18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
W końcu czerwiec niedługo
Chłopaki z policji pewnie marzą o wakacjach od tego całego syfu. Dostają wpierdol od społeczeństwa za politykę swoich pseudoelit.

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-05-20, 9:56 29
Każdy policjant wie na co się pisze zapisując się do służb mundurowych - wcześniejsza emerytura i bonusy są właśnie za to, że w razie jakichś zamieszek czy wręcz społecznej rewolucji on musi stanąć w pierwszym szeregu walczących i opalać skórę koktailami Mołotowa
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2016-05-20, 10:26 91
Ale to o naszą demokrację i przyszłość martwi się cała unia jewropejska...
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-05-20, 11:01 6
Ale ja nie rozumiem dla czego ? Dla czego kurwa? Dla czego oni nie strzelają ???
Ja rozumiem demonstracje, ale mołotowy w policje to już chyba przesada...
Zgłoś
Avatar
0smiechu 2016-05-20, 12:51 19
za 3 tygodnie euro a tu zamieszki pełna parą , ciekawie jak to bedzie funkcjonować podczas mistrzostw i ktory stadion/strefa kibica jebnie najbardziej
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-05-20, 13:56 1
Największym problemem jest fakt, że policjanci w dobie spierdolenia poprawności wszelakiej, boi się użyć jakikolwiek środków, które zapewniło by im bezpieczeństwo, oraz ograniczyło by burdy
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-05-20, 15:25 11
Zabawne ,że to protesty przeciwko 35h tygodniowi pracy...
Tragedia... 7h dziennie 5 dni w tygodniu pracować. To aż nieludzkie!
Zgłoś
Avatar
GoldenArrow 2016-05-20, 15:33 1
najbardziej mnie bawią te kaski na głowach i gogle u dziennikarzy i fotoreporterów, za niedługo będą mogli powiedzieć "byłem na zamieszkach w Paryżu tuż przed wojną"
Zgłoś
Avatar
lorddiod 2016-05-20, 16:48 20
a ja chciałbym zaznaczyć dlaczego ci francuzi wyszli na ulice. a dlatego że lewacki rząd kazał im dłużej pracować bo ten syf co naleciał z wschodu trzeba utrzymać. Także popieram walczących i wstyd że ktoś zapisuje się do policji bo będzie musiał bronić idei sprzedanych idiotów w sejmie.
Zgłoś