inwalidą umysłowym czyli stoi na odpowiednim miejscu, a to, że nie trafił na swoją kopertę i stanął na dwóch chyba można pojebowi wybaczyć w końcu jest pojebem.
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-09-17, 21:32
Rethfing napisał/a:


Miejsca dla inwalidów mają mieć szerokość 3,60m wg przepisów.



To na zdjęciu ma ze 4m. Zwykle miejsca dla inwalidów są takie jak to po prawej na zdjęciu.
Zgłoś
Avatar
R................g 2012-09-17, 21:39
nanab napisał/a:



To na zdjęciu ma ze 4m. Zwykle miejsca dla inwalidów są takie jak to po prawej na zdjęciu.



Seicento ma 1,5m szerokości.
Zgłoś
Avatar
Gary Muwaut 2012-09-17, 21:42
Penerę napisał/a:

o proszę, jechałem sosnkowskiego dzisiaj



chyba w google streetview, przecież ty tu 24/dobę siedzisz...
Zgłoś
Avatar
chudy179 2012-09-18, 0:29
U mnie pod domem jest jedno takie miejsce. Zawsze wolne... to korzystam.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-09-18, 0:37 2
Najlepszy_na_świecie napisał/a:


NIGDY nie widziałem, żeby w Polsce ktoś poruszający się na wózku samodzielnie jeździł samochodem


Ja widziałem wczoraj...
Najlepszy_na_świecie napisał/a:


Dodatkowo parking marketu jest terenem prywatnym najprawdopodobniej, a wtedy znak jest tylko UMOWNY. Straż Miejska nie będzie interweniować.


Od września 2010 roku, na parkingach i drogach osiedlowych obowiązują te same przepisy, co na drogach publicznych i zarówno Policja, jak i straż miejska ma prawo interweniować. Za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych zapłacimy aż 500 złotych mandatu, a nasz pojazd może zostać odholowany, a my będziemy musieli pokryć koszty. Może się okazać, że taki wyczyn będzie nas kosztował nawet 1000 zł!
Najlepszy_na_świecie napisał/a:


Ja parkowałem ostatnio na takim miejscu, bo było najbliżej wejścia. Dawajcie zdjęcie mojego auta tutaj. Śmiało. Ja się odwdzięczę zawiadomieniem na policję. Dodam tylko, że przywiozłem kolegę po zakupy i nie chodzi normalnie po wypadku, więc uważam, że mogę wtedy korzystać z tego miejsca, skoro bądź co bądź jest dla niego, a ja przyjechałem z nim. Nie mam żadnej plakietki, więc może jakiś czujny obywatel gdzieś wrzucił. Tylko czekam.


Daj zdjęcie jak płacisz na poczcie mandat za parkowanie na miejscu dla inwalidów, dostaniesz w chuj piw!

Black Snake napisał/a:



Jak kurwa zaparkować nie potrafi to także nie umie jeździć tak jak reszta czyli stwarza zagrożenie i nie powinien jeździć -.- Miejsca są by niepełnosprawni mieli bliżej do sklepu/poradni/szpitala itp. A te większe miejsca nie wiem po kiego chuja bo jak nie potrafi się zmieścić w standardowym to nie powinien w ogóle jeździć.



Drogi i samochody są dla tych, którzy potrzebują się przemieszczać (także niepełnosprawni), a nie tylko dla tych co mają świetny refleks i jeżdżą idealnie...
A może by wprowadzić zasadę, że jak ktoś nie potrafi pisać poprawnie to nie powinien pisać komentarzy, albo jak ktoś nie ma piątek i szóstek to nie powinien chodzić do szkoły...
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-09-18, 2:21
a może są niewidomi i nie zauważyli (bądź nie usłyszeli) że nie zostawili znaczka przy szybie ?
Zgłoś
Avatar
b................e 2012-09-18, 12:11
Żeby trochę sadystycznie było:
Po co komu miejsca parkingowe dla inwalidów ? Inwalidzi to niech w domach siedzą, a nie samochodami jeżdżą. O!
Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2012-09-18, 14:10
@Najlepszy_na_świecie jesteś kurwa jebanym idiotą zauważyłem że każdy Twój post to próba przypierdolenia się do czegoś/kogoś. Na siłę pierdolisz głupoty żeby tylko mieć inne zdanie i się przyjebać.

Swoją drogą fakt że 2x szersze pasy coś znaczą że im jazda nie wychodzi, ale zauważcie też że te miejsca parkingowe są na ogół poustawiane w takich miejscach żeby kaleki nie musiał chuj wie ile zapierdalać.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-09-18, 16:20 1
Kiedyś jednemu gościowi stojącemu na miejscu dla inwalidów zwróciłem uwagę, że chyba jest niepełnosprawny umysłowo i mało nie dostałem wpierdol (na szczęście jeździłem wtedy szybkim i wściekłym daewoo tico, więc wsiadłem i uciekłem w mgnieniu oka). Widok szarżującego w moim kierunku ćwierćmózga z merca traktuję jak potwierdzenie tego, co mu powiedziałem.
Pełno tu komentarzy o owym inwalidztwie umysłowym, ale pewnie słówkiem się nie odezwiecie jak ktoś tak zaparkuje na waszych oczach, internetowi twardziele
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-09-18, 22:05
@alan10 - ja w miarę możliwości zwracam uwagę jak widzę, że to nie dres czy mafiozo jakiś...
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-09-20, 12:17
jest sposób na takich kierowców:
Zgłoś