18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Patologiczny autobus
freaky • 2014-01-19, 20:58
Czasami warto zapomnieć ipoda i przypomnieć sobie przed czym właściwie ma mnie chronić. Autentyk z dziś. Przyznam się, że znamiona szoku nadal mi towarzyszą.

Akcja: autobus
Bohaterowie: kobieta (typ ewy podwórkowej) w niezbyt zaawansowanej ciąży [K] i młody chłopak prawdopodobnie ćpun [Ć]

Chwiejnym ale zdeterminowanym krokiem wchodzi jejmość do autobusu i natychmiast zwraca się do najbliższego jegomościa z żądaniem:
K: Ty, odstąp miejsca kobiecie!
Ć: A to niby czemu?
K: Odstąp bo jestem w ciąży.
Ć: Jaką mam gwarancję, że nie jedziesz usunąć?

Prawie spadłem z krzesła, które ostatecznie zwolniłem na korzyść owej pani z oczywistego powodu- woni jaką generowała.
Zgłoś
Avatar
Autor 2014-01-19, 21:03 25
Chyba po koksie, że taki trzeźwy stan umysłu
Zgłoś
Avatar
a................6 2014-01-19, 21:06
@up testowałeś?
Zgłoś
Avatar
L................7 2014-01-19, 21:08 8
Ludzie z takimi manierami zawsze powinni stać, chuj jej w dupe.
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2014-01-19, 21:36
anna496 napisał/a:

@up testowałeś?


ja czasem . ale wegiel jest lepszy ...koks niby bardziej kaloryczny ale jednak nie to samo.
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-01-19, 21:54 59
to właśnie przez słuchawki i zamykanie sie w swoim własnym niebycie jesteśmy tak podzieleni. Nikt juz ze sobą nie rozmawia, każdy ma innego w dupie. Czasami tylko widać próby zagajenia przez osoby 50-60 letnie w kolejce, albo na przystanku, ale w 80 % przypadków są to próby olane przez innych.

Jak my cokolwiek chcemy zdziałać jak nawet ze sobą nie rozmawiamy?
Zgłoś
Avatar
belzeee 2014-01-19, 21:56
Ten "ćpun" zadał bardzo błyskotliwe pytanie w odpowiedniej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Sushy 2014-01-19, 21:58 2
A że autobus był "patologiczny" to kierowca nie klaskał bo pewnie też był naćpany.
Zgłoś
Avatar
GóralWCH 2014-01-19, 22:46
Dam piwo za oznaczenie chłopaka Ć
Zgłoś
Avatar
froqer 2014-01-19, 23:40 3
@ment200, jak czasem muszę słuchać przygłupów, gimbazy albo zwykłych popierdoli, to już wole te słuchawki. Rzadko się zdarza, żeby ktoś w tramwaju prowadził normalną rozmowę. Z resztą z tego co się orientuje, to w miejscach publicznych rozmowy prowadzi się tak, żeby inni nie musieli jej słuchać

@pelepele, w sensie, że ipod czy, że muzyki słucha?
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-01-19, 23:43
froqer, tu nie chodzi o głośne gadanie tylko o proste komunikowanie się. Skomentowania czyjegoś nagannego zachowania, solidarne postawienie sie bandzie cyganów w tramwaju, wymiana pewnych poglądów. Tego nie ma, o to chodzi.

A weź do kogos zagaj, to popatrzy jak na wariata i zrobi mine jakby Ci chciał sercówą w pysk zajebać.
Zgłoś
Avatar
froqer 2014-01-19, 23:47
@up, a no to druga rzecz - nie zgadasz, bo nie chcesz wyjść na jakiegoś debila.
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-01-19, 23:54
froqer, nie, bo jesteś pierdoloną ciotą. Ot, co.
Zgłoś
Avatar
froqer 2014-01-20, 0:03
Tego się nie spodziewałem. Ale wyszło na to, że jesteś pierdolonym debilem i nie potrafisz czytać. Napisałeś to samo.

Cytat:

A weź do kogos zagaj, to popatrzy jak na wariata i zrobi mine jakby Ci chciał sercówą w pysk zajebać.


Cytat:

a no to druga rzecz - nie zgadasz, bo nie chcesz wyjść na jakiegoś debila.



Poznajesz łamago? Właśnie dlatego uważam, że nic wartościowego nie przyjdzie ze słuchania ludzi w tramwaju. Bo składają się z takich bezwartościowych mentów jak ty.

Ułatwiając ci czytanie i żebyś nie musiał się sapać - masz w loginie "ment".
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-01-20, 0:19
froqer, widze, że wziąłeś to do siebie, a było to tylko odniesienie do Twojej wypowiedzi. Rozrysuje Ci to inaczej:

Nie zagadasz, bo nie chcesz wyjść na debila, bo jesteś pierdoloną ciotą, która boi sie, że nie zostanie zaakceptowana, zrozumiana itp. itd.

Zasadniczo nie o to mi chodzi. Nie namawiam do toczenia intelektualnych dysput tylko kurwa prostego komunikowania się, a nie uciekania do swojego własnego kacika słuchawek, fejsbuni i innych gadżetów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie