18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Parodia Skrillexa
xiontZ • 2011-12-05, 4:54
Jakiś ciemniejszoskóry parodiuje Skrillexa. Akurat Skrillexa lubię ale to dla hejterow dubstepu. Niech im kuśki drygną

Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2011-12-08, 20:16
Dziechu napisał/a:

Po pierwsze gratuluję wszelkim kozakom i znawcom tematu... Gratuluję podejścia, które wyraża, że dubstep powstał wraz ze Skrillexem... Zapamiętajcie sobie. Skrillex to jedna wielka komercja!!! a 3/4 Polski słucha teraz tego bo jest modne.... Kurwa są przecież inni co nie robią z tego gatunku muzyki jebanej szmiry. Radikal Guru, Nero, Zead's Dead. To jest prawdziwy dubstep a nie coś co leci w TV na Vivie i nagrywa kawałki z Kornem bo nie ma pomysłu na życie. I temu kto twierdzi, że Skrillex jest supermegawyjebany to jest jebanym debilem i słucha tego bo inni słuchają.



o kurwa, widze ze siedzisz juz w tym zbyt głeboko. Jak już z komercją wyjechałeś to przykro mi, ale możesz sobie tylko palnąć w łeb bo Ci już nie pomoże nic... Dubstep zbiera swe żniwo wśród młodych...
Zgłoś
Avatar
d2darkness 2011-12-08, 20:50
Widzę sporo już odchodzi od tematu ale ja też odejdę co się będę pierdolił
Co do tego całego dubstep'u ja np. nie mam nic przeciwko temu kto tego słucha, ba niech każdy słucha to co mu się podoba.
Ja np. słucham głównie rocka, metalu ale zdażyło mi się nie raz odpalić m.in. Skrillexa bo ciekawa jest ta muzyka jak każda inna.
A trzeba odedchnąć co jakiś czas od swojej muzyki
Zgłoś
Avatar
CellGame 2011-12-08, 23:44
Kurwa mać, sadoł pełny debili, którzy uważają ten pierdolony dubstep za dobrą muzykę. W dupach wam się pierdoli kurwa. Rozumiem, puścić to na dyskotece, pobalować, poskakać przy tym, jednocześnie będąc najebanym, ale jak widzę idiotów słuchających tego gówna na mptrójkach czy na komputerze w domu to kurwa nóż sam w kieszeni się otwiera. Lepszą muzykę bym skomponował moją dupa pierdolona gimbazo.
Zgłoś
Avatar
casiopl 2011-12-09, 0:33
Już Mietek Fogg jest lepszy.
Zgłoś
Avatar
alkoboy 2011-12-09, 12:00 2


jakoś wolę te wersje
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-03, 19:39
Zgłoś