18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
Avatar
SraliBaby_W_Rowie 2024-09-25, 1:02 4
Jak oglądam te filmiki od Burgerów, czuć respekt do policjantów.
Ale to prawie zawsze wygląda tak, jakby oni się kurwa ścigali żeby wpierdolić w didjunuffina albo innego arbuzopochłaniacza cały magazynek XDD
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-25, 5:34 2
fajna sobie safari/strzelnicę urządzili !

i to za pieniądze podatnika!

zapewne uwielbiają chłopaki swoją pracę
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-09-25, 9:01 11
Takie stany to ja szanuję.
- Dlaczego postrzeliliście go 68 razy?
- Bo skończyła się nam amunicja.

Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-09-25, 9:11 2
Sposób rozumowania anglosasów jest dla mnie niewyobrażalnie absurdalny. Rozumiem, że procedury stosowane bez wyjątków w pewnych sytuacjach miewają jakiś racjonalny sens, ale skuwanie typa po władowaniu co najmniej dziesięciu kulek zawsze będzie dla mnie owiane tajemnicą. Skundleni germanie.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-25, 10:07 2
bambinizm napisał/a:

Sposób rozumowania anglosasów jest dla mnie niewyobrażalnie absurdalny. Rozumiem, że procedury stosowane bez wyjątków w pewnych sytuacjach miewają jakiś racjonalny sens, ale skuwanie typa po władowaniu co najmniej dziesięciu kulek zawsze będzie dla mnie owiane tajemnicą. Skundleni germanie.



Życie to nie gra komputerowa. Tu typ z nożem wbitym w serce jest w stanie cię jeszcze zajebać zanim sam padnie. Naczelne są często naćpane różnymi substancjami przez co ich małpie mózgi nie zdają sobie sprawy, że są martwe i zwykła kulka w korpus tylko go rozjuszy.
Tylko w filmach ktoś umiera po sekundzie od ciosu nożem i to całkowicie spokojnie bez rabanu
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-09-25, 11:10 1
Ciekawe jakby to w Polsce wyglądało , podejrzewam że wszyscy policjanci łącznie z komendantem policji do zwolnienia a tym co strzelali dołożyli by z 15 lat za zabójstwo.
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-09-25, 11:32
jedyne lekarstwo na agresywnego niewytresowanego murzyna to ołów
Zgłoś
Avatar
Mikefox 2024-09-25, 12:18
bambinizm napisał/a:

Sposób rozumowania anglosasów jest dla mnie niewyobrażalnie absurdalny. Rozumiem, że procedury stosowane bez wyjątków w pewnych sytuacjach miewają jakiś racjonalny sens, ale skuwanie typa po władowaniu co najmniej dziesięciu kulek zawsze będzie dla mnie owiane tajemnicą. Skundleni germanie.



No, nie do końca tak jest. To przez ich poj...ne prawo. Jeżeli zastrzelą negatywa i odstąpią od skuwania go, to rodzinka wynajmie cwanego adwokacinę i zgarnie parę ładnych M$, policjant straci robotę i będzie miał proces . Zgodnie z procedura on jeszcze żyje, więc strzelali, aby obezwładnić, a nie zabić. Zatem mogę go dodatkowo przejechać czołgiem, wrzucić do maszynki do mięsa, ale jak na koniec go skują, to wszystko jest Ok.
Zgłoś
Avatar
sramzes 2024-09-25, 14:43
Najlepsze jest to że nie ważne czy małpa czy biały i tak by go tak samo potraktowali. W Ameryce ludzkie życie jest tyle warte co głos na platformę albo pis. Jeden chuj.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-09-25, 19:03
chyba trzy gwiazdki pościgu miał
Zgłoś
Avatar
Kapson911 2024-09-25, 23:45
To se wybrał chłop zajebisty stan do ucieczki przed policją
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2024-09-26, 10:41
Wyścigi kto pierwszy ten lepszy. A i drugi trzeci też może sobie do asfaltu postrzelać.
Zgłoś