18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Paryż 2018
lolcat • 2018-07-17, 18:34
Po wygranych mistrzostwach nasi francuscy przyjaciele musieli dać upust emocjom



Zgłoś
Avatar
bekala 2018-07-18, 6:13 4
"Fabryka małp.
Fabryka psów.
Rezerwat dzikich stworzeń.
Zajadłych tak.
Że nawet Bóg.
I Bóg im nie pomoże.

Gdzie spojrzę, dookoła dżungla.
Otwieram drzwi, i..
Znów dzień jak co dzień.
Donośny huk, 100 i więcej dział."
Zgłoś
Avatar
RastaMan 2018-07-18, 7:58 1
Żeby tak któreś auto miało instalacje LPG i wyjebało od iskry razem z tym bydłem... Ach marzenia...
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-07-18, 9:39 2
Jak bym był takim Kurskim to bym zmontował filmik z tymi scenami a wypowiedziami sprzed 7 lat kiedy eksperci z TVNu ubolewali nad Marszem Niepodległości jakim to zacofanym krajem jesteśmy że taki bandytyzm się szerzy na ulicach. Zmontował bym to tak że podpisał z imienia i nazwiska wszystkich tych żydowskich ekspertów i wkleił im na usta taką solidną dawke ludzkiego kału.
I puścił zamiast dobranocki
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-07-18, 11:42 1
Tak oglądałem mecz i wiedziałem, że z końcem meczu we francji będą mieli przejebane. Wyobraź sobie jesteś francuzem, patrzysz w tv i wielki szał, patrzysz za okno i z wielkiego banana na ryju dopada Cię smutek bo murzyny dokonują rozbioru francji.

Jeżeli ktoś widział film 13 dzielnica to teraz pewnie uważa, że niepotrzebnie rozbrajali tą rakietę
Zgłoś
Avatar
freaky 2018-07-18, 11:54
Nie wiem w czym macie problem. Ja idę tokiem myślenia Pana Stefana Kisielewskiego, czyli "Pocieszam się tylko, że ta stara kurwa Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!"
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-07-18, 14:10 3
Noo i to jest postęp, nie to co u nas w ciemnogrodzie. Ja się nawet nie boję wychodzić wieczorem z domu! ba! mało tego! kiedyś zostawiłem samochód z otwartymi szybami i nic nie zginęło- no skandal ktoś by powiedział! że w niby ucywilizowanym kraju żaden młody inżynier z afryki nie grozi mi nożem w momencie odbierania moich dóbr, no to się po prostu nie mieści w głowie.
Moja dziewczyna też ani razu nie została zgwałcona przez doktorów z wybrzeża kości słoniowej. I nikt nie wybił kamieniem witryny w naszym sklepie.
No po prostu siąść i płakać!
Refiudżis łelkam!
Zgłoś
Avatar
m................k 2018-07-18, 18:15
To jest chore.
Zgłoś
Avatar
waloos 2018-07-18, 20:33 2
Zobaczcie ostatni filmik, gdzie okradają ten sklep. Tam nie ma ani jednej białej gęby bo Ci jaśniejsi to arabusy albo jakies mieszanki. No kurwa i niech mi ktoś powie, że jak mówi się źle o czarnej rasie to jest rasizm. Nie, to jest stwierdzanie faktów i koniec kropka.
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2018-07-19, 0:03
Kradną zupełnie jak Polacy w Holandii!
Zgłoś
Avatar
UPAdlina 2018-07-19, 21:50
Tego już się po dobroci nie zatrzyma. France mają przejebane.
Zgłoś