18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
zbynekmaslanka 2020-04-24, 12:34
Wszsycy tylko żałują a (nie mówię o was) jakby co do czego to by przysłowiowej złotówki nie dali.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-04-24, 12:45 4
zbynekmaslanka napisał/a:

Wszsycy tylko żałują a (nie mówię o was) jakby co do czego to by przysłowiowej złotówki nie dali.



Dla takich kurwa patusom chcesz dać pieniądze i myślisz że ta kasa pójdzie na dzieciaka... XD prędzej kasa ze zbiórki poleci na przelew i ćpanie..... Jak by mi kazal z przymuszeniem wpierdolu dać takim choć 20 zł to te pieniądze wole spalić a nie dam.


Jak chcesz pomóc (co sam robiłem i staram się robić w miare możliwości takim dziecią). To kup ubranka mleko w proszku jebaną czekolade ale broń boże żadnuch telefonów i rowerów..... Bo dzieciak może z pół godziny się pocieszy a telefon znajdziesz w lombardzie
Zgłoś
Avatar
gospodarz2 2020-04-24, 13:02 3
silwerbalk napisał/a:

To kto ją zmusił dupy dawać....

Ale to jest tak jak się jest podczłowiekiem i się żyje sekundą... Żałuje tylko że III rzesza nie wygrała z związkiem radzieckim być może niemcy wprowadzili by tam jakieś cywilizowane standardy życia i ogłady ludzkiej



niemcy i cywilizowane standardy?? hahah co ty gadasz niemcy wieczorami boja sie wyjsc w swoim kraju poza obszar wlasnego domu bo imigranci im wpierdola
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-04-24, 14:01 2
Kurwie zrobić tylko brazylijskie okłamie kijami mówiąc w trakcie że jak przestanie drzeć z bólu ryja to wtedy przestanie być okładana. Może by wtedy kurwiszon zrozumiał co robił temu dzieciakowi.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-04-24, 15:08 3
Nie ma nic bardziej wkurwiającego niż płacz bękartów. Powinna małego skurwysyna do studni wrzucić i byłby spokój, a nie pierdolić się z jakimiś chujowymi klapsami.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-04-24, 15:12 2
Cóż, według wielu patusów klaps to nic złego.
Zgłoś
Avatar
adasf1 2020-04-24, 15:56 2
ruskie pieprzone scierwo..
Zgłoś
Avatar
GwałcicielKuz 2020-04-24, 15:57 3
każda metoda wychowywania która przynosi efekty jest dobra , dzieciak wył widocznie za mało wpierdol nabrał . Najlepiej dzieci parzyć pokrzywą za kare bo wtedy wyją jak pojebane a na drugi dzień śladu nie ma . potem wystarczy im pokrzywę pokazać i grzeczne jak aniołki małe skurwysyny . Moja córka jak miała 3 lata to jak chciała nazłość zrobić to srała w gacie , żona miesiącami próbowała ją tego oduczyć , któregoś razu tym gównem wysmarowałem jej całą twarz nigdy potem już się nie zesrała . Czasem trzeba ostro a nie być humano pedałem
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-04-24, 16:39 3
sory nie mogę, kurwa jebana

Justynka99 napisał/a:

Cóż, według wielu patusów klaps to nic złego.



twoim zdaniem to był klaps

Użytkownik420 napisał/a:

Co za pizda to nagrywała? Przecież wystarczyło jej lekko jebnąć tasakiem przez ręce.... Lub chociaż nogą od stołu lub krzesłem i dramat by się skończył. Matka do odstrzału a "operator" dożywocie



to była jej matka i była przerażona zachowaniem córki, myślę że dlatego nagrywaa aby komuś ten film pokazać
Zgłoś
Avatar
Piekarnik_z_Auschwitz 2020-04-24, 17:12 3
dignogato napisał/a:

Nie ma nic bardziej wkurwiającego niż płacz bękartów. Powinna małego skurwysyna do studni wrzucić i byłby spokój, a nie pierdolić się z jakimiś chujowymi klapsami.



Dokładnie, szkoda że twoja stara tego nie zrobiła gdy miała szanse.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2020-04-24, 18:06
O cię chuj, ktoś nagrał dzieciństwo poligona
Zgłoś
Avatar
nedvald 2020-04-24, 18:13 1
Aż specjalnie konto założyłem żeby to napisać. Czekam na sequel tego filmu jak ojciec dziecka filmik skończył oglądać bo widać że "" operatorka kamery "" wiedziała co się będzie dziać i nagrała tyle ile trzeba
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-04-24, 18:37
nedvald napisał/a:

Aż specjalnie konto założyłem żeby to napisać. Czekam na sequel tego filmu jak ojciec dziecka filmik skończył oglądać bo widać że "" operatorka kamery "" wiedziała co się będzie dziać i nagrała tyle ile trzeba



w tradycji Sadola jest to że zanim napiszesz, pokaż cycki
Zgłoś
Avatar
s................d 2020-04-24, 19:09
Jak dupy nadstawiła szmata to niech bawi teraz . a tak serio to gówniak podrośnie i będziemy mieli sążny materiał na harda
Zgłoś
Avatar
Ambra 2020-04-24, 19:11 1
Kurwa mać co za paradoks! Najpierw bije a potem nagle bierze na ręce i próbuje bujaniem dziecko uspokoić.

Czy ktoś może przetłumaczyć co te babsztyle mówią?

Takie filmy podnoszą mi ciśnienie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie