18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pasażer na gapę
dogip • 2022-04-29, 21:26
Takie oto zdarzenie wyczytałem:

Pisz

Młody mężczyzna utknął między kabiną a naczepą tira. Przy takim niebezpiecznym, ale też bardzo nietypowym zdarzeniu, interweniowali piscy policjanci.

Jak ustalili mundurowi, do zdarzenia doszło, kiedy 19-latek chciał przejść przez przejście dla pieszych. Zamiast ominąć stojący w korku samochód ciężarowy wszedł na zaczep łączący kabinę z naczepą.

Nieświadomy niczego kierowca ruszył, a 19-latek utknął za kabiną ciężarówki. Pechowy pieszy jechał tak około 20 km. Ciężarówkę udało się zatrzymać dopiero w Rucianem-Nidzie.

– To było bardzo nietypowe zdarzenie. O całej sytuacji policjantów poinformowali świadkowie – mówi Anna Szypczyńska, oficer prasowy piskiej policji.

Teraz mieszkaniec piskiej gminy odpowie za naruszenie przepisów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Grozi mu kara grzywny do trzech tysięcy złotych albo kara nagany.
Zgłoś
Avatar
seren_i_ty 2022-04-30, 13:42
Dobra, co to są "piscy policjanci"?
Zgłoś
Avatar
Ciekawy_Zycia 2022-04-30, 14:28
Ten serwis schodzi na psy...
Zgłoś
Avatar
superslavo 2022-04-30, 16:13
Moje miasto , takie piękne na piszanin.pl te powinna być informacja.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-04-30, 16:32 4
To jest chuj, Ja z młodszym bratem za komuny wszedliśmy pod tira naczepę by wyjechać z polski do Norwegii by być bogatym bracik wzią że sobą charmonijke i se grał ale jemu wypadła prosto pod oponę
no ico dojechaliśmy do Szwecji po drodze najebali my się piwskami na statku obrzygali my komuś auto, po dotarciu kradli my portmonetki złapali nas i odwieźli do biednej polski i tak do dziś klepiemy biede
Zgłoś
Avatar
superslavo 2022-04-30, 19:53
Moje miasto , takie piękne na piszanin.pl te powinna być informacja.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-01, 1:17 1
TaFeuSz napisał/a:

Pierdol się, jak wracam na wypizdów na Suwalszczyznę to jest główna stacja z której czerpię wiedzę o regionie


Dziękuje za konstruktywna tytule mojej wypowiedzi. Naprawdę cieszę się, że kwiat polskiej inteligencji mi odpowiedział. Konstruktywnie i w wysublimowany sposób. Czy na Radio5.com.pl też są porady kulinarne? Jak tak to, od dzisiaj także to będzie praźródło mojej wszelkiej wiedzy.
Zgłoś
Avatar
dogip 2022-05-01, 12:43
baronturbina napisał/a:

Dziękuje za konstruktywna tytule mojej wypowiedzi. Naprawdę cieszę się, że kwiat polskiej inteligencji mi odpowiedział. Konstruktywnie i w wysublimowany sposób. Czy na Radio5.com.pl też są porady kulinarne? Jak tak to, od dzisiaj także to będzie praźródło mojej wszelkiej wiedzy.



Brodzik intelektualny, w którym egzystujesz nie powinien mnie obligować do prowadzenia z Tobą konwersacji, ale moja kultura wymaga, aby zabrać w tej sprawie głos:
Wejdź na stronę i sprawdź niskoilorazowcu.
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2022-05-01, 14:37
seren_i_ty napisał/a:

Dobra, co to są "piscy policjanci"?



piscy, czyli z Piszu. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-01, 19:43
dogip napisał/a:

Brodzik intelektualny, w którym egzystujesz nie powinien mnie obligować do prowadzenia z Tobą konwersacji, ale moja kultura wymaga, aby zabrać w tej sprawie głos:
Wejdź na stronę i sprawdź niskoilorazowcu.


Ty rozumiesz w ogóle co napisales? Przyznaj się skąd to skopiowałeś. Kończyłeś ASP? Piękno złożoność i zawartość treści powala na kolana.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-05-02, 5:23
miedzianek napisał/a:

piscy, czyli z Piszu. Pozdrawiam



Z Pisza. Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
dogip 2022-05-03, 10:50
quote="baronturbina"]Ty rozumiesz w ogóle co napisales? Przyznaj się skąd to skopiowałeś. Kończyłeś ASP? Piękno złożoność i zawartość treści powala na kolana.



Śpieszę się wytłumaczyć. Jesteś tępym idiotą, który próbuje zabłysnąć i nie rozumie treści. Nic lepszego Ci nie wróżę - zostań na tych kolanach przy kolegach.
Zgłoś