18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
androgenius 2013-02-06, 19:03 1
Skurwysyny mają awizo wypisane już na poczcie, cwele. Ile razy do mnie dzwonił domofonem z rańca, czekam, czekam, słyszę kroki, depcze chuj na górę ale po dwóch partiach schodów słyszę pauzę i te same chujaszcze kroczki już na dół pomykaą, już się oddalają, chuj jebany. Złażę i awizo w skrzynce, dobrze, że na pocztę mam 400m.
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-02-06, 19:05 1
Do mnie panowie z firmy Ups wystawiali przez 3 kolejne dni awizo mimo że byłem cały czas w domu,dopiero po interwencji sprzedawcy otrzymałem towar.
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-02-06, 19:16 2
Może zapominacie psy do bud przywiązywać. Albo chować tabliczki, że groźne.
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2013-02-06, 19:23
sadistik pe el czarny chumor jedzenie guwna
Zgłoś
Avatar
m................s 2013-02-06, 19:38 1
Wkurwia mnie to, że ludzie wysyłają paczki niepolecone albo ekonomiczne a potem mają pretensję do listonoszy, że nie dostarczają paczek tylko awiza. A potem wielkie halo że skurwiel nie doniósł paczki, no kurwa.
Zgłoś
Avatar
Wojna:) 2013-02-06, 19:47 1
Up:

Paczka niepolecona, wysyłaj maila z ofertą pracy do poczty, potrzeba im tęgich głów.
Zgłoś
Avatar
Final 2013-02-06, 19:49 1
Sielik napisał/a:

Ciekawe czy wy mielibyście ochotę zapier*alać z pełną torbą po piętrach.



ja tobie pracy nie wybierałem
Zgłoś
Avatar
hubusQ 2013-02-06, 19:50
HaHaHamleta monolog jest lepszy od tego...
Zgłoś
Avatar
mamabije1 2013-02-06, 19:51 2
No kurw*a ,jestem listonoszem i jak chu*j nie odbiera domofonu bo spi ,albo mu ciezko dupe z kompa ruszyc ,to sie niech nie dziwi ,ze awizo.Pozdrowienia od wszystkich "dręczycieli".
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2013-02-06, 21:14 2
Gratuluję pierwszego posta na sadisticu i cenzury. Bo przecież jak napiszesz kurwa z przecinkiem w postaci gwiazdki, to już jest kulturalnie.

Zapierdalaj po schodach z paczkami awizowcu.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-02-06, 21:53 2
@mamabije1
Przesyłkę masz dostarczyć pod wskazany ADRES. W przypadku bloku, nie jest to cała klatka, tylko KONKRETNY lokal.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-06, 22:17
@ 3up

A powinna napierdalać. Jebany roznosiciel makulatury drukowanej przez tuskowy aparat represji. Za darmo piździelcu nosić musisz, że ci się nie chce dupska po schodach wtargać? Ja się kiedyś przyczaję kurwa, fotę zajebię albo filmik nagram jak mi kutas wrzuca ten śmieć jebany do skrzynki i mu koło dupska narobię. Przez ciebie chuju, bo mnie wkurwiłeś. Mam kurwa 400m na pocztę to się z filmikiem przejdę i go kurwę pojadę u szefa. Będzie mi śmieć pod drzwiami klęczał z listem w zębach aż mu łaskawie otworzę, bo się będzie srał zostawić to gówno w skrzynce. A tobie kurwa spust w przełyk i raka jelit.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-06, 23:32
Jak można z własnej woli przeglądać strony typu Mistrzowie?
Zgłoś
Avatar
lubiesiebawic 2013-02-07, 1:30 1
Do roboty leniwe skurwysyny, a nie opierdalacie się na tych jebanych pocztach i kawy popijacie zagryzając pączkami. Jak się robota z noszeniem teczek listów czy paczek nie podoba to szukajcie czegoś lepszego. Płacę, to wymagam, a nie z marszu wypisujecie awiza i nawet nie sprawdzając wrzucacie do skrzynek. Chuj wam w dupę nygusy.
Zgłoś
Avatar
Piero 2013-02-07, 21:32 1
kocie napisał/a:

Po co bić listonosza?



Żeby nie było więcej takich jak ty

if you know what i mean
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie