18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
Avatar
koniskooooo 2024-10-19, 17:31
aligator napisał/a:

No tak z zaskoczenia pozamiatał gościa … siły specjalne jak nic … element zaskoczenia jest najważniejszy a jaki honorowy



Jesteś głupi czy z policji?
Zgłoś
Avatar
indianin33 2024-10-19, 17:45 2
Napastnik ćwiczył kutarate łamane na hudo
Zgłoś
Avatar
PanFajek 2024-10-19, 18:00
Wsadzić go w donice i niech robi za dekorację na wejściu do galerii.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-19, 18:40
Velture napisał/a:

Dziadek nie miał nic w ręku. Zobacz później jak ma pustą rękę, tą którą jego dotknął.
Gość nie zajebał łbem w nic, nie został porażony paralizatorem itp.
Wygląda jakby tamten upadając na nim zajebał mu w w klatę tak, że serce mu stanęło.



no faktycznie chyba nic nie miał w ręce, jednak to ze gościa tak odcięło po rzucie na plecy jest bardzo dziwne

ewentualnie może mu się zatrzymał oddech, ale to wystarczyło by reanimować i byłoby spoko, jeśli faktycznie skończył jako warzywo, to po prostu nikt mu nie udzielił pomocy

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Sascha 2024-10-19, 19:58
tars napisał/a:

Ja bym chciał zauważyć, że to napastnik leży, a napadnięty cały i zdrowy. Oby za taką chamską akcję resztę życia na wózku spędził. Napadniętemu nic nie zrobią, bo na filmie widać, że się tylko bronił.



Rzeczywiście, tak się poprzekrzekręcali, że cieżko to wyłapać.
Zgłoś
Avatar
AnonnnXX55598 2024-10-19, 20:18
Ile kurwa specjalistów w komentarzach wysypało.
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2024-10-19, 21:58 1
Napastnik w momencie upadku zajebał konkretnie potylicą o posadzkę (moment uderzenia zasłania lewa noga dziadka, ale wyraźnie widzę, że głowa odbija się od podłogi).
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-10-19, 22:33
Bardzo dobrze kurwie oby zdechł partyzant jebany 😁
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-10-20, 1:21
Widać, że dziadek ma w ręku paralizator (ślepi jesteście co niektórzy?) który chwilę potem przekłada do lewej ręki, brawo dziadek.
Zgłoś
Avatar
aligator 2024-10-20, 7:35
koniskooooo napisał/a:

Jesteś głupi czy z policji?



Dziwne pytanie …każdy policjant moim zdaniem jest głupi ale nie nie pracuje w polocji a co do mnie to skończyłem technikum elektroniczne ,maturkę zdałem lepiej niż większość moich rówieśników … może i mądry nie jestem ale do najgłupszych też nie należę ale może mi się tylko wydaje co prawda minęła juz ponad dekada jak skończyłem szkołę i szare komórki dostały mocny wpierdol różnymi używkami ale dalej czytam różne książki i staram się dbać o głowę napisz priv jeżeli chcesz mi zrobić jakiś quiz albo loda
Zgłoś
Avatar
cofniety 2024-10-20, 18:57
Napastnik przyjebał łbem w podłogę i zemdlał od razu. Samo uderzenie jest zasłonięte lewą nogą dziadka, a łbem wali tuż przed dziadkowym lewym butem.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów