18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Nabs 2012-09-13, 23:02
Cytat:

Ja tam powiem tak: Japko ma zj***ną politykę, wypuszcza telefony które niczym nie różnią się od siebie itp, ale jakby nie "paczeć" to właśnie Apple zdefiniowało pojęcie "Telefon z dotykowym wyświetlaczem".


Apple nic nie zdefiniowało -.- dotykowe tablety czy telefony istniały bardzo długo zanim stivi pomyślał o sprzedaży telefonów. Apple jedynie jako jedna z pierwszych firm zaczęła sprzedawać telefony z ekranem pojemnościowym, które wyglądały jako tako, bo ekran pojemnościowy to nie był wcale pomysł apple, a telefony z takim ekranem istniały wcześniej, ale miałby bardzo nieprzyjemne UI (patrz windows mobile).

I to tyle co apple zrobiło, a ludzie którzy naczytali się forum myapple.pl czy innego gówna, myślą i uważają że historia całkiem inaczej się wydarzyła.

Cytat:

Osobiście mam iPod Toucha 3G


I jakoś mnie to nie dziwi, już po początku twojego komentarza wszystko było oczywiste.
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-09-14, 0:07 1
A ja mam HTC HD2.Zmieniłem WM na Androida z otwartym softem...coś nie pasuje,biorę inny. Nie podoba się soft aparatu? Zmieniam.NA android market nie powiem zlego słowa,nie wiem w czym jest gorszy od apple'owego.
Nie wyobrażam sobie żeby jakaś firma zmuszała mnie do używania konkretnych programow i dodatkowo żądała za to większych pieniędzy niż inni.Pomijam już chujowo mały ekran i stylistykę(kwestia gustu)
Zgłoś
Avatar
duzymietek 2012-09-14, 11:31
Podobno mają do nowych produktów dorzucać pozłacane wibratory, bo pełnią taką samą funkcję co iPhone: zabawki dla bogatych pedałów
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2012-09-14, 16:38
Ja pierdolę, czytam napinających się na tym forum ludzi i widzę jaka zawiść przez was przemawia, nie stać Cię to idź zarób więcej, co za znaczenie ma czy zapracował sobie ktoś sam czy kupili mu rodzice, jestem fanem Apple i jebie mnie zdanie ludzi którzy nie są w stanie ich kupić i wylewają swoje żale na sadolu, Apple w porównaniu z innymi firmami ma niesamowicie dopracowany styl produktów które się przynajmniej dobrze prezentują. Jak ktoś ma normalne podejście do życia to się nie przypierdoli ale to właśnie odróżnia polaczków od innych narodów sam nie ma a innemu zazdrości, dlatego w tym kraju jest taki burdel.

@Nabs
Dupa ściska z żalu, że nie możesz sobie kupić ? Zapierdalasz za 1500 miesięcznie ? Przykro mi .
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-09-14, 16:43
mihaueeek, zawód syn?
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2012-09-14, 17:11
Jakbyś zgadł , nie narzekam i uprzedzam pytanie, tak studiuję nie opieprzam się.
Zgłoś
Avatar
arekwroclaw 2012-09-15, 14:17
Niczym się nie różni? większy wyświetlacz, lepsza bareria, 2 razy bardziej wydajny procesor, obudowa z aluminium (poprzednio tył był ze szkła), nowa antena. ale jak to mówią haters gonna hate...
Sam używam samsunga, bo wolę wydać 3tyś na laptopa niż komórkę, ale wkurza mnie takie bezpodstawne narzekanie.
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-09-15, 14:41
Nabs, już spokojnie, ciężki tydzień w gimbazie? Nie stać cie na japko więc się rzucasz? No i sprawdź co to znaczy "zdefiniować" - wszyscy wiemy, że tablety i dotykowe wyświetlacze w telefonach były wcześniej, ale to Apple pierwsze sprawiło, że warto było taki telefon kupić. Wszystkie Galaxy, Omnie i itp. to pokłosie po iPhone. Taka jest prawda. Ale co będę takiemu idiocie jak ty coś tłumaczyć - nigdy nie miałeś w ręku iPhone/iPod T/iPada dłużej niż 2 minuty, więc dla ciebie jest to strata pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-09-19, 16:04
Mr.Bronx napisał/a:

Kurwa, przecież ten "nowy" iphone niczym się nie różni od "starej" wersji, a i tak idioci w rurkach i Ray Banach zerówkach będą stać 2 dni w kolejce po niego :\



"Mówisz tak bo cie na niego nie stać" i wszystkim zazdrościsz. LOL.
Zgłoś
Avatar
bambaryla 2012-09-19, 16:20
każdy kto hejtuje kogoś innego, bo ten ma taki telefon, jaki chce, jest pojebany kropka
Zgłoś