18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
~Velture 2018-01-20, 7:57 23
Leciałem samolotem 2 razy w życiu i po locie powrotnym, w którym wyrwałem podłokietnik po turbulencjach podczas latania prawie godzinę nad lotniskiem, stwierdziłem, że nigdy kurwa więcej jego mać moja noga nie postanie w niczym co chociażby przypomina samolot.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2018-01-20, 8:02 8
wesoły samolot. Pilot powinien dostać za to nobla
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-01-20, 9:49 2
Kurwa, nienawidzę latać, zawsze mam obsraną zbroję
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2018-01-20, 10:00 33
Velture napisał/a:

Leciałem samolotem 2 razy w życiu i po locie powrotnym, w którym wyrwałem podłokietnik po turbulencjach podczas latania prawie godzinę nad lotniskiem, stwierdziłem, że nigdy kurwa więcej jego mać moja noga nie postanie w niczym co chociażby przypomina samolot.



Taki z Ciebie kurwa sadol
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-01-20, 10:13 7
Moby_Dick napisał/a:



Taki z Ciebie kurwa sadol


Jeszcze mi kurwa życie miłe
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2018-01-20, 10:27 1
Mi uszy zawsze zatyka, raz mi po kilku dniach na 100% dopiero odetkało.
Zgłoś
Avatar
PanZorro 2018-01-20, 12:31 4
Kiedys znajomy lecial i mieli podobna sytuacje. Nagle kobieta siedzaca obok niego zaczela wrzeszczec, ze ona nie chce jeszcze do boga itp. Od tego czasu koles ma lotnicza sraczke, dzien przed wylotem siedzi non stop na kiblu.
Zgłoś
Avatar
crw 2018-01-20, 12:33 1
@up coś normalnego. Pomaga żucie gumy, popijanie wody, bardzo częste przełykanie śliny, itp.
Zgłoś
Avatar
Sist 2018-01-20, 12:34 70
Po takim lądowaniu piloci powinni mieć prawo do zapłodnienia każdej zdrowej i nadatnej kobiety na pokładzie. A linie lotnicze powinny opłacać kształcenie tych dzieci w kierunku latania.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2018-01-20, 13:12
Pierdolicie. Ja kiedys latalem bez samolotu. To uczucie jak sam pakowales spadochron I myslisz kurwa
Zgłoś
Avatar
C................I 2018-01-20, 13:41 1
Miota nim jak szatan! Dobrze że w pizdę mu dał... i go wyprostowało przy lądowaniu :d
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-01-20, 13:57 1
Chuj_WIELKI napisał/a:

Miota nim jak szatan! Dobrze że w pizdę mu dał... i go wyprostowało przy lądowaniu :d



A co? Twoja stara nim leciała?

Velture napisał/a:

Leciałem samolotem 2 razy w życiu i po locie powrotnym, w którym wyrwałem podłokietnik po turbulencjach podczas latania prawie godzinę nad lotniskiem, stwierdziłem, że nigdy kurwa więcej jego mać moja noga nie postanie w niczym co chociażby przypomina samolot.



Nooo... ja mam opcję albo tłuc się promem 3 dni do Danii, potem 1-2 dni autostradami do Polski, albo... wsiąść w samolot i po 4 h być u celu...

A propos, na filmiku jest Bombardier Dash Q (chyba 400), o których w polskich mediach ostatnio zrobiło się głośno, przez mechanika opierdalacza, który to (dureń bez szkoły) powiedział w sprawie nie zaryglowanej przedniej goleni: 'Te typy tak mają" .
Zgłoś
Avatar
ziomandrzej 2018-01-20, 15:19 1
A ja wam powiem tak: właśnie taka pogoda najlepsza, jak dobre turbulencje to idziesz sobie elegancko do kibelka, jak szarpnie to 2 sekundy człowiek jelito grube ma puściutkie i żadne zatwardzenie nie ma szans!

A tak poważnie to pilot jest albo blisko emerytury, albo jaja wielkości pomarańczy...
Zgłoś
Avatar
e................s 2018-01-20, 15:43
kibel do tej pory szorują, a szambiarce zabrakło ropy w zbiorniku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie