18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
Fx12 2024-09-08, 12:10 51
Za takie coś kierowca winien być sądzony z paragrafów za morderstwo z premedytacją
Zgłoś
Avatar
romek134 2024-09-08, 12:17 25
jestem ciekawy jakie procesy zachodzą we łbie jadącego pod prąd kierowcy
Zgłoś
Avatar
natansky 2024-09-08, 12:18 36
romek134 napisał/a:

jestem ciekawy jakie procesy zachodzą we łbie jadącego pod prąd kierowcy



Żadne
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-09-08, 12:31 1
@Fx12: to samobójca i morderca. Nie da się truchła osądzić ale moznaby je ewentualnie sprofanować
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-09-08, 13:02 23
romek134 napisał/a:

jestem ciekawy jakie procesy zachodzą we łbie jadącego pod prąd kierowcy



Pracowałem w psychiatryku,. Mogę cie umówić na rozmowę z 1 pacjentem. Jeździ jak furiat, narkotyki je jakby to były cukierki, w bagażniku wozi młotek w razie awantury - a to jebany furiat. Chełpi się, że skoro ma na koncie leczenie psychiatryczne to nawet jeśli kogoś zabije to dostanie może 2 lata w psychiatryku.

PS Kamerzystę - beatyfikować.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-09-08, 13:45 1
A są "niepaskudne czołówki"?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-08, 13:56
Fx12 napisał/a:

Za takie coś kierowca winien być sądzony z paragrafów za morderstwo z premedytacją


Tego już nie zdążą ukarać. Co do reszty zgadzam się z Tobą.
Zgłoś
Avatar
Vindegrale 2024-09-08, 14:19 12
Lobo24 napisał/a:

Pracowałem w psychiatryku,. Mogę cie umówić na rozmowę z 1 pacjentem. Jeździ jak furiat, narkotyki je jakby to były cukierki, w bagażniku wozi młotek w razie awantury - a to jebany furiat. Chełpi się, że skoro ma na koncie leczenie psychiatryczne to nawet jeśli kogoś zabije to dostanie może 2 lata w psychiatryku.
PS Kamerzystę - beatyfikować.



Takie pytanie - po kiego chuja takiego osobnika w ogóle trzymać? Przecież on wyraźnie nie nadaje się do życia w społeczeństwie, jest zagrożeniem dla innych jak terrorysta. Utylizacja to jedyne, co przychodzi człowiekowi na myśl, gdy czyta takie coś.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-09-08, 15:08 8
Vindegrale napisał/a:

Takie pytanie - po kiego chuja takiego osobnika w ogóle trzymać? Przecież on wyraźnie nie nadaje się do życia w społeczeństwie, jest zagrożeniem dla innych jak terrorysta. Utylizacja to jedyne, co przychodzi człowiekowi na myśl, gdy czyta takie coś.



Nie mnie odpowiada. Ja tam tylko za ochronę robiłem.
Doleję trochę oliwy do ognia.
Powszechnie powtarzanym mitem jest, że tych najbardziej pojebanych i niebezpiecznych daje się do ośrodka o zaostrzonym rygorze jak w Gostyninie.
Rozmawiałem z pielęgniarkami które w psychiatryku przepracowały ćwierć wieku i znały może 3 takie przypadki.
Tamten ośrodek jest wiecznie przepełniony jak większość psychiatryków.
Zdarzało się natomiast, że osobę agresywna z którą był problem wypuszczało się na wolność,
Chodziło w tym o to, że personel szpital nie potrafił obie z delikwentem poradzić a na wolności przeważnie w krótkim czasie lądował w więzieniu.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-09-08, 15:13 1
Na 90% zmywarka albo stary dziad.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-08, 15:14
9mm para. Tylko takie tabletki są skuteczne na takich osobników.
Zgłoś
Avatar
PanBóg 2024-09-08, 18:00
Lobo24 napisał/a:

Pracowałem w psychiatryku,. Mogę cie umówić na rozmowę z 1 pacjentem. Jeździ jak furiat, narkotyki je jakby to były cukierki, w bagażniku wozi młotek w razie awantury - a to jebany furiat. Chełpi się, że skoro ma na koncie leczenie psychiatryczne to nawet jeśli kogoś zabije to dostanie może 2 lata w psychiatryku.



jeszcze ze soba rozmawiacie czy juz sie ruchacie?
Zgłoś
Avatar
Piotr1234567qwerty 2024-09-08, 18:56
Czy on był trzeżwy?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-08, 19:31 4
Właśnie dlatego nie lubię jechać za suvem/dostawczym bo chuja widać co się dzieje przed nim i zero szans na reakcję
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie