18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
burex666 2013-02-08, 1:55 2
Ponad połowa komentujących wbija tu,poci sie nad ''śmiesznym'' komentarzem w nadziei,że nazbierają pare piw a może uda sie zrobić najlepszy koment do tematu. A najśmieszniejsze jest to,że te ich śmieszne komentarze wcale nie są śmieszne i tylko sie ośmieszają.
Zgłoś
Avatar
Goly567 2013-02-08, 4:40 2
Panowie, gdybyście kilka miesięcy "opierdalali się na tych pocztach pijąc kawę zagryzając pączkami" to byście zobaczyli jaka jest prawda. Często nawet nie ma możliwości fizycznego rozniesienia wszystkich paczek, patrząc na to pod względem ilości jak i wielkości. Bo listem nie można nazwać 2 opon samochodowych (sic!), albo nie opierdolisz 300 poleconych ot tak. Tak, awiza wypisuje się na poczcie. Tak nie chce się latać z torbą (a i często brałem plecak bo 4 worki jak po kartoflach listów same się nie rozniosą). Tak wybraliśmy tę prace bo jest zajebista, bo jest to praca z ludźmi i to z różnymi. Z reguły wspaniałymi, doceniającymi trud konieczności roznoszenia "makulatury drukowanej przez tuskowy aparat represji". Ale czasem trafia się koniojebca-masturbator z wypiekami onanisty. Właśnie takim ludziom którzy pokazują swą skurwysyńską naturę (specjalnie mógłbym nawet powiedzieć) awizowałem przesyłki. I żadnych listów w zębach nikomu nie przynosiłem a nawet starałem się jak najbardziej upokorzyć taką osobę przy sąsiadach albo przy ludziach na poczcie. Nie mam rodziny i dzieci na utrzymaniu więc mogłem ryzykować nawet zwolnienie z pracy. Pozdrawiam służbę doręczeń.
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2013-02-13, 8:44
androgenius napisał/a:

Jebany roznosiciel makulatury drukowanej przez tuskowy aparat represji.


Pierdolone lewackie komputery, chore nazistowskie zakłady budowlane, cygańskie restauracje, katolicka propaganda w środkach komunikacji miejskiej, muzułmańskie toalety publiczne, koszmar. Chyba mamy tego samego dilera.
lubiesiebawic napisał/a:

Do roboty leniwe skurwysyny


Masz ból dupy że teraz musisz fizycznie zapierdalać, bo jesteś tępym baranem i nie skończyłeś szkoły xD
Zgłoś
Avatar
dar_q 2013-02-16, 3:27 1

Goly567
mam tak samo "gnojom" zostawiam awiza a z klientow typu bylem w domu albo cyt. androgenius " Ja się kiedyś przyczaję kurwa, fotę zajebię albo filmik nagram jak mi kutas wrzuca ten śmieć jebany do skrzynki i mu koło dupska narobię. Przez ciebie chuju, bo mnie wkurwiłeś. Mam kurwa 400m na pocztę to się z filmikiem przejdę i go kurwę pojadę u szefa. Będzie mi śmieć pod drzwiami klęczał z listem w zębach aż mu łaskawie otworzę, bo się będzie srał zostawić to gówno w skrzynce. A tobie kurwa spust w przełyk i raka jelit. " pisze oswiadczenie ze bylem nikogo niezastalem i mam cie w dupie a ty tracisz czas a wszyscy listonosze i doreczyciele paczek maja na ciebie wyjebane.
Zgłoś