18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
Avatar
Tuco 2021-06-26, 21:39
I ten znak na końcu... Hahah
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-06-26, 21:56 5
Ale wy zjebani jesteście że szok... Jak jest nerwowy za kółkiem to niech się zacznie autobusem wozić. Kto nigdy nie odjebal? Jasne, zawsze może się zdarzyć że czegoś akurat się nie zauważy i wjebie komuś przed maskę, ale tu tępak wyprzedza na 3, gdyby odjebał i nie zauważył samochodu z naprzeciwka to w momencie w którym spostrzegł to auto dałby po heblach i schował się na swoim pasie. Drogi biedactwo masz za wąskie? I bez poboczy? To też przesiądź się do zbiorkomu. Co Ci da że na 30 paru km wyprzedzisz 2 samochody ryzykując czyjeś życie? (Bo twoje nikogo nie obchodzi jako sprawcy) na pierwszych światłach w mieście i tak się spotkacie... Takiego festiwalu soierdolenia drogowego jeszcze nie widziałem. A wieśniaka z pizderatti na pobocze i strzał ostrzegawczy w potylicę. Rzekłem.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2021-06-26, 23:22 6
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

świętoszki sie znalazły co nigdy nic nie odjebały



Lubię zapierdalać. Jeżdżę szybko, żwawo, nie każdy lubi moją jazdę, ale takiej maniany nigdy kurwa nie odjebalem. Chuj w dupę wszystkim którzy machaja na takie zachowania ręką.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-06-27, 0:02 4
ququa napisał/a:


Mieszkam 32 km o wiekszego miasta dojazd do niego zajmuje min 45 min czy to jest normalnie?? (znajomy rowerkiem na spokojnie robi ją w pół godz)
....



Znajomy na spokojnie zapierdala 64 km/h rowerkiem. To jakby dać mu profesjonalny rowerek i nie jechałby "na spokojnie" to mamy Czempiona wszelkich imprez, Tour the France, Giro d'italia, Tour the Pologne i wielu innych...
Zgłoś
Avatar
No-idea 2021-06-27, 0:07 2
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

świętoszki sie znalazły co nigdy nic nie odjebały



Nigdy nic tak zjebanego jak to i ty.
Zgłoś
Avatar
Pees4 2021-06-27, 2:42 1
ququa napisał/a:

To Ty pierdolisz porównaj przejechanie u nas 100km a u niemców
Mieszkam 32 km o wiekszego miasta dojazd do niego zajmuje min 45 min czy to jest normalnie?? (znajomy rowerkiem na spokojnie robi ją w pół godz)
Na tym odcinku jest raptem 7km drogi bez ograniczenia predkości do 50km/h
dodam jeszcze, że praktycznie na całej długości trasy są poustawiane znaki "A-18b Zwierzęta dzikie." w terenie zabudowanym
Ogólnie patologia jest ze znakami, montuje sie ich przy drogach tyle, że przestaje sie na nie zwracac uwage, dodatkowo wszedzie pełno tych pojebanych banerów reklamowych. Jadac w dłuższą trase pierdolca można dostać.



No szau ni ma, ale nie wszędzie tak jest i przynajmniej u mnie w regionie widze że miasteczka 20-30k mieszkanców sukcesywnie dorabiają sie obwodnic.
Porównanie do Niemców z dupy, Wszystkie wojewódzkie miasta (przynajmniej te po zachodniej stronie Wisły) mają dobre połączenia drogami z oznaczeniem S lub A, a pomiędzy nimi tysiące mniejszych miejscowości. Polecam pojechać autostradą do Berlina albo gdzieś w okolicach Drezna pokrążyć to szybko zniknie Ci obraz zajebistych Niemieckich dróg. A2 po przekroczeniu granicy niemieckiej zmienia się w klepisko

Zgłoś
Avatar
C................a 2021-06-27, 5:08
Szkoda że nie poszedł na czołówkę byłby ciekawy materiał
A tak straszna lipa
Smuteczek
Zgłoś
Avatar
Goldi85 2021-06-27, 9:04
Janusz z Grazyną na urlop
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2021-06-27, 9:25 1
Zawsze znajdą się "zapierdalam ale bezpiecznie". Pieprzonej odległości na S i A niewielu zachowuje, niektórzy debile wychodząc z nadświetlnej jadą na zderzaku przy 150. I ludzie się dziwią że stoją w jebanych korkach bo debile nie mają odrobiny rozsądku.
Zgłoś
Avatar
Bard 2021-06-27, 10:45 3
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

świętoszki sie znalazły co nigdy nic nie odjebały



Mam 30 lat, więc stosunkowo krótki staż za kierownicą i nie nie odjebalem nigdy nic takiego. Nie pojmuję tłuków narażających życie niewinnych ludzi bez większego powodu. U nas jest takie przyzwolenie na 'strzelanie" długimi bo mi się spieszy, bo jadę 180 na 90ce. Generalnie jedynym rozwiązaniem jest zaostrzenie kar, większe kontrole takich debili i ciagła rozbudowa dróg ekspresowych. Nie ma innej drogi. PS: Jeśli ktoś z was tak robił/ robi i uważa że to jest normalne- chuj ci w dupe.
Zgłoś
Avatar
Kamcix260 2021-06-27, 12:27
Droga z Głogowa do Polkowic jest tragiczna, wystarczy że jedzie jeden ślimak i już ciężko kogokolwiek wyprzedzić bo co chwilę jest podwójna ciągła, no ale to co ten gościu odjebal to jest szok
Zgłoś
Avatar
damianek222 2021-06-27, 12:47
zawsze to powtarzam, psychotesty na kazdy pojazd mechaniczny, zapewniam że 20% ludzi oddaloby swoje prawka
Zgłoś
Avatar
medyklujleczywchuj 2021-06-27, 18:03
Kamcix260 napisał/a:

Droga z Głogowa do Polkowic jest tragiczna, wystarczy że jedzie jeden ślimak i już ciężko kogokolwiek wyprzedzić bo co chwilę jest podwójna ciągła, no ale to co ten gościu odjebal to jest szok



nie skumam nigdy ludzi ktorzy musza wyprzedzac bo ktos 10km/h jedzie wolniej od nich. znam ta droge i mnostwo jest tam zjebow co kurwa zawsze musza wyprzedzac bo im sie kutas wywinie na druga strone jak nie beda wyprzedzac
Zgłoś
Avatar
patryk987 2021-06-28, 13:45
Daleko nie spierdoli koło rozjebane
Zgłoś