18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
riddick1773 2024-07-15, 19:44 10
Love_is_Love napisał/a:

Chyba głupi jesteś. Popieram Tuska, jestem liberalny w poglądach, gardzę Polską umęczoną, narodową i chrześcijańską, ale kurwa nie godzę się żeby pluć na naszych żołnierzy.



skoro popierasz Donia to nie masz więcej niż 20 lat, nie wiesz jak się żyło za jego rządów. Pis PO Psl sld to wszystko jedno bagno kolego. Poczytaj o okrągłym stole
Zgłoś
Avatar
sanchopl 2024-07-15, 19:53 3
ja sie pytam gdzie jest gaz łzawiący ?
Zgłoś
Avatar
Kroki71 2024-07-15, 19:58 6
To chyba te zjeby z ostatniego pokolenia. Kolba przez łeb i poprawić z buta.
Zgłoś
Avatar
bikus69 2024-07-15, 20:06 1
riddick1773 napisał/a:

skoro popierasz Donia to nie masz więcej niż 20 lat, nie wiesz jak się żyło za jego rządów. Pis PO Psl sld to wszystko jedno bagno kolego. Poczytaj o okrągłym stole



Albo masz coś z banią, albo jest totalną amebą bez ambicji i wykształcenia. Idź ruskim onucom z Konfy lrobić dobrze. Gdybyś miał choć niewielkie pojęcie ekonomiczne byś takich głupot nie gadał. Ale tak socjal na browara i fajki się należy.

PS dokształć się i zobacz kto był przy okrągłym stole. Tuska tam nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-07-15, 20:09
i gdzie jestescie patrioci ze stadionow gdy trzeba tam zrobic porzadek?? a no tak zamiast wyjebac te gownazerie spod granicy klepiecie w klawiature chlejac tanie piwsko . norma

[ Dodano 2024-07-15, 20:10 ]
riddick1773 napisał/a:

skoro popierasz Donia to nie masz więcej niż 20 lat, nie wiesz jak się żyło za jego rządów. Pis PO Psl sld to wszystko jedno bagno kolego. Poczytaj o okrągłym stole



jestes amebą lykasz bzdury i wszystko co z internetu wyczytasz

pamietam za to waszych idoli z awsu swietojebliwosc pod sztandarami ktora wrocila za zlodziei z pisu
Zgłoś
Avatar
robo72 2024-07-15, 20:12 2
Tylko guma na komisariacie może sprowadzić to do ustawień fabrycznych, smak gumy na komisariacie jest lekiem na całe zło.
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-07-15, 20:12
sensation87 napisał/a:

kolejny debil się trafił, administrator takich pederastów powinien banować



twojego starego jednego z drugim zbanowac kretynie
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-15, 20:15 1
Woda, pała, gaz naprzemiennie kilka razy w różnych kombinacjach. Jedyne lekarstwo.
Zgłoś
Avatar
zotrix 2024-07-15, 20:21 2
rodzice pewnie dumni że takie ścierwo wychowali, rodzi się tylko pytanie kogo najpierw powinno się utylizować, starych czy to gówno z sieczką zamiast mózgu
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-07-15, 20:24 7
mlotnakacapy napisał/a:

i gdzie jestescie patrioci ze stadionow gdy trzeba tam zrobic porzadek?? a no tak zamiast wyjebac te gownazerie spod granicy klepiecie w klawiature chlejac tanie piwsko . norma
jestes amebą lykasz bzdury i wszystko co z internetu wyczytasz
pamietam za to waszych idoli z awsu swietojebliwosc pod sztandarami ktora wrocila za zlodziei z pisu



miałem racje jesteś jeszcze dzieckiem kolego. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, napisałem ze jaranie sie polityką to pedalstwa a wszystkie partie polityczne to ciota i chuj i jedno bagno po 89. Im to na rękę skłółcic głupich polaczków. Dzisiaj widziałem w lidlu sytuację jak polak żebrał a przy wejściu do niemieckiego lidla półka z towarami zdonejtowamymi na banderowską upadlinę. Przez właśnie takich lemingów jak ty jest coraz gorzej bo jesteście marionetkami cv=zy to po , czy pis, czy konfederacja, czaerwoni, zieloni i kościół do tego.
Zgłoś
Avatar
Kubikson 2024-07-15, 20:24 7
Chciałbym zobaczyć jakby tak na miejscu tych żołnierzy była Meksykańska czy Kolumbijska Policja.

Gówniażerii z pewnością by się przydała deksoterapia.
Zgłoś
Avatar
sebol80 2024-07-15, 20:25
Jebana patologia brawo bracia
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-07-15, 20:38 8
bikus69 napisał/a:


PS dokształć się i zobacz kto był przy okrągłym stole. Tuska tam nie widziałem.


Idź na youtuba, puść sobie nocną zmianę, potem wróć i przeproś bo jedynie się ośmieszyłeś
Zgłoś
Avatar
abstract667 2024-07-15, 20:50 3
Wąski korytarz i białe gumowe pałki by wybiły dzieciom na wakacjach takie pomysły
Zgłoś
Avatar
MatiLodz 2024-07-15, 20:50 4
co to za patologia ? ostatnie pokolenie czy inne pedalskie chujostwo?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie