18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
Avatar
Matiboss 2024-07-15, 20:50 3
przyzwolenie od władzy i mamy takie efekty. mam nadzieje ze dostana za to zasłużona kare. Powinni odpowiadać jak za zdrade stanu
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-07-15, 21:10
riddick1773 napisał/a:

miałem racje jesteś jeszcze dzieckiem kolego. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, napisałem ze jaranie sie polityką to pedalstwa a wszystkie partie polityczne to ciota i chuj i jedno bagno po 89. Im to na rękę skłółcic głupich polaczków. Dzisiaj widziałem w lidlu sytuację jak polak żebrał a przy wejściu do niemieckiego lidla półka z towarami zdonejtowamymi na banderowską upadlinę. Przez właśnie takich lemingów jak ty jest coraz gorzej bo jesteście marionetkami cv=zy to po , czy pis, czy konfederacja, czaerwoni, zieloni i kościół do tego.



gowno wiesz a myslisz ze cos wiesz. a te bajki z lidla to mozesz swoim przyglupim kolegom opowiadac ktorzy lykaja

lemingi to cie zrobily i wyrosl taki kurw glup[iomadry ktory chuja wie o swiecie a o Polsce to juz wogole gowno wie
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-07-15, 21:16 5
No co, młodzież ogarnęła sobie wakacyjny wypad z kumplami i kumpelami w "szczytnym" celu, alkohol + "dobre" towarzystwo + wakacje + noc = puszczone hamulce i syndrom "mogę i stać mnie na wszystko" nic nowego, a gadanie że w latach 90 zostaliby szybko wyjaśnieni to jak dla mnie zwykłe pierdolenie. Lata 90 miała własne problemy adekwatne do tamtych czasów i porównywanie wtedy do teraz jest bez sensu. A dlaczego? Bo czasy się kurwa zmieniły.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-07-15, 21:20 2
mlotnakacapy napisał/a:

gowno wiesz a myslisz ze cos wiesz. a te bajki z lidla to mozesz swoim przyglupim kolegom opowiadac ktorzy lykaja
lemingi to cie zrobily i wyrosl taki kurw glup[iomadry ktory chuja wie o swiecie a o Polsce to juz wogole gowno wie



no właśnie dziecko trafiłem w punkt i zabolało cię, ale jesteś lemingiem. Myslisz że będe ci odbijał piłęczkę i stawał po stronie pisu po konfy, sld czy jak ich nazwiesz. Ja jestem ponad tym nie jestem lemingiem jak ty. Strach jak będziesz miał prawa wyborcze
Zgłoś
Avatar
Pauln1 2024-07-15, 21:28 3
Kolega pyta czy ma ktos ig tej co pupe pokazala?
A tak powaznie to te zabawki typu stroboskopy to nawet na te dzieciaki nie dziala, jak to ma zatrzymac doroslego zmotywowanego ciapaka?
Zgłoś
Avatar
dwqvev 2024-07-15, 21:30 1
mam nadzieję że zakładka z Polską granicą zostanie
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-07-15, 21:54
riddick1773 napisał/a:

no właśnie dziecko trafiłem w punkt i zabolało cię, ale jesteś lemingiem. Myslisz że będe ci odbijał piłęczkę i stawał po stronie pisu po konfy, sld czy jak ich nazwiesz. Ja jestem ponad tym nie jestem lemingiem jak ty. Strach jak będziesz miał prawa wyborcze



gowno trafiles chuja wiesz tyle w temacie

nie brnij bo robisz sie bardziej zalosny
Zgłoś
Avatar
josscelin 2024-07-15, 21:54 6
Mało ze muszą walczyć z tymi ciapakami to jeszcze nasi polscy debile nie ułatwiają im sprawy....
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2024-07-15, 21:57 6
Przeciez to lewaki pedaly i lesby z antify to trzeba noga od stolu napierdalac i rozwlec po bagnach a moze za tysiace lat wyciagna z torfu i beda sie dziwic.
Zgłoś
Avatar
Ciastotoja 2024-07-15, 22:05 2
Co za kurwiska jebane kurwy
Zgłoś
Avatar
Bacownik 2024-07-15, 22:06 3
Pała i zimna woda!
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-07-15, 22:07 4
oni tam wszyscy wyglądają jak jakieś pizdy i pedały
Zgłoś
Avatar
Vioorovsky 2024-07-15, 22:12 4
Jak na to patrzę, to dostrzegam pewne pozytywy w istnieniu ZOMO.
Zgłoś
Avatar
alpax 2024-07-15, 22:40 2
Ja to podziwiam ich za opanowanie.. ja bym punktował te Julki jak ochroniarz na Clout festiwal
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-07-15, 23:01 2
Ciekawe czy ta co pokazała dupę na samym końcu nagrania, zdaje sobie sprawę z tego, że jedynie sprawiła chłopakom przyjemność.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie