18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pazuzu 2024-07-19, 15:09
Bul_od_bytu napisał/a:

Widać, że nie wiesz o czym mówisz i na siłę starasz się robić dobre wrażenie. O Tusku nic nie wspominałem, ale to jak rozumiem twój obronny mechanizm wyparcia w obliczu nadciągającego wpierdolu w dyskusji To, że w Warszawie KO wygrałoby wybory nawet gdyby na kandydata wystawili kosz na śmieci wie każde dziecko, ale przecież każde miasto ma jakieś wady
Jestem z Warszawy i widzę co się w mieście dzieje. Problemy z tymi 200 tysiącami są takie, że nie znają naszego prawa i przepisów drogowych, są przyczyną znacznej liczby wypadków. Niedaleko mnie mieszka duże skupisko Bengalczyków, Hindusów i reszty okolic ciapakowa. Poza tym, że chodzą jak święte krowy środkiem ulicy mimo, że chodniki obok i 2 stłuczki jakie miałem z beduinami za kółkiem to nie ma z nimi większych ekscesów. Uberem wiózł mnie najczarniejszy murzyn jakiego miałem okazję spotkać, który był ze Sri Lanki.
Za to ostatni transport inżynierów z afryki skakał po samochodach na Gocławiu i inne tego typu akcje.
Złota rybko, wyłącz TV i medialne szczujnie, włącz myślenie i może będzie dla ciebie nadzieja



Chyba już sam nie wiesz co piszesz i po co 🙂
może od początku, ktoś skomentował że niedługo tak jak w Paryżu będzie w Warszawie bo tak głosowali ludzi. i zadałem pytanie co mają się warszawiacy do zalewu imigrantów. czy coś było nie prawdziwego w tym co napisałem? no nie, bo warszawiacy nie ściągali ich przez białoruska granice ani nie dawali pozwoleń o pracę. A ty piszesz coś o jakiś imigrwntach na taksówkach. i wcześniej pisałes że to nie oni są problemem a teraz piszesz ze cie wkurzają. no to jeszcze raz, to nie wyborcy z Warszawy (w domyśle wyborcy KO) ani rząd ko ich nie ściągnął tylko właśnie rząd pisu czyli odwrotnosc wyborców KO. i dodam że wyznawcy isalmu to nie tylko ciapaci a też czarni z Afryki z Somalii, Senegal, Niger czyli najgorsze kraje Afryki. też jestem z Warszawy i widzę co się dzieje, wkurwia mnie to ale nijak nie moge powiedziex że to mieszkańcy tego chcieli.
Zgłoś
Avatar
Shadq 2024-07-19, 22:27
pazuzu napisał/a:

Warszawiacy głosowali na to żeby ruskie ściągali ludzi z Afryki i przepychali ich przez Białoruś przez płot??
Czy może warszawiacy glosowali na to żeby pis wydał ćwierć miliona pozowlen o pracę dla muzułmanów??
wytłumacz swój tok myślenia



Głosowali na zlodzieji ale to mało trzeba być idiota lub niedorozwojem żeby dać się nabrać dwa razy na to samo także wyborcy dostaną to na co sobie zasłużyli czyli ubogaconą Polskę
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-19, 23:08 1
Shadq napisał/a:

Głosowali na zlodzieji ale to mało trzeba być idiota lub niedorozwojem żeby dać się nabrać dwa razy na to samo także wyborcy dostaną to na co sobie zasłużyli czyli ubogaconą Polskę



masz rację pis wygrał 2 razy do rządu i dwa razy wybrali dude, ludzie to idioci i dlatego będziemy mieli ubogaconą Polskę
Zgłoś
Avatar
jasypan 2024-07-20, 11:15
elim napisał/a:

różnica taka że ci po kilku dniach wyjadą, a ci z Paryża i innych zachodnich miast zostaną i będzie ich coraz więcej.
I pamiętajcie, podmiana ludności białej w Europie na pozaeuropejską to teoria spiskowa za którą można na niektórych dużych serwisach wyłapać bana, jako że za rasizm.



Rasizm, antysemityzm, w tych czasach są obowiązkiem białego człowieka.
Zgłoś
Avatar
Zuwalsky 2024-07-20, 17:52
Kalifat francuski ale to mają ma własne życzenie jeszcze znowu lewacką władze wybrali
Zgłoś
Avatar
Shadq 2024-07-20, 19:17
pazuzu napisał/a:

masz rację pis wygrał 2 razy do rządu i dwa razy wybrali dude, ludzie to idioci i dlatego będziemy mieli ubogaconą Polskę



W sumie dwa razy PiS i dwa razy po czyli ludzie to debile i zasługują na swój los
Zgłoś
Avatar
R-D-K 2024-07-21, 22:08
To chyba jakaś lepsza dzielnica, bo zauważcie, że żaden samochód nie płonie.
Zgłoś
Avatar
Aninstol 2024-07-21, 23:20
w 2011 jak byłem i musiałem zapieprzać z buta przez cały paryż na Autokar bo czarni zrobili zamieszki w centrum po czym zobaczyłem jak murzyn rucha drzewo, to już wiedziałem, że z tego miasta nic nie będzie.
Na południu Francji za to całkiem sympatycznie było, przynajmniej wtedy.
Zgłoś