18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
kacperp123 2012-12-15, 14:02 1
Z MTB to ma tyle wspólnego co Ty ze sportem ;/
Zgłoś
Avatar
T................a 2012-12-15, 14:12
Zawsze byłem ciekaw jak oni wprawiają się w taką rotacje. Backflipa to jeszcze ogarniam ale coś takiego ? o.O
Zgłoś
Avatar
Davis93 2012-12-15, 14:13 4
Co do filmiku to za Pastrane piwo bo facet jest chyba największym przehujem w FMX
Zgłoś
Avatar
matjus 2012-12-15, 22:24
lubię gościa, miałem nadzieję, że mu się w końcu uda.
Zgłoś
Avatar
M................e 2012-12-16, 13:30 10
Pastrana -pierwszy typ, który wykonywał tricki motocyklem na 4 biegu

Ciekawi mnie jak długo po takiej jednej glebie leżałby piłkarz?
Zgłoś
Avatar
edge 2012-12-16, 17:04
MaximKatowice napisał/a:

Pastrana -pierwszy typ, który wykonywał tricki motocyklem na 4 biegu

Ciekawi mnie jak długo po takiej jednej glebie leżałby piłkarz?



Normalnie piłkarz wstałby i sobie poszedł, nie zapominaj że to panienki bez jajek.
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-12-16, 17:07 8
To samo miejsce tylko, że na motocyklu
akcja od 0'30
Zgłoś
Avatar
kajzerPL 2012-12-16, 18:02
@MaximKatowice

Czy Ty masz jakiś kompleks piłki nożnej? Jest sobie jakiś filmik jak koleś skacze na rowerze, super fajnie, ale po co dodawać komentarze w stylu ciekawe ile leżał by piłkarz. Żal dupe ściska że piłka nożna to najpopularniejszy sport w Polsce?
Zgłoś
Avatar
Zahir997 2012-12-16, 19:15 2
Pastrana jest dla mnie prze chu*** w mlodosci po upadku kregoslup oderwał sie od miednicy ktora zalala sie krwia i nawet takie cos nie przeszkodziło mu w zdobyciu wszystkiego
Zgłoś
Avatar
Dursak 2012-12-16, 19:44
no wariatem to on jest..
Zgłoś
Avatar
kicek18 2012-12-16, 20:06
No i co, nie wylądował :<
Zgłoś
Avatar
M................e 2012-12-17, 2:00 1
@edge ale z drugiej strony, piłkarze posiadają świetnie umiejętności aktorskie, potykają się o swoje sznurówki i zwijają się z bólu przez kilka minut.

@kajzerPL koleś skacze na rowerze jak najbardziej fajnie. A co do tego jaki sport ma jaką u nas popularność dodam tylko tyle, że zupełnie mnie to nie obchodzi. Do piłki nożnej nie mam szacunku ze względu na zachowanie piłkarzy, kibiców i działaczy. Tyle w tym temacie.

@Zahir997 podobno na świecie żyją tylko trzy osoby, które mogą chodzić po odklejeniu się miednicy od kręgosłupa, a zdecydowana większość ludzi umiera po takim urazie.

Generalnie gość jest chyba nieśmiertelny, a jaja ma z tytanu. Zresztą cała ekipa ludzi skupionych wokół Red Bull, Monster Energy, czy DC to banda niezłych pojebów
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2012-12-17, 4:39
gość ma jaja ze stali, aż nie wierze, że coś go zabolało..
Zgłoś
Avatar
shodek 2012-12-17, 13:50
kajzerPL napisał/a:

@MaximKatowice

Czy Ty masz jakiś kompleks piłki nożnej? Jest sobie jakiś filmik jak koleś skacze na rowerze, super fajnie, ale po co dodawać komentarze w stylu ciekawe ile leżał by piłkarz. Żal dupe ściska że piłka nożna to najpopularniejszy sport w Polsce?



nikomu zal dupy nie sciska ze pilka jest najpopularniejsza, wszyscy po prostu widza ze pilkarze to jebane geje, klepia sie po dupach pod prysznicami, płaczą jak ktos ich dotknie na boisku i symulują niestworzone rzeczy. Rzygac az sie chce, pizdy jebane a nie faceci.
Zgłoś