18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
KoniecZartow 2024-04-03, 16:05 5
darek1234 napisał/a:

Wchód Ukrainy radykalizuje się przeciw ruSSKim. Niestety, na ich niekorzyść przemawia to, że mówią głównie po ruSSku. Woziłem ludzi z Charkowa, Kijowa, okolic Buczy i... wstydzą się ruSSkiego języka. Owszem, typ kacapski jest na wschodzie powszechny, jednak warto mieć nadzieję, że nastąpi zmiana na typ europejski



Skąd w fajnopolaczkach taka miłość do banderowców, to ja kurwa nie wiem chyba, że jesteś trollem powszechnym.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-03, 16:16 4
KoniecZartow napisał/a:

Skąd w fajnopolaczkach taka miłość do banderowców, to ja kurwa nie wiem chyba, że jesteś trollem powszechnym.



Nie chodzi o banderowców, tylko oto aby być fajnopolaczkiem. Jak jutro TVN powie, że trzeba kochać Ruskich to ustawią się w szeregu. Niedowartościowane, skrzywdzone kurwy szukające aprobaty.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-04-03, 18:40
A podobno Metro w NY jest zjebane.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-04-03, 19:25 1
Siriuz napisał/a:

Nie chodzi o banderowców, tylko oto aby być fajnopolaczkiem. Jak jutro TVN powie, że trzeba kochać Ruskich to ustawią się w szeregu. Niedowartościowane, skrzywdzone kurwy szukające aprobaty.



Musiałbym mieć podobnie pomylone w mózgu jak pewien Siriuz, który ma sieczkę i fasolkę w czaszce
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-04, 9:29 2
psotny_fiutek napisał/a:

Osobiście obstawiam zbiorkom w Moskwie lub Kijowie, jeden chuj z nimi !


Polak1988 napisał/a:

jedno i drugie to gówno

Widzę że onuce się zaktywizowały, i przyszedł prikaz aby zamiast pro-kacapskiego przekazu który jest nieskuteczny, próbować ludziom obrzydzać Ukrainę wciskając jakoby kacapi i ukraińcy byli jednym.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-04-04, 10:00 1
majeńka napisał/a:

Widzę że onuce się zaktywizowały, i przyszedł prikaz aby zamiast pro-kacapskiego przekazu który jest nieskuteczny, próbować ludziom obrzydzać Ukrainę wciskając jakoby kacapi i ukraińcy byli jednym.



Najciekawszy w tym wszystkim jest cep o ksywce Polak. Z niego Polak jak z Ziobry mężczyzna
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-04-04, 17:41
"Pasażer poprosił młodzież o ton ciszej"

O jaki ton ciszej? Co to znaczy o ton ciszej?
Nie można być o ton ciszej ani o ton głośniej. Można skrzeczeć o ton wyżej lub o ton niżej. Można też o pół tonu, ale nie zawsze ponieważ nie pomiędzy wszystkimi dźwiękami są półtony!
Jebane nieuki!
Zgłoś
Avatar
sard 2024-04-08, 1:09
Dresiarze w stadzie są jak czarni czyli kupa małpiego gówna...
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-04-08, 20:37 1
Macie tutaj obszerniejsze nagranie.

Zgłoś