18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
pasta wyborcza
amteuszek • 2015-06-03, 12:40
Dzień wyborów, wsiadam do PKS'a, kierowca chuj mówi "legitymacja śmieciu". A ja nie mam bo mame wyprała, płacę ciężko zarobione 80gr i z płaczem siadam koło staruszki, za chwilę wyjęła telefon i przez 2 godziny stania w korku pierdoliła komuś o tym jaki słodki jest jej wnuczek. Wykurwiam na rondzie, liczę pieniądze, jak chuj srebrnych tyle co na bilet, dwie garstki żółtych a papierowe zajebała staruszka #jak #tu #rzyć ? Wchodzę do sklepu a tam jak żywy za ladą prezydent Komorowski, mówie mu, Panie daj Pan wodę ja zapłacę żółtymi, Bronas liczy zawzięcie i mówi ze jak chuj 1 grosz za mało. Błagam go, Panie Prezydencie to tylko grosik.. Bronek pozostał nie wzruszony, nagle moim oczom ukazał się święty Janusz Korwin, ja ze łzami w oczach a on na to ze da mi ten grosik... a nagle ze zwinnością kota do sklepu wjebał się Ondrej Duda (nie ten z Legii, ten drugi) z antenką na głowie, Janusz widząc go spierdolił, a ja pytam Ondreja, na chuj mu ta antena, wtedy moim oczom ukazał się Jarek K. z padem od P(i)S2 w ręku. Zaczął coś naciskać i momentalnie Ondrej zaczął mnie napierdalać.. kolano, kolano, łokieć, bania znowu kolano, wszelkie kombinacje. Dostałem wpierdol, nie zaspokoiłem pragnienia, zawiódł mnie mój idol, spoglądam na ladę a tam jabłko, piękne i soczyste, sekunde później Bronek przeskoczył przez ladę, chwycił jabłko i rozjebał mi je na mordzie mówiąc że jabłek to za chuja nie sprzeda. Wstałem, zrozumiałem jaką jestem ciotą i poszedłem zagłosować na piosenkarza. Nie bylo bo wlasne ;p pierwszy temat, wiec nie wiem czy mnie tu wyruchaja na przywitanie czu cus.
Zgłoś
Avatar
japcoolsztyn 2015-06-03, 12:54
Przestań jarać to gówno
Zgłoś
Avatar
ulifont 2015-06-03, 13:07
Głosuj na piosenkarza, tylko Kukiz....na eurowizji.
Zgłoś
Avatar
yebacsystem 2015-06-03, 13:31 3
stary cie juz chyba wyruchal podczas pisania tego gowna
Zgłoś
Avatar
P................n 2015-06-03, 13:46 2
stary twórz dalej, nie zrażaj się, widze w Tobie potencjał na miarę Sienryka Henkiewicza, urzekła mnie Twoja historia
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-06-03, 13:48 210
tyle razy pominąłem dobre tematy gdzie ktoś się ciekawie rozpisywał, bo nie miałem czasu przeczytać. Akurat dziś kiedy miałem nadmiar czasu musiałem trafić na takie gówno...
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2015-06-03, 14:17 11
Wplatanie w co drugim zdaniu bluzgów nie sprawi, że twój tekst będzie zabawniejszy.
Zgłoś
Avatar
rocky 2015-06-03, 14:28 6
Jak chuj chujowe, pozdrawiam .
Zgłoś
Avatar
rado10101 2015-06-03, 14:53 9
Pisz dalej, tylko nie wrzucaj na Sadistica !
Zgłoś
Avatar
weryfikator4 2015-06-03, 14:57 1
Kiedy ostatni raz tak naprawdę porządnie odpoczywałeś?
Zgłoś
Avatar
Pochlastany 2015-06-03, 15:38
Zmielić i dojebać do gruzu.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-06-03, 16:16 3
usztafe napisał/a:

Wplatanie w co drugim zdaniu bluzgów nie sprawi, że twój tekst będzie zabawniejszy.



Młody jest, daj mu czas...może dorośnie... ale tego tekstu to bym się wstydził na miejscu autora...
Zgłoś
Avatar
Dżezus_Chryptus 2015-06-04, 15:47 3
Ta historia jest gówniana i na pierwszy rzut oka widać, że się pociłeś wciskając backspace co 5 minut, żeby tylko ją uatrakcyjnić jeszcze bardziej i zgarnąć piwka, bo ktoś inny na sadolu wymyślił coś 100x lepszego od niechcenia. Miał talent. A Ty masz backspace. Nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
CiociaPestka 2015-06-04, 15:48
80 groszy pks? Ja, jak jechałem miniautobusem to dostałem 700zł :/
Zgłoś
Avatar
Kondra 2015-06-04, 15:52 4
amteuszek napisał/a:

pierwszy temat



I niech pozostanie ostatnim. Amen.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie