18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
szumo92 2013-01-03, 1:23
Mnie by sie nie chciało na jednej nodze tak hasać
Zgłoś
Avatar
goldsword 2013-01-03, 1:23
Musi ostro nakórwiać w klasy!
Zgłoś
Avatar
goliat1982 2013-01-03, 8:35
grahoo napisał/a:

@goliat1982 chłopak mimo swojej, że tak to nazwę niedoskonałości ćwiczy coś co kocha, nie przejmuje się swoimi słabościami i jak widać jest silniejszy od osób Twojego pokroju, które potrafią tylko siedzieć z dupą na fotelu i napierdalać głupie komentarze licząc na piwo od osoby na tym samym poziomie intelektualnym. Następnym razem pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz. Ode mnie duże piwo! Trzymam kciuki za chłopaka!


To sadistic a nie pierdolona interia oglądając czekałes tylko aż się wypierdoli a starego sadola będziesz poprawności uczył

lajka napisał/a:

Chłopak sobie nie zdaje sprawy co bedzie z jego kolanem za rok, półtora jak bedzie tak dalej hasał . bedzie hasał ale na wózku.


Na jednym kółku
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-01-03, 9:29
Popierdala na jednej lepiej niż niektórzy na dwóch.
Zgłoś
Avatar
czechu_oo 2013-01-03, 10:00
Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro on tak sobie popierdala i teoretycznie ma w chuj ruchu, to dlaczego jest taki gruby ?? oO
Zgłoś
Avatar
grahoo 2013-01-03, 10:13
@goliat1982 jebie mnie Twój staż na tym portalu, starszy nie znaczy mądrzejszy, a to co sam myślałem oglądając ten film to już sam wiem lepiej. Słyszałeś o czymś takim jak ewolucja portalu? Jak taki jesteś sadystyczny to siedź na hardzie albo na mentalzero w dziale shocking
Zgłoś
Avatar
kuba251 2013-01-03, 11:07
fake
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-01-03, 11:35
Kuerwa, a mi sie rowerem do sklepu nie chce jechać tylko autem popierdalam
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-01-03, 12:23 1
nitrox89 napisał/a:

Kuerwa, a mi sie rowerem do sklepu nie chce jechać tylko autem popierdalam



Jezdzenie rowerem po zakupy to głupota, pierdolnie Cie samochód i masz w chuj problemow:

1. Sam musisz nastawić podwójne załamanie otwarte - karetka znając zycie przyjedzie po godzinie wiec nie opłaca się czekać, i tak pewnie coś spierdolą.
2. Jednoczesnie musisz to jeszcze kręcić, bo nikt z tłumu gapiów na harda nie wrzuci.
3. W ciągu 5 sekund jakić jebany cygan zajebie Ci ten rower, mimo ze rama pękła w 5 miejscach, a kierownica przypomina "&".
4. W ciagu kolejnych 5 sekund, stare baby cichcem zajebią pomidory ktore sie rozsypaly do okola (no bo przeciez za darmo, a Ty i tak pewnie umrzesz wiec juz sie nie przydadzą).

Oczywiscie powyzsze nie liczy sie w przypadku wycieczki do całodobowego.
Zgłoś
Avatar
goliat1982 2013-01-03, 14:02
grahoo napisał/a:

@goliat1982 jebie mnie Twój staż na tym portalu, starszy nie znaczy mądrzejszy, a to co sam myślałem oglądając ten film to już sam wiem lepiej. Słyszałeś o czymś takim jak ewolucja portalu? Jak taki jesteś sadystyczny to siedź na hardzie albo na mentalzero w dziale shocking


Słyszałem Ciulu!
Dlatego twierdze że sadol schodzi na psy przez takie wrzuty i coraz mniej tutaj sadystycznych skurwieli a w kurwe udawanej litości
Dalej stanowczo twierdze że czekałeś z nadzieją że gruby się wypierdoli a tu chuj teraz świętoszka strugasz i udajesz jaki to kurwa nieobojętny jesteś na zło tego świata i dobry chłoptaś z ciebie
Zgłoś
Avatar
ziehzeit 2013-01-03, 17:33 1
Jak ktoś zna niech poda nazwę intrumentala.
Zgłoś