18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Dr.Val 2013-01-02, 23:12
Największą schizą obciętej kończyny jest to, że mózg musi oswoić się z tym stanem i pacjent przez długi czas może np czuć że go swędzi stopa której nie ma.
Mózg jest pojebany fest
Zgłoś
Avatar
nyypl 2013-01-02, 23:13 1
@grahoo a pierdolisz trzy po trzy
Zgłoś
Avatar
rossiNH 2013-01-02, 23:14
niektórzy to już swoimi komentarzami na bardzo niskim poziome nie mają się do czego przypieprzyć...zresztą 70% komentarzy na tym portalu w ostatnim czasie pod każdym filmikiem to pisanie w stylu jak najbardziej "sadolowym, harcorowym, obleśnym, 0 współczucia, jestem twardy" itp ale wychodzi to trochę żałośnie i dziecinnie mega...
a co do filmiku to spoko, nie jest absolutnie jakimś kozakiem w tym co robi, ale nie ma nogi a wiekszość na jegu miejscu by się załamała, także tzw. szac pwiko leci
Zgłoś
Avatar
Udash 2013-01-02, 23:16
Wybaczcie mi ale pisze koment po 3 piwach i się kurwa śmieje z niepełnosprawnego... ale to tak kurewsko śmiesznie wygląda że nie mogę ...
Zgłoś
Avatar
Mr.Bungle 2013-01-02, 23:18
A ja myślę, że jak ma jedną to i podwójne na nią obciążenie, a że do szczupłych nie należy to nie powinien świrować bo jeden uraz poważniejszy i będzie strzelać jak zapałka, ta noga której tak bardzo potrzebuje. Rozumię zapał, ale troszkę to brak rozsądku - lepiej chyba o jednej chodziś niż jeździć ...
Zgłoś
Avatar
Noxford 2013-01-02, 23:25 2
No weźcie się jeszcze bardziej po litujcie nad grubaskiem, w końcu to sadistic!
Zbierzmy pieniądze na sztuczną nogę!
Jak dla mnie wygląda bardzo śmiesznie przeskakując te swoje rowy i wdrapując się na murki.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-01-02, 23:26 2
Jeszcze coś mu się stanie i będzie kaleką...
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2013-01-02, 23:29 3
rossiNH napisał/a:

niektórzy to już swoimi komentarzami na bardzo niskim poziome nie mają się do czego przypieprzyć...zresztą 70% komentarzy na tym portalu w ostatnim czasie pod każdym filmikiem to pisanie w stylu jak najbardziej "sadolowym, harcorowym, obleśnym, 0 współczucia, jestem twardy" itp ale wychodzi to trochę żałośnie i dziecinnie mega...
a co do filmiku to spoko, nie jest absolutnie jakimś kozakiem w tym co robi, ale nie ma nogi a wiekszość na jegu miejscu by się załamała, także tzw. szac pwiko leci



spoko, szacunek ? co ty pierdolisz gosciu bez nogi sobie kurwa podskakuje i tak naprawde wiekszosc z nas zrobila by to lepiej na jednej nodze, majac normalnie 2 nogi . oczywiscie, ze nie jest kozakiem w tym co robi, powiem nawet ze jak na goscia ktory nie ma jednej nogi od dluzszego pewnie czasu to jest jakas tragedia i zal ... wiekszosc z nas by sie zalamala na jego miejscu ? tak to taki oklepany tekst i wcale nie majacy nic wspolnego z rzeczywistoscia, za duzo filmow ogladasz, nawet jesli by sie ktos zalamal to i tak w koncu 'stanalby na 'noge''
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-01-02, 23:29
Przecież od takiego lądowania na jednej nodze pierdolną mu stawy. Kiedyś do niego dotrze, że jeszcze bardziej sam sobie szkodzi.
Zgłoś
Avatar
GenerousVitttake 2013-01-02, 23:30 2
Szczerze, to zabrzmi dziwnie ale tacy ludzie udowadniają tylko, że są słabi. Ten chłopak boi się spojrzeć prawdzie w oczy, boi się porażki, więc "ćwiczy" coś w czym ewentualna porażka go nie kompromituje. Po za tym, tak od strony medycznej patrząc, to przy takiej eksploatacji tej jedynej nogi, podejrzewam, że chłopaczyna za kilka lat będzie mógł poruszać się jedynie na wózku.
Zgłoś
Avatar
lajka 2013-01-02, 23:38
Chłopak sobie nie zdaje sprawy co bedzie z jego kolanem za rok, półtora jak bedzie tak dalej hasał . bedzie hasał ale na wózku.
Zgłoś
Avatar
f................n 2013-01-02, 23:39 1
Parkour dla jednonogich. Ok.
Teraz pozostaje czekać na szachy dla downów i strzelectwo dla niewidomych.
Zgłoś
Avatar
Pajacu 2013-01-03, 0:13
Wiem, że to sadistic, ale za wirtualne piwo pierdolić takie głupoty? W sumie i tak mnie zjedziecie i dostaniecie za to jeszcze piwko, więc powodzenia ludzie.
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2013-01-03, 0:33
Piwo za to, że ma wyjebane na mały szczegół jakim jest brak nogi i robi to co lubi nie patrząc na nic. Ja się potrafię w windzie wyjebać mając dwie nogi sprawne
Zgłoś
Avatar
Sorg 2013-01-03, 1:13
JedzMojLagier napisał/a:

co to jest, promowanie kalectwa ?





A dzieciak może i kariery nie zrobi, ale robi to co kocha i ma w tym zapewne kupę przyjemności i mniej poczucia, że tej nogi mu brakuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie