18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 15:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:22
🔥 Pokurcz wyjebany z galerii - teraz popularne
Avatar
SSmołki 2018-05-14, 14:17 31
Co za błazen
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-05-14, 14:20 47
Nie błazen, tylko przestępca. Są granice błazenady. Ten dzieciuszek za to będzie bardzo rzewnie płakał.
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-05-14, 14:30 101
Nie no kurwa to jest już masakra. Gnojkom już naprawdę się we łbach pierdoli. Jako uczeń bałem się cokolwiek głupiego odpowiedzieć do nauczyciela, bo byłem nauczony z domu szacunku do starszych i gdybym zrobił coś głupiego to wiem, że w domu miał bym przesrane. Ja również chodziłem do gimnazjum, ale w życiu nie przyszedł by mi nawet tak głupi pomysł do głowy. Co się dzieje z tymi łepkami...? Mam dwóch synów, ale staram się ich wychować i wpoić im takie wartości jak kiedyś zrobili to moi rodzice. Boję się tylko, że przyjdzie im obcować z jeszcze gorszą spierdoliną i patologią niż ta widoczna na tym nagraniu
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-05-14, 14:38 4
chuj go wie czy to nauczyciel czy jakiś kolega z klasy i sobie śmieszkują. Lekcja dla 3 osób? Trochę dziwne...
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-05-14, 14:42 7
@up kolega? To chyba dobre parę lat kiblował, że aż wyłysiał i tylko boki mu zostały
Zgłoś
Avatar
intermag 2018-05-14, 14:45 1
To nie jest maczeta. To kruwa nawet nie jest nóż. To tylko piłka do drewna.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-05-14, 14:54 25
Pantilion napisał/a:

@up kolega? To chyba dobre parę lat kiblował, że aż wyłysiał i tylko boki mu zostały



mam kumpla który tak wyłysiał przed 18stką, jak kiedyś przyszedł do kolegi to jego stary wparował do pokoju, słuchaj jakiś starszy dziad do ciebie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-14, 15:00 4
Się pojebało. Za jeszcze moich czasów to jakby któryś wpadł na taki zjebany pomysł to nauczyciel by manualnie typa wyciągnął z klasy do dyrektorki, tamta wzywała rodziców a ojciec by mu dupę zbił.

Teraz to nauczyciel jakby mu powiedział aby spierdalał to by wszędzie hurr durr było, że nauczycielowi nie wolno, rodzice by sami przyszli do dyrektorki ze skargą na nauczyciela i jeszcze pierdolili, że to nie oni są od wychowywania tylko szkoła.

Pojebane czasy.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2018-05-14, 16:07 16
Na wykopie poszło w gorące. Mirki już nawet dzwonili do tej szkoły, ale to akcja sprzed 2 lat i ani ten nauczyciel już nie pracuje, ani ten sebix już tam nie chodzi, a podobno to nie była maczeta tylko jakaś piła do drewna. Pewno żadnych zarzutów i tak nie usłyszy. Także przykre info dla żądnych krwi, ale poniższy scenariusz raczej się nie sprawdzi.

Zgłoś
Avatar
mp0011 2018-05-14, 16:27 2
Przyszłość, kurwa, narodu... :/
Zgłoś
Avatar
Rinko 2018-05-14, 16:53 4
Piły ręczne:
piły jednouchwytowe:
grzbietnica – cięcie precyzyjne w poprzek włókien;
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-05-14, 19:06 2
Tutaj nic więcej jak tylko dobry wpierdol... Nic innego nie pomoże... Brać za szmaty obić ryja i zaraz będzie postawiony do pionu... Jakby do woja poszedł tez miałby może wpojone jakieś wartości... Na jednostce zaraz miałby zajęcie
Zgłoś
Avatar
Stewie 2018-05-14, 20:19 1
Po pierwsze to ręczna piła do drewna, a po drugie idiota nie zdaje sobie sprawy że za to może pójść do pierdla^^
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-05-14, 20:21
Bydło pierdolone, zajebać to mało.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie