18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Na przedmieściach Paryża doszło do brutalnego morderstwa. Policjant i jego żona zostali zabici przez nożownika, który napadł małżeństwo krzycząc „Allah Akbar”. Jako zakładnika napastnik wziął 3-letnie dziecko.

Mężczyzna zabił policjanta i jego żonę. Następnie wziął ich 3-letniego syna za zakładnika, aczkolwiek policji udało się go odbić. Morderca został zastrzelony przez funkcjonariuszy, gdy okazało się, iż negocjacje nie przyniosą efektu.

Kod:
http://pikio.pl/z-ostatniej-chwili-krzyczac-allah-akbar-zabil-policjanta-i-jego-zone-pod-paryzem/
Zgłoś
Avatar
Cubituss 2016-06-14, 19:24
Maly wyrosnie na Batmana
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2016-06-14, 19:27
Jak się okazało, był to komendant, a żona to też policjantka..

A w Paryżu znów rozruchy. Fajne euro. Aż się dziwię, że pracownicy stadionów nie strajkują

weltmajster napisał/a:

Proszę nie łączyć tej tragedii z islamem. To odosobniony przypadek. Trzeba wreszcie rozpocząć poważną dyskusję, czy policjanci powinni mieć rodziny. Gdyby nie miał żony, to zginąłby tylko on.


Wydaje mi się, że błędnie rozumujesz. Znacznie lepszym pomysłem byłoby, aby zdelegalizować policję. Wtedy żaden policjant nie zginie, ani tym bardziej jego rodzina. Bo w końcu co by nie mówić ich prowokacyjne istnienie, obraża wielu pokojowo nastawionych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Daniel040893 2016-06-14, 20:21
I tak powstanie batman.
A tak serio to szkoda dziecka, mogli od razu odstrzelić, bo psychikę już ma zjechaną do końca życia
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-06-15, 14:04
@daniel040893 psychikę da się wyleczyć.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2016-06-15, 18:48
Przeczytałem "Papież krzycząc Allah Akbar zabił policjanta i jego żonę".
Zgłoś
Avatar
Fdslatghdlks 2016-06-17, 18:28
Końcowe zdanie wniosło w tą historię odrobinę optymizmu.
Strzelać powinni zawsze, bo ani negocjacje ani żadna inna forma resocjalizacji nie przyniesie pozytywnych efektów.
Zgłoś