18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Avatar
Mephic 2010-06-25, 1:49
@Rasacz

A Ty jesteś kurwa najmądrzejszy bo zapierdalasz rowerem, który Ci się idealnie mieści na balkonie.

Weź nie pieprz, bo w dużym mieście nie ma gdzie parkować. 1,2 miliona mieszkańców, 2000 miejsc do parkowania w centrum to czego się kurwa spodziewasz? Mam sobie auto do kieszeni zabrać czy zapieprzać komunikacją miejską 3 godziny, bo jakiś popieprzony kretyn nie potrafił zrobić planu zagospodarowania porządnie?

A jak widziałeś gdzieś niepełnosprawnego z wózkiem o szerokości 1,5 metra to mogłeś chociaż fotę cyknąć bo dostałbyś z 30 piw. Standardowy wózek inwalidzki ma od 60-80 cm szerokości całkowitej.

I tak, ja rozumiem, że zastawianie chodnika to pedalstwo. Ale nikt nie ma metrówki ze sobą i czasem zaparkuje na 1,2. Przyjdzie taka pipa, która nie ma szacunku do cudzej własności i mu pomaluje auto. Fajnie, że gość twarz pokazał, bo go przynajmniej właściciele mogą dopaść.

Chujowemu parkowaniu mówię nie i zwracam uwagę komuś, kto zostawia auto np. na miejscu dla inwalidów, ale takiemu wyrwałbym jajca.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-06-25, 2:28
teken napisał/a:

Dobre, z debilami trzeba krótko, jak się zaparkowac nie umie to się nie wsiada w samochód tylko się idzie z buta. A w Polsce kiedyś robili akcji "1,5 metra" (w kodeksie opisane jest, że parkowanie na chodniku dozwolone jest tylko, gdy dla pieszych zostanie na chodniku 1,5 metra), wzięli wałek z farba i 1,5 metrowy kij i malowali na chodniku linie i po wszystkich samochodach, co wystawały za 1,5 metra Dobra akcja.


Trzeba byc powaznie nieuswiadomionym, zeby cos takiego napisac i takie glupie akcje popierac. Nie parkuje sie na miejscu dla inwalidow, nie blokuje sie chodnika - to skrajne i oczywiste. Ale wymalowac auto kolesiowi, ktory zostawil nie 1,5m tylko 1m chodnika to glupota.
Panstwo pobiera slone oplaty drogowe od uzytkownikow drog publicznych i dokladnie wie ile jest zarejestrowanych samochodow w kazdym miescie i obowiazkiem jest przygotowanie odpowiedniej ilosci miejsc parkingowych. Za taki balagan nalezy winic panstwo. W Japonii problem urosl juz do skali... niewyobrazalnej - tam aby zarejestrowac auto, trzeba wskazac miejsce, gdzie bedzie parkowalo.

______________

4.8L V8
BMW Klub Polska member
Zgłoś
Avatar
teken 2010-06-25, 10:29
ty masz swoje zdanie i ja mam swoje zdanie. Nikt nic nie zmieni. Akcje popieram i sam nie parkuję tam gdzie się nie mieszczę.
Gdyby kodeks określal, że trzeba zostawić 50 cm to powiedział byś "ups, zostawiłem 20, a tam będą robić krok przez maskę". Dużo chodzę po mieście i to jest denerwujące, zwłaszcza jak idziesz z kimś i co chwilę musicie iść jeden przed drugim. Prawo to prawo, twarde ale prawo.

Szacunek do obcej własności mam, dlatego też sam bym czegoś takiego nie zrobił, a to, że akcję popieram, nie znaczy, że maluję samochody, ale jak widzę, że jakiś idiota zajmuje ostatnie 2 miejsca jednym samochodem to sam mam ochotę wziąć marker i narysować mu na masce wielkiego kutasa.

______________

Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-06-25, 10:37
Przemawia przez ciebie brak doswiadczenia zyciowego i obeznania z absurdami ow "twaredgo prawa"... Nie popieram skrajnych idiotow ani po jednej, ani po drugiej stronie.
A roznica pomiedzy 50cm a 20cm nie jest nawet proporcjonalna z 150cm a 100cm. Zawsze trzeba myslec o kobiecie z wozkiem, chociazby po to, aby nie narazac samochodu.
PS. W przepisach kiedys bylo, jesli juz nie jest, ze trzeba parkowac 11m od przejscia, znaku lub skrzyzowania... Ciekawe, czy wozisz ze soba miarke.

______________

4.8L V8
BMW Klub Polska member
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-06-25, 15:08
Clawer napisał/a:

@~Conscribo święta racja, tylko zachodzę w głowę skąd wiesz ??
jakieś przykre doświadczenie/nia ??



raczej w drugą stronę

nie lubię bezmyślnego pakrkowania samochodu

______________

Nie lubię hejterów. I trolli.
Zgłoś
Avatar
sard 2010-06-26, 20:01
tak, tak i jeszcze raz tak dla takich akcji
może wreszcie bezmózgi z samochodami zrozumieją, że nie wszystko kręci się wokół nich. Nie ma miejsc parkingowych w centrum miast - to po kiego grzyba się tam pchasz wiedząc o tym? A jeśli wykonujesz takowy manewr codziennie jeżdżąc do pracy to ewidentnie popisujesz się myśleniem "prawdziwych kierowców" - czyli jego totalnym brakiem.
Chodnik jak sama nazwa wskazuje służy do chodzenia, a nie jeżdżenia czy parkowania - uwielbiam mongoidalnych paszczurów, którzy parkują tak że nie ma możliwości przejścia po chodniku - a wejdziesz na jezdnię to kolejny "prawdziwy kierowca" cię pierdolnie i znów pretensje do garbatego że ma dzieci proste...
Przed umożliwieniem zdawania na prawko powinno się zrobić test na inteligencję i siakieś psychologiczne na temat osobowości.
Cóż nie darmo o naszych rodzimych kierowcach się mawia, że to największe chamy za kółkiem.
Zgłoś
Avatar
Adamo'90 2010-06-28, 0:34 1
Te akcje z tą farbą i malowaniem, najczęściej robią kretyni których nie stać na auto i dlatego dokładnie i dobitnie, wręcz wyszukują ludzkich błędów. Często ulice są tak wąskie, że trzeba by zastawić całą ulicę żeby zaparkować auto. Jakiegoś problemu z przejściem to ja tam nie widzę. Chyba te wandale nie mają co robić w domu. Tak, to jest zwykły wandalizm. Trzeba pamiętać że są także przepisy dotyczące pieszych. I często ciule przechodzą przez pasy na czerwonym, wbiegają pod samochód, łażą wzdłuż ulicy. I co, mam wtedy przypierdolić w takiego? Ta sama sytuacja - ja łamię prawo aby wyegzekwować złamanie prawa przez inną osobę. To samo zrobili ci kretyni z farbą. Mam nadzieję że policja odnalazła tych wandali co malowali samochody.
Zgłoś
Avatar
~Beniu_Beniu 2011-09-23, 7:15 5
Dopiero kolano na mordzie go uspokoiło.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-09-23, 7:28
Mają chłopaki jaja, ja jak jestem na UA i widzę czarnego Merca albo Porszaka z przyciemnionymi szybami i dwóch napakowanych bysiorów w skórach to przechodzę na drugi koniec ulicy (albo miasta) żeby ich nie drażnić, a koleś od tak po prostu puka im w szybkę i mówi że zasadzi im karnego kutasa na przednią szybkę jak nie odjadą. Kiedyś się doigra. PS: Przydałoby się tłumaczenie bo 99% Polaków nie pojemajet po ruski

______________

"Multikulturowość jest dobra!" - Elin Krantz
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2011-09-23, 8:47
To się nazywa poświęcenie, żeby zaistnieć w świecie internetu. Ledwo co zabrali mu ten pistolet.
Zgłoś
Avatar
tfojastara 2011-12-22, 23:26 5
Nakleili mu naklejkę na szybę i się wkurwił
Zgłoś
Avatar
vass 2011-12-23, 0:56
Szkoda, że nie trafili na jakiegoś mistrza MMA
Zgłoś
Avatar
LICH0 2011-12-23, 0:56
mógł mu bardziej najebać.

______________

jagiellonski24.pl | pulaski.pl | mises.pl
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów