18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Parodia Skrillexa
xiontZ • 2011-12-05, 4:54
Jakiś ciemniejszoskóry parodiuje Skrillexa. Akurat Skrillexa lubię ale to dla hejterow dubstepu. Niech im kuśki drygną

Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2011-12-08, 9:20 1
Obejrzyjcie sobie to bez dźwięku he he....
Zgłoś
Avatar
JerzyKozak 2011-12-08, 9:47
nie mowi sie ciemniejszoskory tylko podwedzany
Zgłoś
Avatar
Pabloos 2011-12-08, 10:14
Komuś się chyba nie podobało to co nagrał

Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2011-12-08, 10:30 2
ֺ napisał/a:



First Of The Year (Equinox) - Skrillex

sadistic.pl/czego-sluchaja-sadysci-vt7376,945.htm765564



Na chuj temu nazwa taka? Kawalki sie powinny nazywac 1, 2, 3, 4 itd. Nic nie zmienia tu nazwa Skrillex czy choćby Kibellex bo na jedno wychodzi bo tam tekstu kurwa nie ma! Jak można takiego gowna sluchac. Moja matka jak bije kotlety to bita lepszego zapodaje.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-12-08, 10:35 2
cannabis7777 napisał/a:

Na chuj temu nazwa taka? Kawalki sie powinny nazywac 1, 2, 3, 4 itd. Nic nie zmienia tu nazwa Skrillex czy choćby Kibellex bo na jedno wychodzi bo tam tekstu kurwa nie ma!



Zupełnie jak z metalem, tylko szarpanie drutów i niezrozumiały krzyk.
Zgłoś
Avatar
Dziechu 2011-12-08, 10:45 2
Po pierwsze gratuluję wszelkim kozakom i znawcom tematu... Gratuluję podejścia, które wyraża, że dubstep powstał wraz ze Skrillexem... Zapamiętajcie sobie. Skrillex to jedna wielka komercja!!! a 3/4 Polski słucha teraz tego bo jest modne.... Kurwa są przecież inni co nie robią z tego gatunku muzyki jebanej szmiry. Radikal Guru, Nero, Zead's Dead. To jest prawdziwy dubstep a nie coś co leci w TV na Vivie i nagrywa kawałki z Kornem bo nie ma pomysłu na życie. I temu kto twierdzi, że Skrillex jest supermegawyjebany to jest jebanym debilem i słucha tego bo inni słuchają.
Zgłoś
Avatar
kamilbr0 2011-12-08, 11:10
Z czym do ludzi ?
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-12-08, 11:28
@Dziechu, dziękuje ze chcesz mnie w kwestii dubstepu edukować ale nie jesteś jedynym, który posiadł tajemna wiedzę o tej muzyce
Zgłoś
Avatar
Cerny 2011-12-08, 12:29
Gość wygląda jakby w dupsko sobie cały subwoofer wepchnął. Niemniej filmik zabawny
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2011-12-08, 13:03
Jaka tam parodia, oni pewnie se tak wykręcają mordy na koncertach
Zgłoś
Avatar
psysutra 2011-12-08, 13:24
Nie rozumiem czemu ta muza sprawia że ludzie są fajni... Noszkurwa ten skrillex to odgłos sraczki mojego sąsiada z góry z rezonansem całej kanalizacji i jebaniem kotletów przez sąsiadkę z dołu...

Dziechu, jedyne co z tej ekipy podałeś to mi siada Radikal Guru. Bo tam chociaż jeszcze jest trochę dubu...
Zgłoś
Avatar
qhasz 2011-12-08, 16:25
po ch.j wchodzicie na kawałki dubstepu jak tego nie lubicie, co za bezmózgie yeti !!!!!
Zgłoś
Avatar
piczard 2011-12-08, 17:38
@dziechu, jeśli wg ciebie, ktoś kto nagrywa kawałki z Kornem dlatego, bo nie ma pomysłu na życie, to jestem Ciekaw jaki ty masz pomysł na życie mądralo. Za to co zrobił z Kornem zarobił tyle peklu, ile Ty się w życiu nie dorobisz.
Co do filmu to widziałem go dwa dni temu i do teraz wkurwia mnie morda tego idioty. Co trzeba mieć we łbie, żeby nagrywać takie filmiki?
Zgłoś
Avatar
evon 2011-12-08, 17:47
Skrillex spierdolil cała scene dubstepu bo to nawet tym nie mozna nazwac niestety, kolejna bezsensowna odmiana. lepsza z jednych odmian dubstepu to robi borgore

Borgore - act like ho
Borgore - nympho
Borgore - love

nawet jak nie przepadasz za dubstepem to polecam przesluchac bo to calkowicie inna odmiana dubstepu, bardziej we łbie jebie
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2011-12-08, 18:30
o kurwa brawo dla dilera ze mu wcisną mitsubishi z domestosem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie