18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Mr.Bronx 2012-09-13, 17:31 18
Kurwa, przecież ten "nowy" iphone niczym się nie różni od "starej" wersji, a i tak idioci w rurkach i Ray Banach zerówkach będą stać 2 dni w kolejce po niego :\
Zgłoś
Avatar
PaniczDrozder 2012-09-13, 19:10
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Mathiuser 2012-09-13, 20:26 1
PaniczDrozder,
Ktoś tu ma kompleks albo kutasa po samo gardło. Chcesz o tym porozmawiać?
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2012-09-13, 20:56
@upup jestem ciekaw czy sam zarabiasz na swoje jabłuszka czy masz bogatych rodziców?
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-09-13, 21:09
niestety apple to Jobs, nie ma Jobsa i i apple marnieje, iPhone5 nawet nie dogonił konkurencji.
Zgłoś
Avatar
Szprotka 2012-09-13, 21:27
Wmawiajcie sobie ze tylko pedalskie dzieci w rurkach maja produkty apple. Appstore jest jakos milion razy lepszy od andoid market, a sam system jest o wiele bardziej stabilny. Zastanawiajacy jest fakt ze na apple narzekaja najbardziej ci ktorzy z ta firma nie maja doczynienia.
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-09-13, 21:41
lubie apple, ale ten new iphone to niewypał
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-09-13, 21:46 5
@PaniczDrozder

Kod:
Skąd:      Warszawa


I wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-09-13, 21:50 2
@Mr.Bronx

iPhone to naprawdę dobry telefon, ale kurwa, nie za takie pieniądze
Zgłoś
Avatar
kamillo16 2012-09-13, 22:07
ja na przykład strasznie nie miło wspominam swoje iPhone-y, miałem 3 to wtedy się ze mnie śmiali ze nie mam podstawowych funkcji które mieli wówczas wszyscy w zwykłych telefonach i w ogóle dałem się przyciąć na kase kupując ten shit, potem kolega mnie namówił na 4, to było tuż przed premierą 4S; pomyślałem - huj niech stracę, kupiłem to mase znajomych uważało mnie za pustego człowieka który nie ma co robić z kasą. W sumie całkiem przyjemnie sie ich używa, ale nigdy więcej.
Zgłoś
Avatar
PaniczDrozder 2012-09-13, 22:24 2
Nie jestem fanbojem, sam używam PC. Ale przy iphonie zostanę, bo się nigdy na nim nie zawiodłem, w przeciwieństwie do Samsunga, a Nokia przestała się już liczyć, więc dla mnie wybór jest prosty. Mówcie co chcecie, ja dzięki waszym hejtom na apple dalej będę na was patrzył jak na zaściankowych cebulaków, bo właściwie jestem przekonany, że wasza wiedza o tym telefonie jest nieempiryczna.
Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-09-13, 22:38
a mnie rozjebała ta parodia i chuj a wy kłóćcie się dalej
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-09-13, 22:40 2
Ja tam powiem tak: Japko ma zjebaną politykę, wypuszcza telefony które niczym nie różnią się od siebie itp, ale jakby nie "paczeć" to właśnie Apple zdefiniowało pojęcie "Telefon z dotykowym wyświetlaczem". Na dodatek jest to pierwsze urządzenie, które pozwala oglądać całkiem wygodnie filmy, grać w bardzo dobre gierki, słuchać muzyki i przeglądać internety. Jest po prostu WYGODNE.

Rozumiem, że wielu nie kręci oglądanie filmów na 3,5 calach, innych nie kręci Angry Birds w przerwach między lekcjami/wykładami, ale prawa jest taka, że tacy ludzie są w mniejszości.

Osobiście mam iPod Toucha 3G i wymienię go na iPhone 5, na którego sam sobie zarobię (pracując w Szkocji, ale chuj z tym i tak tam studiuję, więc nie piszcie "nie liczy się, spróbuj w Polsce dorobić się na to gówno" )

Krótko mówiąc - kupowanie kolejnych generacji jakie się pojawiają to głupota, ale raz na 3-4 lata wymieniać jak najbardziej się opłaca- jest to dobry sprzęt z najwyższej półki. Teraz to chyba ma nawet wszystkie funkcje, jakich kiedyś nie miał i ludzie przez to jego nie kupowali (no może poza Bluetooth, ale chyba już wszyscy wyrośliśmy z przysyłania sobie tapet (na dodatek dalej to można robić, ale przez WiFi i po jailbreaku

Pozdrawiam "ciule"
Zgłoś
Avatar
Mr.Bronx 2012-09-13, 22:43
@PaniczDrozder

Mi chodziło tylko o to, że kolejna generacja jakiegoś produktu, zwłaszcza z brannży IT powinna być lepsza i bardziej nowoczesna od poprzedniej. W przypadku iPhona i w ogóle Apple tak nie jest. Popatrz na przykład na Samsunga Galaxy S2 i nowego S3, a potem znajdź 5 różnic. Łatwo je dostrzec, co nie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie