18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
husarz_ 2010-06-11, 21:53
smieszy to moze antyfanow komorowskiego. taka nedzna nibyparodia z polityka w tle. gdyby mu wasy obcieli! to by bylo cos!
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2010-06-11, 22:40 9
Przedstawia całą prawda o tym człowieku. Jak w 97 była powódź to się domagał stanu klęski żywiołowej, a teraz nie chce bo by sondaże pospadały. Janusz Korwin-Mikke na prezydenta, innej normalnej opcji nie widze.
Zgłoś
Avatar
Condratovitzsch 2010-06-11, 23:06 6
Zagłosuję na niego, ale tylko dlatego żeby Kaczyński się nie dopchał do stołka po bracie. Żałuję, że Sikorski nie kandyduje.
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2010-06-12, 0:59 3
O tak, zagłosuj na niego, niech PeOwcy mają monopol w tym kraju na władzę, to zobaczysz, że w najbliższym czasie będziesz zwracał się do prezydenta "Towarzyszu", a w szkole będziesz uczył się w języku rosyjskim. Nie to, żebym był zagorzałym fanem Kaczyńskiego, bo tak jak wcześniej powiedziałem na kogo mam zamiar głosować na tego będę głosować. Ale w drugiej turze wybiorę mniejsze zło.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-06-12, 1:49 1
A ja zagłosuję na Kaczyńskiego i GÓWNO mnie obchodzi zdanie tutejszych "politologów"
Zgłoś
Avatar
jamnick 2010-06-12, 2:14
Zaraz się rozwinie typowo polska polityczna dyskusja "przy kielichu" (o kurde, do tego weekend, no to już przerąbane), ale ja się zastanawiam, czy w ogóle głosować.

To nie jest na pewno czas a już na pewno nie miejsce, żeby się zastanawiać, czy zagłosować na Kaczyńskiego po stracie Brata. To jest naprawdę przykre, dla mnie, ale nie pchnie mnie to do wyboru Kaczyńskiego.

A dalej to... ja już nie wiem.

Chyba po prostu ominę te wybory.

Nie wiem, czy za moich czasów (wątpię w to bardzo, ale to cholernie bardzo) dożyję:
- lepszego losu dla emerytów i rencistów
- "normalnego" NFZ
- kastrowania hujów, którzy na to naprawdę zasłużyli (chociaż ja osobiście wolę, żeby skur*iele trafiali na minimum 10 lat do kamieniołomów a utrzymywali się z tego, co sami sobie wysadzą, niech to choćby będzie koper)
- tolerancji dla odmienności
etc.

Wątpię.

Aż żal patrzeć, co się dzieje. Lekarstwem pozostaje prześmiewanie, no bo co innego?
Zgłoś
Avatar
lg0r 2010-06-12, 21:23 1
prawie caly sadol jest proPeOwski, nie zebym byl za kaczorem, ale jak sa filmiki o pisiorach to piw sie sypie po 100<. jak juz wczesniej pisalem, co za roznica kto kradnie?
Zgłoś
Avatar
Duce 2010-06-13, 5:08
Sporo znam takich którzy na temat polityki/polityków potrafią powiedzieć tylko tyle że to banda złodziei, wiec powiem tak.
Jedni kradną z klasą a innym nawet to chujowo wychodzi, bo klasy nie mają żadnej. A że PIS to akurat ci drudzy, dlatego się sypie tyle piw.
Zgłoś
Avatar
SIC 2010-06-13, 8:32 1
Hujowe bez fantazji i polotu tylko zwykle pierdolenie...
Zgłoś
Avatar
Bartz 2010-06-13, 17:32 1
@ tidimel
Ale jak polsą rządził pisowski prezydent i koalicja LPR, Samoobrona i PiS to było cacy?
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2010-06-13, 21:26
@up powiem krótko, nie było cacy i nigdy nie będzie cacy, a teraz pytanie za sto punktów czy lepiej było jak był PIS czy PO. Moim zdaniem PIS, przynajmniej nic nie sprzedawali, a teraz zostaje zapytać co jeszcze nie zostało sprzedane przez PO, a nie co sprzedali. Wszystko prywatyzują, niech jeszcze ku*wa z ludzi zrobią towar prywatyzując szpitale.

Nigdy nie było dobrze i nigdy nie będzie dobrze bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Lepiej wybrać mniejsze zło.
Zgłoś
Avatar
Psycho Dad 2010-06-14, 0:37
jak wygra Jaruś, to wtedy nie będziesz mógł już mieć swojego zdania (jak napisałeś w tytule)
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2010-06-14, 3:13
Pomyliły Ci się chyba imiona, albo totalnie nie wiesz co się teraz dzieje na scenie politycznej. Jak PO będzie miało monopol to wtedy nie będzie można mówić, że ma się swoje zdanie. A swoją drogą swoje zdanie ma każdy i ma do tego prawo gdybyś nie wiedział.
Zgłoś
Avatar
Devil 2010-06-14, 14:38
Condratovitzsch napisał/a:

Zagłosuję na niego, ale tylko dlatego żeby Kaczyński się nie dopchał do stołka po bracie. Żałuję, że Sikorski nie kandyduje.



A co to za roznica czy Komorowski czy Sikorski?! To sa tylko marionekti Donka...
Zgłoś