18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Parówy z biedronki
OOOOOO000000 • 2013-09-16, 14:43
Patrze o 14 rano co by zjeść na śniadanie, parówki mi się rzuciły w oko, myśle "o k*rwa wj*ebie se parówki", niestety jak chwyciłem opakowanie to gabaryt opakowania zmył mi uśmieszek z twarzy.



wyruchali mnie na parówki w biedronie
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2013-09-16, 20:23
tranzystor napisał/a:

Ta "waga" bardziej przekłamuje przy małych wartościach, bo ma spierdoloną czułość. Ciężko jest zrobić jakikolwiek przyrząd, który miałby dokładność w całym zakresie, dlatego robi się podzakresy w aparaturze. Ale taka "waga", to conajwyżej wskazuje, czy coś na niej leży, czy nie.



swojego druta ważyłeś i nic nie pokazało??
Zgłoś
Avatar
ZetEPe 2013-09-16, 20:49
Żarcie z Biedronki jest nie jadalnie.
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-09-16, 21:50
Rozumiem że piszecie o nim "pedał" bo inni też tak piszą i myślicie że jesteście przez to fajni? Kurwa co za banda idiotów.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-09-16, 22:05
Wy, idacy na smierc, ktorzy bez strachu siegacie po parufki
Pozdrawiam Was
Zgłoś
Avatar
DoctorRzepa 2013-09-16, 22:27
Firma Culineo już składa pozew.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-09-16, 22:35
Te parówki są dobre jadłem je jak piłem, w obie strony smakują tak samo!
Zgłoś
Avatar
simos921 2013-09-16, 23:16
Te parówki bardziej jebią wątrobę niż 30 lat picia wódki.
Zgłoś
Avatar
sikorcham 2013-09-17, 0:03
kurwa jebane studenty nawet parówki zważą czy aby czasem ich ktos w chuja nie robi i czy czasem mniej pieniędzy na harnasia i pizze margherite (+ własne używane pudełko 1zł taniej będzie i 3 promocję połączyć z ulotki kolejne 2zł) nie pójdzie nie umie pizda jedna z drugą czegoś ugotować tylko parówki bo mamusia już papu nie zrobi sram na was będziecie jebać w McDonaldzie za 7,80zł grzbiety !!!
Zgłoś
Avatar
nowymerchardkorjest 2013-09-17, 0:44
Ale trzeba być żydem aby ważyć parówki.
Zgłoś
Avatar
Bl3s 2013-09-17, 2:28 2
sikorcham napisał/a:

kurwa jebane studenty nawet parówki zważą czy aby czasem ich ktos w chuja nie robi i czy czasem mniej pieniędzy na harnasia i pizze margherite (+ własne używane pudełko 1zł taniej będzie i 3 promocję połączyć z ulotki kolejne 2zł) nie pójdzie nie umie pizda jedna z drugą czegoś ugotować tylko parówki bo mamusia już papu nie zrobi sram na was będziecie jebać w McDonaldzie za 7,80zł grzbiety !!!



Ty jebany idioto... Ciekaw jestem, czy kupując BMW 7 za 350k czy czekoladę za 7,5 zł jak ktoś Cię wyjebię w dupę na 50 procent będziesz tak samo pisał. Chodzi o zasadę debilu. Nie powinni oszukiwać, nie ważne czy chodzi o jebane 3 zł czy o kurwa 100k, oszutwo to kurwa oszustwo i chuj w dupę takim jebanym kurwom.
Jak kupuję 700g parówek za konkretną kwotę to chcę tyle tych jebanych parówek dostać kurwa, i chuj. Nie, nie studiuję, nie, nie mieszkam z rodzicami.
Zgłoś