18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Patologia w RPA
zuq4 • 2013-04-13, 10:57
W Republice Południowej Afryki kobiety w ciąży piją domowej roboty alkohol zwany Kah-Kah,w ten sposób chcą zagwarantować sobie że ich dziecko urodzi się niepełnosprawne powód?pieniądze,w RPA zasiłki na dzieci upośledzone jest prawie pięciokrotnie wyższy(1.200 Rand)niż na dzieci zdrowe (250 Rand).W Kah-Kah znaleziono takie rarytas jak np.kwas akumulatorowy sprzedaje się go w jaskiniach-melinach zwanych Shebeens.Naloty policji niewiele dają gdyż w miejsce tych zlikwidowanych szybko pojawiają się następne.Fetal Alcohol Spectrum Disorder jest najczęstszą wadą wrodzoną, w RPA. Dzieci z FASD zazwyczaj cierpią z powodu wad wymowy, deformacji fizycznych,mają trudności w nauce i problemy behawioralne.Praktyka rodzenia chorych dzieci jako żródła dochodu najczęściej stosowana jest w Eastern Cape jednym z najbiedniejszych obszarów Ameryki Południowej.Mam nadzieje że margines społeczny typu cyganie nie zobaczą tego materiału,jeszcze zaczną to robić ich mentalność jest dostosowana do tego typu nadużyć systemu,dla pieniędzy są gotowi krzywdzić siebie i innych.

bonus:materiał filmowy(inglisz)
Zgłoś
Avatar
Pysio0 2013-04-14, 9:35 2
zuq4 napisał/a:

W Republice Południowej Afryki (...)



Cytat:

)Praktyka rodzenia chorych dzieci jako żródła dochodu najczęściej stosowana jest w Eastern Cape jednym z najbiedniejszych obszarów Ameryki Południowej.



Czy tylko mnie się coś nie zgadza?
Zgłoś
Avatar
schody1 2013-04-14, 10:01
Eastern Cape jest w RPA a nie w Ameryce południowej
Zgłoś
Avatar
jamajki 2013-04-14, 10:43
A ja mam nadzieję, że cyganie to zobaczą i wypierdolą z Polski do afryki.
Zgłoś
Avatar
zuq4 2013-04-14, 11:02
Pysio0 napisał/a:



Czy tylko mnie się coś nie zgadza?



masz racje,mój bład podczas pisania tekstu ,nie wiem jak mogłem taką gafe szczelić materiał oczywiście dotyczy RPA.
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-04-14, 11:05
powinni po pierwszym urodzeniu kaleki z urzędu przeprowadzać sterylizacje.
Zgłoś
Avatar
zeto88 2013-04-14, 11:07 1
Otwieram firmę. Eksport części samochodowych do potrzebujących krajów trzeciego świata
Zgłoś
Avatar
kunafis 2013-04-14, 11:08
Jebane bambusy :/
Zgłoś
Avatar
HolyCrom 2013-04-14, 11:23 2
Sami siebie wynarodowią. Ile pokoleń jeszcze będą się rodzili. W końcu naród wymrze. Na własne życzenie. Ja z tym nie mam problemu.
Zgłoś
Avatar
Patrysio 2013-04-14, 11:50
Patologia w RPA = masło maslane
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-04-14, 12:32
Chuj z tymi zwierzętami...
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-04-14, 12:51
przecież to jest przemyślane działanie.. Biali chcą się pozbyć murzynów z terenów RPA i robią to w bardzo prosty sposób.. dają im pieniądze za samozagładę !

U nas nie jest lepiej. Naród ubożeje, staje się zależny od socjalu który tworzy wynaturzenia.. Likwiduje się na potęgę szkoły, zastępując bzdetami o eurolandzie wyniszczając tożsamość narodową..
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-04-14, 20:00
Wystarczy zlikwidować bzdurne zasiłki. Ludzie od kilku tysięcy lat radzili sobie bez socjalu i przetrwali, więc po co to komu?
Zgłoś